Uniwersytet Warszawski - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr 208 (2020-02-24 - 2020-03-01)
Budynek Dydaktyczny - Szturmowa 4 (2029)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2020-02-24 - 2020-03-01  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:30, CW gr.1
Nauka języków regionu - rosyjski B1 - Ruslana Kramar
8:30, CW gr.1
Nauka języka regionu - rosyjski B1 - Ruslana Kramar
8:30, CW gr.1
Praktyczna nauka języków etnicznych regionu: język rosyjski - poziom B1 - Ruslana Kramar
8:30, CW gr.1
Nauka języków regionu - niemiecki A1 - Katarzyna Karwowska
8:30, CW gr.1
Kultura prezentacji i sztuka pisania z wiedzą o ochronie własności intelektualnej - Joanna Getka
9:00
10:00
10:15, CW gr.1
Nauka języków regionu - niemiecki A1 - Katarzyna Karwowska
10:15, CW gr.1
Nauka języków regionu - rosyjski B1 - Ruslana Kramar
10:15, CW gr.1
Nauka języka regionu - rosyjski B1 - Ruslana Kramar
10:15, CW gr.2
Nauka języków regionu - niemiecki A1 - Katarzyna Karwowska
10:15, SEM gr.1
Proseminarium: źródła do badań Europy Środkowo-Wschodniej - Robert Boroch
10:15, KON gr.1
Dzieje Kościoła prawosławnego w Europie Środkowo-Wschodniej w XX-XXI wieku - Jerzy Grzybowski
10:15, KON gr.1
Przedmiot fakultatywny: Dzieje Kościoła prawosławnego w Europie Środkowo-Wschodniej w XX-XXI wieku - Jerzy Grzybowski
11:00
12:0012:00, CW gr.1
Nauka języków regionu - niemiecki A1 - Katarzyna Karwowska
12:00, CW gr.1
Nauka języka regionu - rosyjski A1 - Monika Grącka
12:00, CW gr.2
Nauka języków regionu - niemiecki A1 - Katarzyna Karwowska
12:00, KON gr.1
Historia kultury krajów regionu po 1918 r. (II) - Niemcy - Joanna Kozłowska, Grzegorz Gąsior
12:00, KON gr.1
Historia kultury krajów regionu po 1918 r. (II) - Rosja - Jerzy Grzybowski
13:00
13:45, CW gr.2
Nauka języków regionu - niemiecki A1 - Katarzyna Karwowska
13:45, CW gr.1
Nauka języka regionu - rosyjski A1 - Monika Grącka
13:45, CW gr.1
Nauka języka regionu - rosyjski A1 - Monika Grącka
13:45, KON gr.1
Historia kultury krajów regionu po 1918 r. (II) - Czechy, Słowacja - Grzegorz Gąsior
13:45, KON gr.2
Wstęp do badań nad kulturową historią regionu - Joanna Kozłowska
14:00
15:00
15:30, KON gr.1
Historia kultury krajów regionu po 1918 r. (II) - Polska - Robert Boroch
15:30, KON gr.1
Historia kultury krajów regionu (III) - Rosja - Monika Grącka
15:30, KON gr.1
Przedmiot fakultatywny: Kultura ludowa Słowiańszczyzny Wschodniej - Monika Grącka
15:30, KON gr.1
Wstęp do badań nad kulturową historią regionu - Joanna Kozłowska
15:30, KON gr.1
Dzieje chrześcijaństwa na Litwie - Joanna Kozłowska
16:00
17:00
17:15, KON gr.1
Antropologia wojskowa - Robert Boroch
17:15, SEM gr.1
Klucz do kultury regionu: literatura, sztuka, folklor (II) - "Zachód" - Aleksander Wirpsza
17:15, KON gr.1
Przedmiot fakultatywny: Analiza i interpretacja dzieła literackiego - Monika Grącka
18:00