Uniwersytet Warszawski - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr 01.077 (2020-06-01 - 2020-06-07)
Gmach Wydziału Neofilologii cz. I - Dobra 55 (1239)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2020-06-01 - 2020-06-07  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, CW gr.2
Kształcenie kompetencji komunikacyjnych języka C - angielski, poz.2 - Jan Wawrzyniak, Marta Krajewska, Agata Balińska, Marcin Możdżonek, Aleksandra Kalata-Zawłocka
8:00, SEM-MGR gr.3
Seminarium magisterskie - poziom 3 - Michał Paradowski
8:00, CW gr.2
Kształcenie kompetencji komunikacyjnych języka C - angielski, poz.2 - Jan Wawrzyniak, Marta Krajewska, Agata Balińska, Marcin Możdżonek, Aleksandra Kalata-Zawłocka
8:00, KON gr.1
Nauczanie systemów i sprawności językowych w szkole ponadpodstawowej ogólnokształcącej, język B/C - francuski - Agnieszka Janion
9:00
9:45, CW gr.1
Podstawy przekładu pisemnego języka C-angielski, poz.1 - Agata Balińska
9:45, CW gr.1
Podstawy przekładu pisemnego języka C-angielski, poz.1 - Agata Balińska
9:45, KON gr.1
Nauczanie języka zawodowego B/C - francuski - Agnieszka Janion
9:45, SEM-MGR gr.1
Seminarium magisterskie - język niemiecki - Małgorzata Guławska-Gawkowska
10:00
11:00
11:30, CW gr.1
Warsztaty językowo-tłumaczeniowe C angielski poziom I - Agata Balińska
11:30, KON gr.1
Międzykulturowość w komunikacji gospodarczej i zarządzaniu-przedmiot fakultatywny - Krzysztof Drużycki
11:30, CW gr.2
Kształcenie kompetencji komunikacyjnych języka C - angielski, poz.2 - Jan Wawrzyniak, Marta Krajewska, Agata Balińska, Marcin Możdżonek, Aleksandra Kalata-Zawłocka
11:30, SEM-MGR gr.5
Seminarium magisterskie - język angielski - Piotr Twardzisz
11:30, CW gr.2
Kształcenie kompetencji komunikacyjnych języka B - niemiecki, poz.2 - Małgorzata Guławska-Gawkowska, Heike Rohmann, Lydia Moschinger, Reinhold Utri
12:00
13:00
13:15, CW gr.1
Warsztaty językowo-tłumaczeniowe C angielski poziom III - Aleksandra Tomaszewska, Agnieszka Hojda, Adam Wójcicki
13:15, CW gr.1
Podstawy przekładu pisemnego języka C-angielski, poz.1 - Agata Balińska
13:15, SEM-MGR gr.2
Seminarium magisterskie - poziom 3 - Piotr Twardzisz
13:15, CW gr.3
Kształcenie kompetencji komunikacyjnych języka C - niemiecki, poz.2 - Krzysztof Drużycki, Małgorzata Guławska-Gawkowska, Lydia Moschinger, Heike Rohmann, Iwona Jacewicz
14:00
15:0015:00, CW gr.1
Warsztaty językowo-tłumaczeniowe C angielski poziom III - Agnieszka Hojda, Aleksandra Tomaszewska, Adam Wójcicki
15:00, KON gr.1
Socjolingwistyka-modułowy przedmiot fakultatywny - Krzysztof Drużycki
15:00, CW gr.1
Tłumaczenie tekstów specjalistycznych - tematyka autorska jęz. B - hiszpański - Maria Rombel
15:00, CW gr.1
Tłumaczenie tekstów specjalistycznych - tematyka autorska jęz. C - hiszpański - Maria Rombel
15:00, KON gr.1
Porównawcza analiza semantyczna-przedmiot fakultatywny - Piotr Twardzisz
15:00, KON gr.2
Porównawcza analiza semantyczna-przedmiot fakultatywny - Piotr Twardzisz
16:00
16:45, CW gr.1
Warsztaty językowo-tłumaczeniowe C angielski poziom III - Adam Wójcicki, Agnieszka Hojda, Aleksandra Tomaszewska
16:45, CW gr.3
Kształcenie kompetencji komunikacyjnych języka C - niemiecki, poz.2 - Krzysztof Drużycki, Małgorzata Guławska-Gawkowska, Lydia Moschinger, Heike Rohmann, Iwona Jacewicz
16:45, WYK gr.1
Literatura obszaru języka B - hiszpańskiego - poziom 3 - Magdalena Dobrowolska de Tejerina
16:45, WYK gr.1
Literatura obszaru języka C - hiszpańskiego - poziom 3 - Magdalena Dobrowolska de Tejerina
16:45, CW gr.1
Podstawy przekładu pisemnego języka B-angielski, poz.1 - Marcin Możdżonek, Weronika Sztorc
17:0017:00, KON gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Analiza jakościowa i ilościowa w naukach humanistycznych - Piotr Nagórka
18:00
18:30, WYK gr.1
Kultura i historia obszaru języka B - hiszpańskiego - poziom 2 - Maria Rombel
18:30, WYK gr.1
Kultura i historia obszaru języka C - hiszpańskiego - poziom 2 - Maria Rombel
UO, kurs J/0506/3, Wiera Ignatowa
UO, kurs J/0506/3, Wiera Ignatowa
19:00
20:00