Uniwersytet Warszawski - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr 1.009 (2020-05-25 - 2020-05-31)
Gmach Wydziału Neofilologii cz. I - Dobra 55 (1239)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2020-05-25 - 2020-05-31  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, CW gr.4
Praktyczna nauka języka niemieckiego - Zdzisław Owczarek, Przemysław Jóskowiak
8:00, SEM gr.4
Gramatyka opisowa języka niemieckiego. Morfologiczna analiza języka niemieckiego II - Agnieszka Zimmer
8:00, PSEM gr.4
Krajoznawstwo niemieckiego obszaru językowego (II) - Michał Jamiołkowski
9:00
9:45, CW gr.2
Praktyczna nauka języka niemieckiego - Norbert Karczmarczyk, Zdzisław Owczarek
9:45, CW gr.8
Praktyczna nauka języka niemieckiego - Dorota Sadowska, Nina Oborska, Anna Jorroch
9:45, CW gr.1
Praktyczna nauka języka niemieckiego - Ewa Majewska, Joanna Oleksiewicz-Kozicka, Agnieszka Zimmer
9:45, CW gr.2
Język obcy drugi - Joanna Oleksiewicz-Kozicka
9:45, CW gr.1
Praktyczna nauka języka węgierskiego II - konwersacje - Krisztina Paulone Deme
9:45, CW gr.1
Praktyczna nauka języka niemieckiego - Tadeusz Kuśmierowski, Elżbieta Kozłowska, Norbert Karczmarczyk
10:00
11:00
11:30, CW gr.2
Praktyczna nauka języka niemieckiego - Zdzisław Owczarek
11:30, SEM-MON gr.4
Literatura niemieckojęzyczna III/2 – seminarium monograficzne - Magdalena Daroch
11:30, CW gr.2
Praktyczna nauka języka niemieckiego - Joanna Oleksiewicz-Kozicka, Ewa Majewska, Agnieszka Zimmer
11:30, CW gr.4
Praktyczna nauka języka niemieckiego - Grażyna Strzelecka, Przemysław Jóskowiak
11:30, SEM gr.1
Teoria literatury - Kamilla Najdek
12:00
13:00
13:15, CW gr.4
Praktyczna nauka języka hiszpańskiego II - Luis Miletti Gaztambide
13:15, CW gr.2
Drugi język ugrofiński I - estoński - René Virks
13:15, SEM gr.6
Gramatyka opisowa języka niemieckiego. Morfologiczna analiza języka niemieckiego II - Ireneusz Gaworski
13:15, SEM-LIC gr.5
Seminarium licencjackie - Małgorzata Filipowicz, Maciej Jędrzejewski
14:00
15:0015:00, PSEM gr.1
Krajoznawstwo niemieckiego obszaru językowego (II) - Michał Jamiołkowski
15:00, CW gr.3
Kulturoznawstwo: Kultura i sztuka w krajach niemieckojęzycznych - Ewelina Michta
16:00
16:45, LEK gr.2
Język portugalski - poziom średnio zaawansowany - Aleksandra Wilkos
16:45, LEK gr.1
Język portugalski - poziom podstawowy - Agnieszka Kędracka-Martinez
17:00
18:00