Uniwersytet Warszawski - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr 126 (2020-02-17 - 2020-02-23)
Pałac Czetwertyńskich (1216)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2020-02-17 - 2020-02-23  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
7:00
8:008:00, KON gr.1
Debaty społeczno-ekonomiczne - Mikołaj Madurowicz, Magdalena Fuhrmann
8:00, SEM-MGR gr.2
Seminarium magisterskie II - Marcin Solarz, Jerzy Makowski
8:00, SEM-MGR gr.2
Seminarium magisterskie IV - Marcin Solarz, Jerzy Makowski
8:00, KON gr.1
Contemporary changes of urban space (ERASMUS) - Mirosław Grochowski
8:00, KON gr.1
Contemporary changes of urban space - Mirosław Grochowski
8:30, SEM-LIC gr.1
Seminarium licencjackie II - Wojciech Pokojski
9:00
9:45, WYK gr.1
Ochrona dziedzictwa przyrodniczego i kulturowego - Małgorzata Durydiwka
9:45, KON gr.1
Obszary zurbanizowane - Barbara Jaczewska
9:45, CW gr.1
Dydaktyka przyrody i geografii I - Alina Awramiuk-Godun
10:00
10:15, WYK gr.1
Gospodarowanie środowiskiem - Ewa Malinowska
11:00
11:30, WYK gr.1
Governance - Marta Lackowska
11:30, WYK gr.1
Władza i samorząd w teoriach nauk społecznych - Adam Gendźwiłł
11:30, SEM gr.2
Seminarium licencjackie (Geografia społeczno-ekonomiczna stosowana) - Sylwia Dudek-Mańkowska
11:30, PRO-BAD gr.1
Indywidualny projekt foresightowy II - Wojciech Dziemianowicz
11:30, CW gr.2
Dydaktyka przyrody i geografii I - Alina Awramiuk-Godun
12:0012:00, KON gr.1
Globalne problemy środowiskowe - Irena Tsermegas
13:00
13:15, SEM-LIC gr.2
Seminarium licencjackie II - Maria Korotaj-Kokoszczyńska
13:15, LEK gr.3
Język angielski - poziom ponad średnio zaawansowany - Paweł Ozyra
13:15, PSEM gr.6
Proseminarium licencjackie - Marta Derek
13:15, LEK gr.3
Język angielski - poziom ponad średnio zaawansowany - Paweł Ozyra
14:00
15:0015:00, KON gr.1
Oblicza współczesnej turystyki - Marta Derek
15:00, LEK gr.4
Język angielski - poziom ponad średnio zaawansowany - Paweł Ozyra
15:00, CW gr.3
Geografia ekonomiczna - Katarzyna Duda-Gromada
15:00, LEK gr.4
Język angielski - poziom ponad średnio zaawansowany - Paweł Ozyra
16:00
16:45, WAR gr.1
Emisja głosu i technika mowy - Beata Ciecierska-Zajdel
16:45, WAR gr.3
Emisja głosu i technika mowy - Beata Ciecierska-Zajdel
16:45, CW gr.5
Geografia ekonomiczna - Katarzyna Duda-Gromada
17:00
18:00
18:30, WAR gr.2
Emisja głosu i technika mowy - Beata Ciecierska-Zajdel
19:00
20:00