Uniwersytet Warszawski - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr 3 (2020-07-06 - 2020-07-12)
Szpital Św. Rocha - Polonistyka (1120)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2020-07-06 - 2020-07-12  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, CW gr.3
Historia kultury antycznej - ćwiczenia - Maciej Staniszewski
9:00
9:45, CW gr.2
Antropologia kultury - Piotr Kubkowski
9:45, CW gr.3
Antropologia kultury - Agata Chałupnik
9:45, CW gr.1
Historia kultury polskiej do końca XVIII w. - Marek Prejs
9:45, CW gr.5
Antropologia kultury - Matylda Szewczyk
9:45, CW gr.4
Historia kultury antycznej - ćwiczenia - Maciej Staniszewski
10:00
11:00
11:30, SEM-MGR gr.1
W kręgu gnozy i psychologii głębi - Marek Prejs
11:30, CW gr.3
Antropologia słowa - Paweł Rodak
11:30, KON gr.1
Antropologia internetu - Jerzy Stachowicz
11:30, KON gr.1
Antropologia internetu - Jerzy Stachowicz
11:30, KON gr.1
Glamour, kobiecość, widowisko: aktorka jako obiekt pożądania - Agata Łuksza
11:30, CW gr.3
Historia kultury polskiej XIX w. - Justyna Jaworska
12:00
13:00
13:15, CW gr.1
Media w kulturze współczesnej - Jerzy Stachowicz
13:15, CW gr.1
Historia kultury skandynawskiej - Włodzimierz Pessel
13:15, KON gr.1
Narzędzia antropologiczne - Marta Zimniak-Hałajko
14:00
15:0015:00, CW gr.3
Antropologia widowisk - Piotr Morawski
15:00, CW gr.1
Historia kultury francuskiej - Paulina Kwiatkowska
15:00, SEM-MGR gr.1
Instytucje i działania społeczne w kulturze współczesnej - Marta Zimniak-Hałajko
15:00, KON gr.1
Dzienniki malarzy jako praktyka piśmienna: pomiędzy słowem i obrazem - Paweł Rodak
15:00, CW gr.4
Antropologia kultury - Marta Zimniak-Hałajko
15:00, KON gr.1
Posthumanizm, transhumanizm: idee i ruchy społeczne - Marta Zimniak-Hałajko
15:00, KON gr.1
Posthumanizm, transhumanizm: idee i ruchy społeczne - Marta Zimniak-Hałajko
16:00
16:45, KON gr.1
Literatura na pograniczu kultur - Roman Chymkowski
16:45, SEM-LIC gr.1
Film: obraz, język, historia - Paulina Kwiatkowska
16:45, KON gr.1
Antropologia seksualności: Prawa seksualne i reprodukcyjne - Marta Zimniak-Hałajko
16:45, KON gr.1
Antropologia seksualności: Prawa seksualne i reprodukcyjne - Marta Zimniak-Hałajko
16:45, CW gr.1
Teorie tożsamości - Ewelina Godlewska-Byliniak
17:00
18:00