Uniwersytet Warszawski - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr 09 (2020-06-01 - 2020-06-07)
"Szara Willa" - Wybrz. Kościuszkowskie 47 (1231)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2020-06-01 - 2020-06-07  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
7:00
8:008:00, WAR gr.15
Postępowanie administracyjne i sądowo-administracyjne - warsztaty - Katarzyna Zalasińska
8:00, WAR gr.21
Postępowanie karne - warsztaty - Kacper Oleksy
9:00
9:45, WAR gr.2
Postępowanie administracyjne i sądowo-administracyjne - warsztaty - Magdalena Śliwa-Wajda
9:45, WAR gr.16
Postępowanie administracyjne i sądowo-administracyjne - warsztaty - Katarzyna Zalasińska
9:45, WAR gr.22
Postępowanie karne - warsztaty - Szymon Pawelec
10:00
11:00
11:30, WAR gr.3
Postępowanie karne - warsztaty - Anna Grochowska-Wasilewska
11:30, WAR gr.10
Postępowanie administracyjne i sądowo-administracyjne - warsztaty - Dawid Ziółkowski
11:30, WYK-SPE gr.1
Blok specjalizacyjny - Europejskie prawo prywatne międzynarodowe - Alexander Juranek
11:30, WYK-SPE gr.1
Międzynarodowe prawo rodzinne - Jacek Wierciński
11:30, WYK-SPE gr.1
Międzynarodowe prawo upadłościowe - Andrzej Wiśniewski
11:30, WAR gr.23
Postępowanie karne - warsztaty - Szymon Pawelec
12:00
13:00
13:15, WAR gr.4
Postępowanie karne - warsztaty - Jakub Znamierowski
13:15, WAR gr.11
Postępowanie administracyjne i sądowo-administracyjne - warsztaty - Katarzyna Chojecka
13:15, WYK-SPE gr.1
Międzynarodowe prawo spadkowe: unijne rozporządzenie spadkowe nr 650/2012 - Jarosław Turłukowski
13:15, WYK-SPE gr.1
Prawo spółek wybranych krajów obszaru postradzieckiego w świetle europejskiej tradycji prywatnej - Jarosław Turłukowski
14:00
15:0015:00, WAR gr.12
Postępowanie administracyjne i sądowo-administracyjne - warsztaty - Katarzyna Chojecka
15:00, SEM gr.2
Prawo handlowe - IV rok - Jerzy Modrzejewski
15:00, WAR gr.26
Postępowanie administracyjne i sądowo-administracyjne - warsztaty - Aleksander Jakubowski
15:00, WAR gr.32
Postępowanie karne - warsztaty - Kacper Oleksy
16:00
16:45, KON gr.1
Szkoła Prawa Francuskiego -
16:45, KON gr.1
Szkoła Prawa Francuskiego -
16:45, KON gr.1
Szkoła Prawa Francuskiego -
16:45, KON gr.1
Szkoła Prawa Francuskiego -
16:45, KON gr.1
Szkoła Prawa Francuskiego -
16:45, LEK gr.5
/niestandardowa częstotliwość/ Język angielski - poziom ponad średnio-zaawansowany niższy, e-lektorat - studia zaoczne - Agnieszka Przewłoka
17:00
18:00
18:30, KON gr.1
Szkoła Prawa Francuskiego -
18:30, KON gr.1
Szkoła Prawa Francuskiego -
18:30, KON gr.1
Szkoła Prawa Francuskiego -
18:30, KON gr.1
Szkoła Prawa Francuskiego -
18:30, KON gr.1
Szkoła Prawa Francuskiego -
19:00
20:00