Uniwersytet Warszawski - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki
Przedmioty obowiązkowe dla II roku (3. semestr) JSIM - wariant 3I+4M
Semestr zimowy 2019/20

Plan zajęć grupy przedmiotów

Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:30, gr.1
Bazy danych - Wykład (5440), Filip Murlak
8:30, gr.1
Programowanie współbieżne - Ćwiczenia (3220), Piotr Cyrankiewicz
8:30, gr.2
Programowanie współbieżne - Laboratorium (2042), Artur Zaroda
8:30, gr.5
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (5820), Elżbieta Pol
8:30, gr.5
Programowanie współbieżne - Ćwiczenia (3240), Agata Janowska
8:30, gr.4
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (5820), Elżbieta Pol
8:30, gr.3
Programowanie współbieżne - Ćwiczenia (3250), Krzysztof Szafran
8:30, gr.6
Programowanie współbieżne - Laboratorium (2043), Andrzej Jackowski
8:30, gr.6
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (5070), Roman Pol
8:30, gr.3
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (4060), Mikołaj Krupski
8:30, gr.2
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (4050), Agnieszka Bojanowska-Jackowska
8:30, gr.1
Programowanie współbieżne - Wykład (4420), Agata Janowska
8:30, gr.6
Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (3160), Roman Pol
8:30, gr.2
Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (3320), Agnieszka Bojanowska-Jackowska
8:30, gr.5
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (3140), Michał Krych
9:00
10:00
10:15, gr.1
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (3120), Galina Filipuk
10:15, gr.1
Programowanie współbieżne - Laboratorium (2044), Piotr Cyrankiewicz
10:15, gr.2
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (3230), Michał Jóźwikowski
10:15, gr.2
Programowanie współbieżne - Ćwiczenia (2100), Artur Zaroda
10:15, gr.7
Programowanie współbieżne - Ćwiczenia (3240), Paweł Żuk
10:15, gr.3
Programowanie współbieżne - Laboratorium (3042), Krzysztof Szafran
10:15, gr.5
Programowanie współbieżne - Laboratorium (2043), Agata Janowska
10:15, gr.5
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (3260), Michał Krych
10:15, gr.3
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (3130), Sławomir Kolasiński
10:15, gr.6
Programowanie współbieżne - Ćwiczenia (5840), Łukasz Mikulski
10:15, gr.1
Topologia I (potok *) - Wykład (4050), Andrzej Nagórko
10:15, gr.1
Topologia I (potok 1) - Wykład (3180), Stanisław Betley
10:15, gr.4
Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (3250), Elżbieta Pol
10:15, gr.3
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (3130), Sławomir Kolasiński
10:15, gr.1
Topologia I (potok *) - Ćwiczenia (3230), Andrzej Nagórko
10:15, gr.6
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (2270), Michał Miśkiewicz
10:15, gr.2
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (3250), Michał Jóźwikowski
10:15, gr.1
Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (3140), Stanisław Betley
11:00
12:00
12:15, gr.1
Bazy danych - Laboratorium (2041), Filip Murlak
12:15, gr.3
Języki i narzędzia programowania I - Laboratorium (3042), Marcin Peczarski
12:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (5060), Stanisław Betley
12:15, gr.2
Języki i narzędzia programowania I - Laboratorium (2045), Maciej Zielenkiewicz
12:15, gr.4
Bazy danych - Laboratorium (2043), Tomasz Gogacz
12:15, gr.5
Języki i narzędzia programowania I - Laboratorium (3043), Patrycja Węgrzynowicz
12:15, gr.6
Bazy danych - Laboratorium (2042), Zbigniew Jurkiewicz
12:15, gr.7
Języki i narzędzia programowania I - Laboratorium (3041), Jakub Zakrzewski
12:15, gr.7
Bazy danych - Laboratorium (3045), Paweł Kucharczyk
12:15, gr.1
Analiza matematyczna II.1 (potok *) - Wykład (5840), Marcin Bobieński
12:15, gr.1
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Wykład (3180), Piotr Mormul
12:15, gr.9
Programowanie współbieżne - Laboratorium (2044), Adam Paszke
12:15, gr.5
Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (3250), Elżbieta Pol
12:15, gr.3
Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (3130), Mikołaj Krupski
12:15, gr.1
Analiza matematyczna II.1 (potok *) - Ćwiczenia (3150), Marcin Kotowski
12:15, gr.8
Programowanie współbieżne - Ćwiczenia (1780), Mirosława Miłkowska
12:15, gr.4
Programowanie współbieżne - Laboratorium (3045), Agata Janowska
12:15, gr.1
Analiza matematyczna II.1 (potok *) - Wykład (5840), Marcin Bobieński
12:15, gr.1
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Wykład (3180), Piotr Mormul
13:00
14:00
14:15, gr.5
Bazy danych - Laboratorium (3043), Zbigniew Jurkiewicz
14:15, gr.4
Języki i narzędzia programowania I - Laboratorium (3045), Marcin Peczarski
14:15, gr.8
Języki i narzędzia programowania I - Laboratorium (3042), Tomasz Tarkowski
14:15, gr.3
Bazy danych - Laboratorium (2042), Tomasz Gogacz
14:15, gr.2
Bazy danych - Laboratorium (2043), Paweł Kucharczyk
14:15, gr.6
Języki i narzędzia programowania I - Laboratorium (3044), Patrycja Węgrzynowicz
14:15, gr.1
Języki i narzędzia programowania I - Laboratorium (3041), Maciej Zielenkiewicz
14:15, gr.8
Bazy danych - Laboratorium (2041), Michał Kutwin
14:15, gr.4
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (3250), Michał Kotowski
14:15, gr.1
Analiza matematyczna II.1 (potok *) - Ćwiczenia (3130), Marcin Kotowski
14:15, gr.6
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (2280), Michał Miśkiewicz
14:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Topologia I (potok *) - Ćwiczenia (4070), Andrzej Nagórko
14:15, gr.7
Programowanie współbieżne - Laboratorium (2044), Adam Paszke
14:15, gr.8
Programowanie współbieżne - Laboratorium (3044), Aleksy Schubert
14:15, gr.4
Programowanie współbieżne - Ćwiczenia (4060), Agata Janowska
14:15, gr.4
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (2100), Michał Kotowski
14:15, gr.1
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (3260), Galina Filipuk
15:00
16:00
16:15, gr.9
Bazy danych - Laboratorium (5470), Szymon Acedański
17:00
18:00

Zajęcie prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcie prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Gmach Wydziału Matematyki - Banacha 2