Uniwersytet Warszawski - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr 4 (2020-03-30 - 2020-04-05)
Budynek Pomuzealny (1108)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2020-03-30 - 2020-04-05  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
7:00
8:008:00, CW gr.1
Nowożytność Historia Ustroju i form politycznych - ćwiczenia - Jacek Kordel
8:00, CW gr.1
Blok tematyczny: Nowożytność - Historia ustroju i form politycznych - ćwiczenia - Jacek Kordel
9:00
9:45, CW gr.1
Nowożytność Historia Ustroju i form politycznych - ćwiczenia - Jacek Kordel
9:45, CW gr.1
Blok tematyczny: Nowożytność - Historia ustroju i form politycznych - ćwiczenia - Jacek Kordel
10:00
11:00
11:30, LEK gr.5
Łacina II semestr - Barbara Brzuska
11:30, KON gr.1
Między wierszami źródeł administracyjnych i aktów prawnych – perspektywy badawcze oraz techniki pracy - Aleksandra Oniszczuk
11:30, LEK gr.5
Łacina II semestr - Barbara Brzuska
11:30, TRAN gr.1
Translatorium jidysz - Monika Polit
11:30, CW gr.4
Historia powszechna po 1945 r. - Błażej Brzostek
11:30, SEM-MGR gr.2
Seminarium magisterskie I - Grażyna Szelągowska
11:30, SEM gr.2
Seminarium magisterskie I - Grażyna Szelągowska
11:30, SEM-MGR gr.2
Seminarium magisterskie II - Romuald Turkowski
11:30, SEM gr.2
Seminarium magisterskie II - Romuald Turkowski
12:00
13:00
13:15, CW gr.1
Historia Polski po 1945 r. - Tadeusz Rutkowski
13:15, CW gr.6
Historia starożytna II semestr - Paweł Nowakowski
13:15, CW gr.1
Historia nowożytna powszechna - Konrad Bobiatyński
13:15, LEK gr.1
Język Hebrajski 2 - Regina Gromacka
13:30, SEM-MGR gr.2
Seminarium magisterskie I - Grażyna Szelągowska
13:30, SEM gr.2
Seminarium magisterskie I - Grażyna Szelągowska
13:30, SEM-MGR gr.2
Seminarium magisterskie II - Romuald Turkowski
13:30, SEM gr.2
Seminarium magisterskie II - Romuald Turkowski
14:00
15:0015:00, KON gr.1
Kultura języka polskiego - Agata Hącia
15:00, CW gr.1
China Under Mao - Igor Chabrowski
15:00, LEK gr.1
Język Hebrajski 3 - Regina Gromacka
16:00
16:45, SEM-DYP gr.1
Polska i Europa Wschodnia – między polityką a historiografią - Katarzyna Błachowska, Tadeusz Rutkowski
16:45, LEK gr.1
Język Hebrajski 5 - Regina Gromacka
16:45, TRAN gr.1
Translatorium hebrajskie - Marzena Zawanowska
16:45, OBJ gr.1
Objazd naukowy (II rok judaistyka) - Anna Michałowska-Mycielska, Marzena Zawanowska, Artur Markowski
17:00
18:00