| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:30, LAB gr.1 Data mining - Hung Son Nguyen | | | 8:30, LAB gr.2 Równania różniczkowe zwyczajne z laboratorium - Bartosz Bieganowski | | 8:30, PSEM gr.6 Zespołowy projekt programistyczny - Krzysztof Ciebiera | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
10:15, CW gr.4 Wstęp do informatyki II (potok II) - Anh Linh Nguyen | | 10:15, LAB gr.9 Wstęp do uczenia maszynowego - Krzysztof Gogolewski | | 10:15, CW gr.1 Szeregi czasowe - John Noble | | 10:15, LAB gr.8 Aplikacje WWW - Krzysztof Ciebiera | | 10:15, LAB gr.7 Wstęp do uczenia maszynowego - Bartłomiej Krzepkowski | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| 12:15, LAB gr.10 Wstęp do uczenia maszynowego - Krzysztof Gogolewski | | 12:15, LAB gr.1 Systemy uczące się - Hung Son Nguyen | | 12:15, CW gr.6 Wstęp do informatyki II (potok II) - Ewa Madalińska-Bugaj | | 12:15, LAB gr.5 Wstęp do uczenia maszynowego - Maciej Skórski | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
14:15, LAB gr.3 Architektura komputerów i systemy operacyjne - Inga Rüb | | 14:15, LAB gr.8 Języki i paradygmaty programowania - Tomasz Gogacz | | 14:15, LAB gr.8 Sieci komputerowe - Agata Janowska | | 14:15, LAB gr.1 Treningi Programistyczne - Marcin Smulewicz, Kacper Kluk | | 14:15, LAB gr.6 Wstęp do uczenia maszynowego - Maciej Skórski | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
16:15, LAB gr.3 Języki i paradygmaty programowania - Artur Zaroda | | 16:15, LAB gr.2 Języki i paradygmaty programowania - Tomasz Gogacz | | | | 16:15, LAB gr.2 Systemy uczące się - Eyad Kannout | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
20:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|