Uniwersytet Warszawski - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr 01.073 (2020-05-25 - 2020-05-31)
Gmach Wydziału Neofilologii cz. I - Dobra 55 (1239)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2020-05-25 - 2020-05-31  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, CW gr.1
Kształcenie kompetencji komunikacyjnych języka C - japoński, poz.2 - Kenji Miura, Misa Miyata-Janiak, Aleksandra Wąsowicz-Peinado, Bartosz Wojciechowski, Yuka Hattori
8:00, SEM-MGR gr.1
Seminarium magisterskie - poziom 3 - Dorota Urbanek
8:00, CW gr.1
Kształcenie kompetencji komunikacyjnych języka C - japoński, poz.2 - Aleksandra Wąsowicz-Peinado, Bartosz Wojciechowski, Misa Miyata-Janiak, Yuka Hattori, Kenji Miura
8:00, SEM-LIC gr.1
Seminarium licencjackie - Aleksandra Wąsowicz-Peinado
9:00
9:45, CW gr.1
Tłumaczenie tekstów specjalistycznych - tematyka autorska jęz. B - rosyjski - Dorota Urbanek
9:45, CW gr.1
Tłumaczenie tekstów specjalistycznych - tematyka autorska jęz. C - rosyjski - Dorota Urbanek
9:45, KON gr.1
Nauczanie systemów i sprawności językowych B - francuski - Zuzanna Dzięgielewska-Pecyńska
9:45, WYK gr.1
Komunikacja niewerbalna z perspektywy lingwistycznej - Małgorzata Guławska-Gawkowska
9:45, SEM-MGR gr.2
Seminarium magisterskie - język niemiecki - Katarzyna Malesa
10:00
11:00
11:30, CW gr.2
Kształcenie kompetencji komunikacyjnych języka B - angielski, poz. 2 - Marta Krajewska, Grzegorz Kulesza, Agnieszka Piątek, Małgorzata Szupica-Pyrzanowska, Marcin Możdżonek, Weronika Sztorc, Ewa Nowik-Dziewicka, Jan Wawrzyniak, Janina Mołczanow
11:30, CW gr.2
Kształcenie kompetencji komunikacyjnych języka B - rosyjski, poz.2 - Andrzej Zombirt, Anna Głogowska, Krzysztof Jeleń, Jewgienija Żejmo
11:30, CW gr.2
Kształcenie kompetencji komunikacyjnych języka C - rosyjski, poz.2 - Andrzej Zombirt, Anna Głogowska, Jewgienija Żejmo, Krzysztof Jeleń
11:30, KON gr.1
Nauczanie systemów i sprawności językowych B - niemiecki - Katarzyna Malesa
11:30, CW gr.2
Kształcenie kompetencji komunikacyjnych języka B - niemiecki, poz.2 - Małgorzata Guławska-Gawkowska, Heike Rohmann, Reinhold Utri, Lydia Moschinger
11:30, KON gr.1
Nauczanie systemów i sprawności językowych w szkole ponadpodstawowej ogólnokształcącej, język B/C - niemiecki - Katarzyna Malesa
12:00
13:00
13:15, CW gr.2
Kształcenie kompetencji komunikacyjnych języka B - angielski, poz. 2 - Jan Wawrzyniak, Ewa Nowik-Dziewicka, Marta Krajewska, Janina Mołczanow, Agnieszka Piątek, Małgorzata Szupica-Pyrzanowska, Marcin Możdżonek, Weronika Sztorc, Grzegorz Kulesza
13:15, KON gr.1
Nauczanie systemów i sprawności językowych B - niemiecki - Katarzyna Malesa
13:15, CW gr.1
Kształcenie kompetencji komunikacyjnych języka C - japoński, poz.2 - Bartosz Wojciechowski, Aleksandra Wąsowicz-Peinado, Yuka Hattori, Kenji Miura, Misa Miyata-Janiak
13:15, KON gr.1
Nauczanie systemów i sprawności językowych języka C niemieckiego - Katarzyna Malesa
14:00
15:0015:00, CW gr.2
Kształcenie kompetencji komunikacyjnych języka B - angielski, poz. 2 - Jan Wawrzyniak, Ewa Nowik-Dziewicka, Marta Krajewska, Janina Mołczanow, Agnieszka Piątek, Małgorzata Szupica-Pyrzanowska, Marcin Możdżonek, Weronika Sztorc, Grzegorz Kulesza
15:00, CW gr.1
Doskonalenie kompetencji komunikacyjnej (jęz.C) - rosyjski sem. IV - Andrzej Zombirt, Anna Głogowska
15:00, CW gr.1
Warsztaty językowo-tłumaczeniowe C angielski poziom III - Aleksandra Tomaszewska, Adam Wójcicki, Agnieszka Hojda
15:00, KON gr.1
Pisarze i tłumacze w korespondencji-przedmiot fakultatywny - Adam Elbanowski
15:00, SEM-LIC gr.1
Seminarium licencjackie - Katarzyna Malesa
16:00
16:45, CW gr.1
Tłumaczenie konsekutywne jęz. C - niemiecki - poziom 2 - Katarzyna Jakubczak, Paulina Łęczyńska
16:45, CW gr.1
Warsztaty językowo-tłumaczeniowe C angielski poziom III - Adam Wójcicki, Aleksandra Tomaszewska, Agnieszka Hojda
16:45, CW gr.1
Dyskurs a przekład języka C-japoński - Misa Miyata-Janiak
17:00
18:00
18:30, CW gr.1
Warsztaty językowo-tłumaczeniowe C angielski poziom III - Adam Wójcicki, Aleksandra Tomaszewska, Agnieszka Hojda
19:00
20:00