Uniwersytet Warszawski - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr 1.014 (2020-05-25 - 2020-05-31)
Gmach Wydziału Neofilologii cz. I - Dobra 55 (1239)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2020-05-25 - 2020-05-31  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
7:00
8:008:00, CW gr.1
Praktyczna nauka języka niemieckiego - Elżbieta Kozłowska, Tadeusz Kuśmierowski, Norbert Karczmarczyk
8:00, CW gr.3
Praktyczna nauka języka niemieckiego - Tadeusz Kuśmierowski, Anna Jagłowska, Johann Wendel
8:00, SEM gr.1
Niemiecki język prawa z elementami porównania polskiego i niemieckiego systemu prawa II - Norbert Karczmarczyk
8:00, CW gr.1
Praktyczna nauka języka niemieckiego - Michał Jamiołkowski
9:00
9:45, WYK gr.3
Zajęcia specjalizacyjne - Sylwia Niewiadomska
9:45, CW gr.1
Praktyczna nauka języka niemieckiego - Johann Wendel, Przemysław Jóskowiak
9:45, CW gr.1
Praktyczna nauka języka niemieckiego - Johann Wendel, Przemysław Jóskowiak
9:45, KON gr.1
Leksykon grafemiczny-przedmiot fakultatywny - Yuka Hattori
9:45, CW gr.7
Praktyczna nauka języka niemieckiego - Ewa Majewska, Marta Torenc, Anna Jorroch
9:45, KON gr.1
Historia kultury krajów niemieckiego obszaru językowego (do końca XIX wieku) - Robert Małecki
10:00
11:00
11:30, WYK-KON gr.2
Nowe prądy w językoznawstwie / kulturoznawstwie / literaturoznawstwie / glottodydaktyce - Robert Małecki
11:30, SEM-MON gr.5
Literatura niemieckojęzyczna III/2 – seminarium monograficzne - Krzysztof Tkaczyk
11:30, CW gr.1
Praktyczna nauka języka niemieckiego - Zdzisław Owczarek, Małgorzata Kosacka
11:30, CW gr.5
Praktyczna nauka języka niemieckiego - Peter Tokarski, Przemysław Jóskowiak
11:30, CW gr.6
Praktyczna nauka języka niemieckiego - Ewa Majewska, Marta Torenc, Nina Oborska
11:30, KON gr.1
Historia kultury krajów niemieckiego obszaru językowego od XX wieku - Robert Małecki
12:00
13:00
13:15, SEM-MGR gr.1
Seminarium magisterskie - Joanna Godlewicz-Adamiec, Robert Małecki
13:15, SEM gr.4
Przedmiot wybieralny V - Magdalena Daroch
13:15, LEK gr.2
Język włoski - poziom podstawowy - Jakub Łagoda
13:15, KON gr.1
Interpretacja jako śledztwo – opowiadanie w języku hiszpańskim - Aranzazu Calderon Puerta
13:15, SEM gr.2
Seminarium magisterskie - Krzysztof Tkaczyk, Robert Małecki
13:15, SEM gr.2
Seminarium magisterskie - Robert Małecki, Krzysztof Tkaczyk
14:00
15:0015:00, KON gr.1
Muzycy i muzyka popularna w krajach niemieckojęzycznych - Anna Jorroch
15:00, SEM gr.2
Przedmiot wybieralny II - Marta Czyżewska
Germanistyka, zajęcia, Michał Jamiołkowski
16:00
16:45, KON gr.1
Literatura jako forma dyskursu kulturowego - Agnieszka Jezierska-Wiśniewska
17:00
18:00