Uniwersytet Warszawski - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki
Przedmioty obowiązkowe dla II roku (3. semestr) JSIM - wariant 3I+4M
Semestr zimowy 2020/21

Plan zajęć grupy przedmiotów

Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:30, gr.1
Bazy danych - Wykład (5440), Filip Murlak
8:30, gr.2
Programowanie współbieżne - Laboratorium (2042), Andrzej Jackowski
8:30, gr.6
Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (3220), Paweł Traczyk
8:30, gr.6
Programowanie współbieżne - Laboratorium (2043), Piotr Cyrankiewicz
8:30, gr.5
Programowanie współbieżne - Ćwiczenia (3240), Artur Zaroda
8:30, gr.5
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (3250), Andrzej Nagórko
8:30, gr.4
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (3250), Witold Marciszewski
8:30, gr.1
Programowanie współbieżne - Ćwiczenia (3140), Marcin Engel
8:30, gr.3
Programowanie współbieżne - Ćwiczenia (3260), Krzysztof Szafran
8:30, gr.3
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (4060), Mikołaj Krupski
8:30, gr.2
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (4050), Stanisław Betley
8:30, gr.1
Programowanie współbieżne - Wykład (4420), Marcin Engel
8:30, gr.1
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (4050), Stanisław Betley
8:30, gr.4
Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (3220), Witold Marciszewski
8:30, gr.1
Analiza matematyczna II.1 (potok *) - Ćwiczenia (2270), Michał Jóźwikowski
8:30, gr.2
Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (3140), Stanisław Betley
8:30, gr.5
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (3230), Tomasz Piasecki
8:30, gr.2
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (3250), Zofia Grochulska
9:00
10:00
10:15, gr.7
Programowanie współbieżne - Ćwiczenia (3240), Konrad Majewski
10:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Topologia I (potok *) - Ćwiczenia (3250), Witold Marciszewski
10:15, gr.1
Programowanie współbieżne - Laboratorium (2044), Andrzej Jackowski
10:15, gr.2
Programowanie współbieżne - Ćwiczenia (2100), Krzysztof Rządca
10:15, gr.3
Programowanie współbieżne - Laboratorium (3042), Krzysztof Szafran
10:15, gr.2
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (3230), Zofia Grochulska
10:15, gr.3
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (3130), Przemysław Ohrysko
10:15, gr.5
Programowanie współbieżne - Laboratorium (2043), Artur Zaroda
10:15, gr.1
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (3260), Michał Jóźwikowski
10:15, gr.6
Programowanie współbieżne - Ćwiczenia (5870), Agata Janowska
10:15, gr.1
Topologia I (potok *) - Wykład (4050), Witold Marciszewski
10:15, gr.1
Topologia I (potok 1) - Wykład (3180), Mikołaj Krupski
10:15, gr.5
Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (3230), Andrzej Nagórko
10:15, gr.1
Topologia I (potok *) - Ćwiczenia (3220), Witold Marciszewski
10:15, gr.1
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (3250), Michał Jóźwikowski
10:15, gr.3
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (5060), Przemysław Ohrysko
10:15, gr.1
Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (3140), Stanisław Betley
11:00
12:00
12:15, gr.1
Bazy danych - Laboratorium (2041), Filip Murlak
12:15, gr.3
Języki i narzędzia programowania I - Laboratorium (3042), Marcin Peczarski
12:15, gr.7
Języki i narzędzia programowania I - Laboratorium (3041), Patrycja Węgrzynowicz
12:15, gr.7
Bazy danych - Laboratorium (3045), Paweł Kucharczyk
12:15, gr.6
Bazy danych - Laboratorium (2042), NHAT LE
12:15, gr.5
Języki i narzędzia programowania I - Laboratorium (3043), Michał Wichrowski
12:15, gr.2
Języki i narzędzia programowania I - Laboratorium (2045), Przemysław Rutka
12:15, gr.4
Bazy danych - Laboratorium (2043), Michał Kutwin
12:15, gr.1
Analiza matematyczna II.1 (potok *) - Wykład (5840), Paweł Goldstein
12:15, gr.1
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Wykład (3180), Marek Bodnar
12:15, gr.9
Programowanie współbieżne - Laboratorium (2044), Aleksy Schubert
12:15, gr.3
Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (1770), Mikołaj Krupski
12:15, gr.8
Programowanie współbieżne - Ćwiczenia (1770), Mirosława Miłkowska
12:15, gr.4
Programowanie współbieżne - Laboratorium (3045), Agata Janowska
12:15, gr.1
Analiza matematyczna II.1 (potok *) - Wykład (5840), Paweł Goldstein
12:15, gr.1
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Wykład (3180), Marek Bodnar
13:00
14:00
14:15, gr.1
Języki i narzędzia programowania I - Laboratorium (3041), Przemysław Rutka
14:15, gr.2
Bazy danych - Laboratorium (2043), Paweł Kucharczyk
14:15, gr.8
Bazy danych - Laboratorium (2045), NHAT LE
14:15, gr.3
Bazy danych - Laboratorium (2042), Zbigniew Jurkiewicz
14:15, gr.8
Języki i narzędzia programowania I - Laboratorium (3042), Patrycja Węgrzynowicz
14:15, gr.5
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (3120), Tomasz Piasecki
14:15, gr.5
Bazy danych - Laboratorium (3043), Tomasz Gogacz
14:15, gr.6
Języki i narzędzia programowania I - Laboratorium (3044), Maciej Zielenkiewicz
14:15, gr.4
Języki i narzędzia programowania I - Laboratorium (3045), Marcin Peczarski
14:15, gr.6
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (4070), Galina Filipuk
14:15, gr.1
Analiza matematyczna II.1 (potok *) - Ćwiczenia (3130), Michał Jóźwikowski
14:15, gr.6
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (4070), Paweł Traczyk
14:15, gr.4
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (3230), Przemysław Ohrysko
14:15, gr.7
Programowanie współbieżne - Laboratorium (2044), Daniel Kałuża
14:15, gr.8
Programowanie współbieżne - Laboratorium (3044), Konrad Iwanicki
14:15, gr.6
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (3240), Galina Filipuk
14:15, gr.4
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (2100), Przemysław Ohrysko
14:15, gr.4
Programowanie współbieżne - Ćwiczenia (4060), Agata Janowska
15:00
16:00
16:15, gr.9
Bazy danych - Laboratorium (5470), Wojciech Dubiel
17:00
18:00

Zajęcie prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcie prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Gmach Wydziału Matematyki - Banacha 2