Uniwersytet Warszawski - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr 3 (2020-11-30 - 2020-12-06)
Budynek dydaktyczny - Krakowskie Przedmieście 3 (1226)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2020-11-30 - 2020-12-06  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, CW gr.1
Ekonomia - Agata Krencik
9:00
9:45, KON gr.1
Stosunki międzynarodowe w Europie - Andrzej Szeptycki
9:45, KON gr.3
Międzynarodowa ekonomia polityczna - Marian Haliżak
9:45, WYK gr.1
Dzieje ZSRR - Andrzej Wierzbicki
9:45, WYK gr.1
Dzieje ZSRR - Andrzej Wierzbicki
9:45, WYK gr.1
Dzieje ZSRR - Andrzej Wierzbicki
9:45, CW gr.2
Ekonomia - Agata Krencik
10:00
11:00
11:30, KON gr.1
Infrastruktura i logistyka w zarządzaniu kryzysowym (spec. ZK) - Grzegorz Gudzbeler
11:30, CW gr.4
Historia stosunków międzynarodowych - Bogusław Zaleski
11:30, WYK gr.1
Migracje we współczesnym świecie - Andrzej Wierzbicki
11:30, WYK gr.1
Międzynarodowe stosunki polityczne - Marko Babić
12:00
13:00
13:15, KON gr.1
Analiza polityk publicznych - Maria Theiss, Ryszard Szarfenberg
13:15, CW gr.1
Ustawodawstwo społeczne - Tomasz Niedziński
13:15, WYK gr.1
Strategia w systemie bezpieczeństwa - Grzegorz Rydlewski
13:15, KON gr.1
Systemy medialne współczesnego świata - Ewa Stasiak-Jazukiewicz
13:15, KON gr.1
Wspólna polityka handlowa w UE - Anna Wróbel
14:00
15:0015:00, WYK gr.1
Ustawodawstwo społeczne - Jacek Męcina
15:00, KON gr.1
Tworzenie wewnętrznych regulaminów pracy - Tomasz Niedziński
15:00, KON gr.1
History of Political Institutions - Marko Babić
15:00, WYK gr.1
Teoretyczno-metodologiczne paradygmaty nauk społecznych - Wojciech Gagatek
15:00, CW gr.2
Polityka zagraniczna Polski - Spasimir Domaradzki, Jacek Czaputowicz, Filip Urbański
16:00
16:45, KON gr.1
Globalizacja - Agnieszka Rothert
16:45, WYK gr.1
Cywilizacje Wschodu i Zachodu - Wojciech Jakubowski
16:45, KON gr.1
Middle Eastern Politics and Societies - Adam Szymański
16:45, CW gr.4
Międzynarodowe prawo handlowe - Szymon Kardaś
17:00
18:00
18:30, SEM gr.2
Diploma seminar I - Adam Szymański
19:00
20:00