Uniwersytet Warszawski - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr 163 (2020-03-30 - 2020-04-05)
Gmach Wydziału Chemii - Pasteura 1 (3212)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2020-03-30 - 2020-04-05  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:30, CW gr.3
Krystalografia i inżynieria krystaliczna - ćwiczenia - Michał Cyrański
8:30, LAB gr.3
Krystalografia i inżynieria krystaliczna - laboratorium -
9:00
wykład Współczesna synteza organiczna
9:00, LAB gr.1
Chemiczne metody ujawniania śladów w zakresie ogólnym - Michał Dobrowolski
9:00, LAB gr.1
Chemiczne metody ujawniania śladów - Michał Dobrowolski
zajecia
10:0010:00, CW gr.1
Podstawy statystyki A - Krzysztof Woźniak, Anna Hoser, Anna Makal, Wojciech Sławiński
11:0011:00, CW gr.4
Krystalografia i inżynieria krystaliczna - ćwiczenia - Michał Cyrański
11:00, LAB gr.4
Krystalografia i inżynieria krystaliczna - laboratorium -
11:45, CW gr.2
Podstawy statystyki A - Krzysztof Woźniak, Anna Hoser, Anna Makal, Wojciech Sławiński
12:00
13:00
13:30, CW gr.1
Krystalografia i inżynieria krystaliczna - ćwiczenia - Łukasz Dobrzycki
13:30, LAB gr.1
Krystalografia i inżynieria krystaliczna - laboratorium -
13:30, CW gr.3
Podstawy statystyki A - Krzysztof Woźniak, Anna Hoser, Anna Makal, Wojciech Sławiński
13:30, CW gr.4
Podstawy statystyki B - Anna Hoser, Anna Makal, Krzysztof Woźniak, Wojciech Sławiński
14:00
15:00
15:30, CW gr.1
Krystalografia z elementami teorii grup - Krzysztof Woźniak, Wojciech Sławiński
15:30, CW gr.2
Krystalografia z elementami teorii grup - Wojciech Sławiński
16:0016:00, CW gr.2
Krystalografia i inżynieria krystaliczna - ćwiczenia - Łukasz Dobrzycki
16:00, LAB gr.2
Krystalografia i inżynieria krystaliczna - laboratorium -
17:0017:00, CW gr.1
Krystalografia z elementami teorii grup - Matylda Izert
17:00, CW gr.3
Krystalografia z elementami teorii grup - Wojciech Sławiński
18:00