Uniwersytet Warszawski - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr A002 (2020-05-25 - 2020-05-31)
Budynek Dydaktyczny A - Długa 44/50 (1354)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2020-05-25 - 2020-05-31  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, KON gr.1
Accounting part I - Agata Kocia
8:00, CW gr.209
Ekonomia Polityczna - Dominika Milczarek-Andrzejewska
8:00, CW gr.121
Mikroekonomia II - Ewa Aksman
8:00, CW gr.203
Ekonomia Polityczna - Dominika Milczarek-Andrzejewska
9:00
9:45, KON gr.2
Accounting part I - Agata Kocia
9:45, CW gr.207
Ekonomia Polityczna - Dominika Milczarek-Andrzejewska
9:45, CW gr.1
Microeconomics II - Hayk Amirkhanyan
9:45, CW gr.1
Microeconomics II - Hayk Amirkhanyan
9:45, CW gr.201
Ekonomia Polityczna - Dominika Milczarek-Andrzejewska
10:00
11:00
11:30, KON gr.3
Accounting part I - Agata Kocia
11:30, CW gr.210
Ekonomia Polityczna - Katarzyna Metelska-Szaniawska
11:30, CW gr.4
Microeconomics II - Hayk Amirkhanyan
11:30, CW gr.202
Ekonomia Polityczna - Beata Łopaciuk-Gonczaryk
12:00
13:00
13:15, KON gr.4
Accounting part I - Agata Kocia
13:15, CW gr.208
Ekonomia Polityczna - Dominika Milczarek-Andrzejewska
13:15, CW gr.10
Microeconomics II - Hayk Amirkhanyan
13:15, CW gr.206
Ekonomia Polityczna - Beata Łopaciuk-Gonczaryk
14:00
15:0015:00, CW gr.302
Warsztaty finansowe (ACCA) - Agnieszka Tłaczała, Anna Białek-Jaworska
15:00, SEM-LIC gr.1
Podmioty publiczne na rynkach kapitałowych - Agnieszka Kopańska
15:00, CW gr.5
Microeconomics II - Seyed Mostafa Hosseini Deldoost
15:00, CW gr.205
Ekonomia Polityczna - Michał Brzeziński
16:00
16:45, KON gr.1
Cultural economics - Aleksandra Wiśniewska
16:45, WYK gr.1
Integracja walutowa - Ryszard Kokoszczyński
16:45, KON gr.1
Demografia - Anna Nicińska, Paweł Kaczmarczyk, Łukasz Byra, Agata Górny, Małgorzata Wrotek
16:45, CW gr.6
Microeconomics II - Seyed Mostafa Hosseini Deldoost
16:45, CW gr.204
Ekonomia Polityczna - Michał Brzeziński
17:00
18:00
18:30, KON gr.1
Ekonomia innowacji w gospodarce globalnej - Stanisław Kubielas
19:00
20:00