Uniwersytet Warszawski - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr 00.113 (2020-06-01 - 2020-06-07)
Gmach Wydziału Neofilologii cz. I - Dobra 55 (1239)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2020-06-01 - 2020-06-07  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
7:00
8:008:00, CW gr.1
Warsztaty językowo-tłumaczeniowe C szwedzki poziom III - Agnieszka Piątek, Andreas Jönsson, Dominika Górecka
8:00, CW gr.1
Dyskurs a przekład języka B-angielski - Barbara Dumara, Grzegorz Kulesza, Barbara Kaczyńska
8:00, CW gr.1
Warsztaty językowo-tłumaczeniowe C francuski poziom III - Małgorzata Horban, Dorota Karczewska, Justyna Ulaczyk
9:00
9:45, CW gr.1
Kształcenie kompetencji komunikacyjnych języka C - hiszpański, poz.2 - Magdalena Dobrowolska de Tejerina, Agata Kornacka, Marta Pérez Diaz
9:45, SEM-MGR gr.3
Seminarium magisterskie - język angielski - Łucja Biel
9:45, CW gr.1
Dyskurs a przekład języka C-angielski - Grzegorz Kulesza, Barbara Kaczyńska
9:45, CW gr.1
Warsztaty językowo-tłumaczeniowe B francuski poziom III - Dorota Karczewska, Małgorzata Horban, Eryk Stachurski
9:45, CW gr.1
Warsztaty językowo-tłumaczeniowe B angielski poziom III - Tomasz Konik, Agata Obłąkowska, Anna Rędzioch-Korkuz, Jolanta Śwital-Stein
10:00
10:15, SEM-MGR gr.2
Seminarium magisterskie - poziom 3 - Małgorzata Szupica-Pyrzanowska
11:00
11:30, CW gr.1
Warsztaty językowo-tłumaczeniowe B hiszpański poziom III - Katarzyna Madyjewska, Agata Kornacka, Marta Pérez Diaz
11:30, CW gr.1
Kształcenie kompetencji komunikacyjnych języka C - franuski, poz.2 - Zuzanna Dzięgielewska-Pecyńska, Rafał Bukowicz, Joanna Torzewska, Małgorzata Horban
11:30, CW gr.1
Doskonalenie kompetencji komunikacyjnej (jęz.B) - angielski sem. IV - Jolanta Śwital-Stein, Agnieszka Szczerbakowicz, Ewa Nowik-Dziewicka, Alisa Masiejczyk
11:30, CW gr.1
Kształcenie kompetencji komunikacyjnych języka C - franuski, poz.2 - Zuzanna Dzięgielewska-Pecyńska, Rafał Bukowicz, Joanna Torzewska, Małgorzata Horban
11:30, CW gr.1
Warsztaty językowo-tłumaczeniowe B angielski poziom III - Tomasz Konik, Agata Obłąkowska, Anna Rędzioch-Korkuz, Jolanta Śwital-Stein
12:0012:00, CW gr.1
Tłumaczenie tekstów z zakresu nauki i techniki - angielski - poziom 2 - Agata Balińska
13:00
13:15, CW gr.1
Doskonalenie kompetencji komunikacyjnej (jęz.B) - hiszpański sem. IV - Victoria Veiguela Pellitero, Marta Pérez Diaz
13:15, CW gr.1
Dyskurs a przekład języka B-angielski - Grzegorz Kulesza, Barbara Dumara, Barbara Kaczyńska
13:15, SEM-MGR gr.5
Seminarium magisterskie - poziom 3 - Agnieszka Biernacka
13:15, CW gr.1
Warsztaty językowo-tłumaczeniowe B angielski poziom III - Tomasz Konik, Agata Obłąkowska, Anna Rędzioch-Korkuz, Jolanta Śwital-Stein
13:45, CW gr.1
Tłumaczenie tekstów z zakresu nauki i techniki - angielski - poziom 2 - Agata Balińska
14:00
15:0015:00, CW gr.1
Warsztaty językowo-tłumaczeniowe B niemiecki poziom I - Maciej Stanaszek, Agnieszka Przybyła-Wilkin
15:00, SEM-MGR gr.2
Seminarium magisterskie - poziom 3 - Wojciech Figiel
15:00, CW gr.1
Dyskurs a przekład języka B-angielski - Barbara Dumara, Grzegorz Kulesza, Barbara Kaczyńska
15:00, CW gr.1
Podstawy przekładu pisemnego języka B-angielski, poz.1 - Marcin Możdżonek, Weronika Sztorc
15:00, CW gr.1
Warsztaty językowo-tłumaczeniowe B angielski poziom III - Tomasz Konik, Agata Obłąkowska, Anna Rędzioch-Korkuz, Jolanta Śwital-Stein
15:30, SEM-MGR gr.1
Seminarium magisterskie - poziom 3 - Adam Wójcicki
16:00
16:45, CW gr.1
Warsztaty językowo-tłumaczeniowe B niemiecki poziom I - Agnieszka Przybyła-Wilkin, Maciej Stanaszek
16:45, SEM-LIC gr.2
Seminarium licencjackie - Wojciech Figiel
16:45, CW gr.1
Tłumaczenie konsekutywne jęz. C - niemiecki - poziom 2 - Katarzyna Jakubczak
16:45, CW gr.1
Warsztaty językowo-tłumaczeniowe B angielski poziom I - Weronika Sztorc
17:00
17:15, SEM-MGR gr.1
Seminarium magisterskie - poziom 3 - Adam Wójcicki
18:00
UO, kurs K/0074/10 Daniel Żyżniewski
19:00
20:00
21:00