Uniwersytet Warszawski - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki
Przedmioty obowiązkowe dla II roku (4. semestr) JSIM - wariant 3I+4M
Semestr letni 2019/20

Plan zajęć grupy przedmiotów

Zmień cykl dydaktyczny: Semestr letni 2019/20 - Semestr letni 2020/21

Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:30, gr.4
Sieci komputerowe - Laboratorium (3041), Zbigniew Jurkiewicz
8:30, gr.5
Inżynieria oprogramowania - Laboratorium (3043), Łukasz Kamiński
8:30, gr.1
Inżynieria oprogramowania - Laboratorium (2041), Piotr Hofman
8:30, gr.1
Sieci komputerowe - Laboratorium (3044), Agata Janowska
8:30, gr.3
Inżynieria oprogramowania - Laboratorium (3042), Grzegorz Grudziński
8:30, gr.6
Sieci komputerowe - Laboratorium (3045), Aleksy Schubert
8:30, gr.6
Aplikacje WWW - Laboratorium (3044), Piotr Podolski
8:30, gr.2
Sieci komputerowe - Laboratorium (2041), Agata Janowska
8:30, gr.1
Matematyka dyskretna - Wykład (3180), Adam Malinowski
8:30, gr.10
Matematyka dyskretna - Ćwiczenia (2070), Tomasz Wąs
8:30, gr.8
Matematyka dyskretna - Ćwiczenia (2100), Oskar Skibski
8:30, gr.6
Matematyka dyskretna - Ćwiczenia (3220), Marcin Małogrosz
8:30, gr.1
Inżynieria oprogramowania - Wykład (5440), Krzysztof Stencel
8:30, gr.5
Matematyka dyskretna - Ćwiczenia (3150), Kunal Dutta
8:30, gr.2
Matematyka dyskretna - Ćwiczenia (3130), Małgorzata Gałązka
9:00
10:00
10:15, gr.5
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Analiza matematyczna II.2 (potok 1) - Ćwiczenia (3140), Rafał Meller
10:15, gr.4
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Analiza matematyczna II.2 (potok 1) - Ćwiczenia (3130), Sławomir Kolasiński
10:15, gr.2
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Analiza matematyczna II.2 (potok 1) - Ćwiczenia (3120), Krzysztof Oleszkiewicz
10:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Analiza matematyczna II.2 (potok 1) - Ćwiczenia (3120), Rafał Meller
10:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Matematyka dyskretna - Wykład (3180), Adam Malinowski
10:15, gr.3
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Analiza matematyczna II.2 (potok 1) - Ćwiczenia (3130), Michał Jóźwikowski
10:15, gr.3
Sieci komputerowe - Laboratorium (2045), Michał Kutwin
10:15, gr.8
Inżynieria oprogramowania - Laboratorium (3042), Grzegorz Grudziński
10:15, gr.8
Sieci komputerowe - Laboratorium (3043), Błażej Mróz
10:15, gr.6
Inżynieria oprogramowania - Laboratorium (2043), Łukasz Kamiński
10:15, gr.7
Sieci komputerowe - Laboratorium (3044), Zbigniew Jurkiewicz
10:15, gr.8
Aplikacje WWW - Laboratorium (2044), Barbara Poszewiecka
10:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Analiza matematyczna II.2 (potok *) - Ćwiczenia (3130), Michał Jóźwikowski
10:15, gr.1
Sieci komputerowe - Wykład (4420), Agata Janowska
10:15, gr.9
Sieci komputerowe - Laboratorium (2043), Marcin Peczarski
10:15, gr.6
Języki, automaty i obliczenia - Ćwiczenia (3220), Julian Salamanca Tellez
10:15, gr.5
Analiza matematyczna II.2 (potok 1) - Ćwiczenia (1770), Rafał Meller
10:15, gr.4
Analiza matematyczna II.2 (potok 1) - Ćwiczenia (3130), Sławomir Kolasiński
10:15, gr.2
Języki, automaty i obliczenia - Ćwiczenia (3240), Łukasz Bożyk
10:15, gr.1
Języki, automaty i obliczenia - Ćwiczenia (2100), Janusz Schmude
10:15, gr.3
Matematyka dyskretna - Ćwiczenia (3140), Paweł Górecki
10:15, gr.1
Matematyka dyskretna - Ćwiczenia (3120), Adam Malinowski
10:15, gr.2
Aplikacje WWW - Laboratorium (2041), Łukasz Sznuk
10:15, gr.2
Inżynieria oprogramowania - Laboratorium (2045), Krzysztof Stencel
10:15, gr.4
Języki, automaty i obliczenia - Ćwiczenia (5070), Daria Walukiewicz-Chrząszcz
10:15, gr.3
Języki, automaty i obliczenia - Ćwiczenia (4060), Michał Skrzypczak
10:15, gr.9
Matematyka dyskretna - Ćwiczenia (2070), Małgorzata Gałązka
10:15, gr.4
Matematyka dyskretna - Ćwiczenia (1770), Oskar Skibski
10:15, gr.4
Aplikacje WWW - Laboratorium (3042), Paweł Kucharczyk
10:15, gr.7
Matematyka dyskretna - Ćwiczenia (3230), Mirosław Kowaluk
11:00
12:00
12:15, gr.9
Matematyka dyskretna - Ćwiczenia (2070), Małgorzata Gałązka
12:15, gr.7
Matematyka dyskretna - Ćwiczenia (3230), Mirosław Kowaluk
12:15, gr.4
Matematyka dyskretna - Ćwiczenia (1770), Oskar Skibski
12:15, gr.3
Matematyka dyskretna - Ćwiczenia (3140), Paweł Górecki
12:15, gr.1
Matematyka dyskretna - Ćwiczenia (3120), Adam Malinowski
12:15, gr.5
Sieci komputerowe - Laboratorium (2044), Maciej Zielenkiewicz
12:15, gr.1
Analiza matematyczna II.2 (potok *) - Wykład (5870), Marcin Bobieński
12:15, gr.1
Analiza matematyczna II.2 (potok 1) - Wykład (4420), Piotr Mormul
12:15, gr.1
Języki, automaty i obliczenia - Wykład (3180), Szymon Toruńczyk
12:15, gr.3
Analiza matematyczna II.2 (potok 1) - Ćwiczenia (3130), Michał Jóźwikowski
12:15, gr.1
Analiza matematyczna II.2 (potok 1) - Ćwiczenia (3120), Rafał Meller
12:15, gr.1
Aplikacje WWW - Wykład (5440), Krzysztof Ciebiera
12:15, gr.3
Aplikacje WWW - Laboratorium (2044), Tomasz Lizurej
12:15, gr.5
Języki, automaty i obliczenia - Ćwiczenia (5840), Marek Sokołowski
12:15, gr.1
Analiza matematyczna II.2 (potok *) - Ćwiczenia (3260), Michał Jóźwikowski
12:15, gr.1
Aplikacje WWW - Laboratorium (3042), Łukasz Sznuk
13:00
14:00
14:15, gr.10
Matematyka dyskretna - Ćwiczenia (2070), Tomasz Wąs
14:15, gr.8
Matematyka dyskretna - Ćwiczenia (2100), Oskar Skibski
14:15, gr.6
Matematyka dyskretna - Ćwiczenia (3220), Marcin Małogrosz
14:15, gr.5
Matematyka dyskretna - Ćwiczenia (3150), Kunal Dutta
14:15, gr.2
Matematyka dyskretna - Ćwiczenia (3130), Małgorzata Gałązka
14:15, gr.7
Aplikacje WWW - Laboratorium (5470), Szymon Acedański
14:15, gr.6
Analiza matematyczna II.2 (potok 1) - Ćwiczenia (5070), Jacek Micał
14:15, gr.5
Aplikacje WWW - Laboratorium (3045), Paweł Kucharczyk
14:15, gr.4
Inżynieria oprogramowania - Laboratorium (2043), Patrycja Węgrzynowicz
14:15, gr.2
Analiza matematyczna II.2 (potok 1) - Ćwiczenia (3170), Krzysztof Oleszkiewicz
14:15, gr.6
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Analiza matematyczna II.2 (potok 1) - Ćwiczenia (2280), Jacek Micał
15:00
16:00
16:15, gr.7
Inżynieria oprogramowania - Laboratorium (5470), Szymon Acedański
17:00
18:00

Zajęcie prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcie prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Gmach Wydziału Matematyki - Banacha 2