| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | 8:00, CW gr.1 Systemy informacji przestrzennej - Jarosław Suchożebrski, Dariusz Woronko, Maciej Lenartowicz | | | 8:00, CW gr.2 Geografia fizyczna stosowana-ćwiczenia - Alina Gerlée, Barbara Nowicka, Maciej Lenartowicz, Dorota Giriat, Joanna Popławska | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:45, CW gr.2 Systemy informacji przestrzennej - Jarosław Suchożebrski, Dariusz Woronko, Maciej Lenartowicz | | 9:45, CW gr.1 Ilościowe metody badań społecznych I - Wirginia Aksztejn, Julita Łukomska | | 9:45, PRO gr.1 Współczesne zastosowania geoinformatyki - Anna Zmarz | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:30, CW gr.2 Graficzna prezentacja wyników badań - Izabela Gołębiowska | | 11:30, CW gr.6 Systemy Informacji Geograficznej - Wojciech Pokojski | | 11:30, CW gr.1 Kartografia w mediach elektronicznych - Tomasz Nowacki, Jolanta Korycka-Skorupa | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
13:15, CW gr.1 Metody badań społecznych - Wirginia Aksztejn | | 13:15, CW gr.4 Systemy informacji przestrzennej - Jarosław Suchożebrski, Dariusz Woronko, Maciej Lenartowicz | | 13:15, CW gr.2 Geografia fizyczna stosowana-ćwiczenia - Dorota Giriat, Maciej Lenartowicz, Barbara Nowicka, Alina Gerlée, Joanna Popławska | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | 15:00, CW gr.2 Metody badań społecznych - Julita Łukomska | | 15:00, CW gr.1 Metody badań i opracowań klimatologicznych II - Joanna Popławska | | 15:00, KON gr.1 Metody modelowania i symulacji danych - Piotr Werner | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| 16:45, CW gr.1 Introduction to functionality and applications of Geographic Information Systems (ERASMUS) - Jerzy Lechnio, Izabela Gołębiowska, Izabela Karsznia, Maciej Lenartowicz | 16:45, CW gr.1 Introduction to functionality and applications of Geographic Information Systems - Jerzy Lechnio, Izabela Gołębiowska, Izabela Karsznia, Maciej Lenartowicz | | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|