Grupa |
Termin(y) |
Prowadzący |
Miejsca Liczba osób w grupie / limit miejsc |
Akcje |
1 |
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30,
Budynek Collegium Iuridicum III - Oboźna 6,
sala 102
|
Joanna Róg-Dyrda, Marek Grzywacz |
19/30
|
szczegóły
|
2 |
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15,
Budynek Collegium Iuridicum III - Oboźna 6,
sala 102
|
Ewa Stefańska |
31/30
|
szczegóły
|
3 |
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00,
"Szara Willa" - Wybrz. Kościuszkowskie 47,
sala 08
|
Magdalena Śliwa-Wajda |
27/30
|
szczegóły
|
4 |
każdy poniedziałek, 18:30 - 20:00,
Budynek Collegium Iuridicum II - Lipowa 4,
sala 2.4
|
Michał Bałdowski |
15/30
|
szczegóły
|
5 |
każdy piątek, 15:00 - 16:30,
Budynek Collegium Iuridicum III - Oboźna 6,
sala 102
|
Jacek Piecha |
25/30
|
szczegóły
|
7 |
każda środa, 8:00 - 9:30,
Budynek Collegium Iuridicum III - Oboźna 6,
sala 102
|
Joanna Róg-Dyrda, Marek Grzywacz |
32/30
|
szczegóły
|
8 |
każda środa, 9:45 - 11:15,
Budynek Collegium Iuridicum II - Lipowa 4,
sala 2.3
|
Magdalena Śliwa-Wajda |
33/30
|
szczegóły
|
9 |
każda środa, 11:30 - 13:00,
Budynek Collegium Iuridicum II - Lipowa 4,
sala 3.4
|
Dorota Pudzianowska |
23/30
|
szczegóły
|
10 |
każda środa, 13:15 - 14:45,
Budynek Collegium Iuridicum II - Lipowa 4,
sala 3.4
|
Maksymilian Cherka |
34/30
|
szczegóły
|
11 |
każda środa, 15:00 - 16:30,
Budynek Collegium Iuridicum II - Lipowa 4,
sala 2.8
|
Maksymilian Cherka |
20/30
|
szczegóły
|
12 |
każda środa, 16:45 - 18:15,
Budynek Collegium Iuridicum II - Lipowa 4,
sala 2.4
|
Dawid Ziółkowski |
33/30
|
szczegóły
|
13 |
każda środa, 18:30 - 20:00,
Budynek Collegium Iuridicum II - Lipowa 4,
sala 2.4
|
Dawid Ziółkowski |
30/30
|
szczegóły
|
14 |
każdy czwartek, 8:00 - 9:30,
Budynek Collegium Iuridicum II - Lipowa 4,
sala 2.8
|
Marek Grzywacz |
35/30
|
szczegóły
|
15 |
każdy czwartek, 9:45 - 11:15,
Budynek Collegium Iuridicum II - Lipowa 4,
sala 2.8
|
Marek Grzywacz |
35/30
|
szczegóły
|
16 |
każdy czwartek, 11:30 - 13:00,
Budynek Collegium Iuridicum II - Lipowa 4,
sala 3.3
|
Dorota Pudzianowska |
28/30
|
szczegóły
|
17 |
każdy czwartek, 13:15 - 14:45,
Budynek Collegium Iuridicum II - Lipowa 4,
sala 3.3
|
Aleksander Jakubowski |
31/30
|
szczegóły
|
18 |
każdy czwartek, 16:45 - 18:15,
Budynek Collegium Iuridicum II - Lipowa 4,
sala 3.8
|
Aleksander Jakubowski |
22/30
|
szczegóły
|
19 |
każdy czwartek, 18:30 - 20:00,
Budynek Collegium Iuridicum II - Lipowa 4,
sala 3.8
|
Aleksander Jakubowski |
21/30
|
szczegóły
|
21 |
każdy piątek, 9:45 - 11:15,
Budynek Collegium Iuridicum II - Lipowa 4,
sala 3.4
|
Jarosław Maćkowiak |
20/30
|
szczegóły
|
22 |
każdy piątek, 11:30 - 13:00,
Budynek Collegium Iuridicum II - Lipowa 4,
sala 3.4
|
Dorota Pudzianowska |
25/30
|
szczegóły
|
23 |
każdy piątek, 13:15 - 14:45,
Budynek Collegium Iuridicum II - Lipowa 4,
sala 3.4
|
Dorota Pudzianowska |
21/30
|
szczegóły
|
24 |
każdy piątek, 15:00 - 16:30,
Budynek Collegium Iuridicum II - Lipowa 4,
sala 3.4
|
Katarzyna Chojecka |
23/30
|
szczegóły
|
25 |
każdy wtorek, 16:45 - 18:15,
Budynek Collegium Iuridicum II - Lipowa 4,
sala 3.8
|
Jacek Piecha |
27/30
|
szczegóły
|
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet Warszawski.