Uniwersytet Warszawski - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki
Przedmioty obowiązkowe dla III roku JSIM - wariant 3I+4M
Semestr letni 2019/20

Plan zajęć grupy przedmiotów


Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:30, gr.1
Rachunek prawdopodobieństwa I (potok 1) - Wykład (5440), Witold Bednorz
8:30, gr.1
Rachunek prawdopodobieństwa I (potok *) - Wykład (5870), Anna Talarczyk-Noble
8:30, gr.4
Rachunek prawdopodobieństwa I (potok 1) - Ćwiczenia (3150), Mikołaj Rotkiewicz
8:30, gr.3
Języki i narzędzia programowania II - Ćwiczenia (3043), Michał Gruchała
8:30, gr.2
Rachunek prawdopodobieństwa I (potok 1) - Ćwiczenia (3130), Witold Bednorz
8:30, gr.6
Rachunek prawdopodobieństwa I (potok 1) - Ćwiczenia (3160), Anna Talarczyk-Noble
8:30, gr.1
Języki i paradygmaty programowania - Laboratorium (2041), Henryk Michalewski
9:00
10:00
10:15, gr.3
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Rachunek prawdopodobieństwa I (potok 1) - Ćwiczenia (3320), Krzysztof Oleszkiewicz
10:15, gr.6
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Rachunek prawdopodobieństwa I (potok 1) - Ćwiczenia (3250), Anna Talarczyk-Noble
10:15, gr.2
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Rachunek prawdopodobieństwa I (potok 1) - Ćwiczenia (3150), Witold Bednorz
10:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Rachunek prawdopodobieństwa I (potok 1) - Ćwiczenia (3150), Witold Bednorz
10:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Rachunek prawdopodobieństwa I (potok *) - Ćwiczenia (3250), Anna Talarczyk-Noble
10:15, gr.9
Języki i paradygmaty programowania - Laboratorium (3042), Julian Salamanca Tellez
10:15, gr.5
Rachunek prawdopodobieństwa I (potok 1) - Ćwiczenia (3160), Mikołaj Rotkiewicz
10:15, gr.4
Języki i paradygmaty programowania - Laboratorium (3044), Artur Zaroda
10:15, gr.3
Rachunek prawdopodobieństwa I (potok 1) - Ćwiczenia (3140), Krzysztof Oleszkiewicz
10:15, gr.1
Rachunek prawdopodobieństwa I (potok 1) - Ćwiczenia (3120), Witold Bednorz
10:15, gr.7
Języki i paradygmaty programowania - Laboratorium (3045), Jacek Chrząszcz
10:15, gr.6
Języki i paradygmaty programowania - Laboratorium (2044), Vincent Michielini
10:15, gr.5
Języki i narzędzia programowania II - Ćwiczenia (3043), Paweł Rubach
10:15, gr.4
Języki i narzędzia programowania II - Ćwiczenia (3041), Grzegorz Grudziński
10:15, gr.3
Języki i paradygmaty programowania - Laboratorium (2042), Daria Walukiewicz-Chrząszcz
10:15, gr.2
Języki i paradygmaty programowania - Laboratorium (3042), Marcin Benke
10:15, gr.1
Rachunek prawdopodobieństwa I (potok *) - Ćwiczenia (5050), Anna Talarczyk-Noble
10:15, gr.1
Języki i paradygmaty programowania - Laboratorium (2041), Henryk Michalewski
11:00
12:00
12:15, gr.7
Języki i paradygmaty programowania - Laboratorium (3045), Jacek Chrząszcz
12:15, gr.6
Języki i paradygmaty programowania - Laboratorium (2043), Vincent Michielini
12:15, gr.5
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Rachunek prawdopodobieństwa I (potok 1) - Ćwiczenia (3170), Mikołaj Rotkiewicz
12:15, gr.4
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Rachunek prawdopodobieństwa I (potok 1) - Ćwiczenia (3170), Mikołaj Rotkiewicz
12:15, gr.2
Języki i paradygmaty programowania - Laboratorium (3042), Marcin Benke
12:15, gr.2
Języki i narzędzia programowania II - Ćwiczenia (3042), Paweł Gołąb
12:15, gr.1
Problemy społeczne i zawodowe informatyki - Wykład (3180), Jan Madey
12:15, gr.8
Języki i paradygmaty programowania - Laboratorium (3044), Rafał Stefański
12:15, gr.6
Języki i narzędzia programowania II - Ćwiczenia (2043), Paweł Kucharczyk
13:00
14:00
14:15, gr.1
Języki i paradygmaty programowania - Wykład (3180), Marcin Benke
14:15, gr.3
Języki i paradygmaty programowania - Laboratorium (2045), Daria Walukiewicz-Chrząszcz
14:15, gr.9
Języki i narzędzia programowania II - Ćwiczenia (2041), Zbigniew Jurkiewicz
14:15, gr.8
Języki i narzędzia programowania II - Ćwiczenia (3042)
14:15, gr.1
Języki i narzędzia programowania II - Ćwiczenia (2043), Witold Rudnicki
14:15, gr.1
Języki i narzędzia programowania II - Ćwiczenia (2042), Witold Rudnicki
15:00
16:00
16:15, gr.9
Języki i paradygmaty programowania - Laboratorium (3042), Julian Salamanca Tellez
16:15, gr.8
Języki i paradygmaty programowania - Laboratorium (3044), Rafał Stefański
16:15, gr.4
Języki i paradygmaty programowania - Laboratorium (3043), Artur Zaroda
16:15, gr.7
Języki i narzędzia programowania II - Ćwiczenia (5470), Szymon Acedański
17:00
18:00

Zajęcie prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcie prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Gmach Wydziału Matematyki - Banacha 2