| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| 8:30, gr.5 Algorytmy i struktury danych - Ćwiczenia (3230), Jana Masaříková | | | | 8:30, gr.5 Metody numeryczne - Ćwiczenia (3170), Leszek Marcinkowski | 8:30, gr.2 Algorytmy i struktury danych - Ćwiczenia (5840), Adam Malinowski | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
10:15, gr.1 Funkcje analityczne - Ćwiczenia (3170), Krzysztof Oleszkiewicz | 10:15, gr.1 Algorytmy i struktury danych - Wykład (3180), Krzysztof Diks | | 10:15, gr.5 Algorytmy i struktury danych - Laboratorium (3045), Łukasz Kowalik | 10:15, gr.1 Semantyka i weryfikacja programów - Ćwiczenia (4050), Ewa Madalińska-Bugaj | | 10:15, gr.4 Algorytmy i struktury danych - Ćwiczenia (3250), Tomasz Waleń | 10:15, gr.3 Semantyka i weryfikacja programów - Ćwiczenia (3140), Lorenzo Clemente | 10:15, gr.2 Semantyka i weryfikacja programów - Ćwiczenia (2100), Ewa Madalińska-Bugaj | | 10:15, gr.4 Semantyka i weryfikacja programów - Ćwiczenia (2270), Julian Salamanca Tellez | | 10:15, gr.8 Algorytmy i struktury danych - Ćwiczenia (3220), Krzysztof Fleszar | 10:15, gr.7 Algorytmy i struktury danych - Laboratorium (2042), Adam Malinowski | 10:15, gr.6 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Metody numeryczne - Laboratorium (3041), Leszek Marcinkowski | 10:15, gr.5 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Metody numeryczne - Laboratorium (3041), Leszek Marcinkowski | 10:15, gr.4 Metody numeryczne - Ćwiczenia (2070), Piotr Krzyżanowski | 10:15, gr.2 Metody numeryczne - Ćwiczenia (3320), Mateusz Przyborowski | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
12:15, gr.5 Semantyka i weryfikacja programów - Ćwiczenia (5060), Grzegorz Grudziński | 12:15, gr.1 Funkcje analityczne - Wykład (3180), Anna Zdunik | | 12:15, gr.3 Funkcje analityczne - Ćwiczenia (2100), Piotr Mormul | | 12:15, gr.7 Metody numeryczne - Ćwiczenia (1770), Piotr Krzyżanowski | | 12:15, gr.1 Metody numeryczne - Wykład (5440), Piotr Krzyżanowski | | 12:15, gr.2 Funkcje analityczne - Ćwiczenia (3160), Henryk Żołądek | 12:15, gr.1 Algorytmy i struktury danych - Ćwiczenia (5060), Anna Zych-Pawlewicz | 12:15, gr.1 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Metody numeryczne - Laboratorium (2042), Mateusz Przyborowski | 12:15, gr.1 Algorytmy i struktury danych - Laboratorium (2045), Wiktor Zuba | 12:15, gr.3 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Metody numeryczne - Laboratorium (2043), Piotr Krzyżanowski | 12:15, gr.2 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Metody numeryczne - Laboratorium (2042), Mateusz Przyborowski | 12:15, gr.3 Algorytmy i struktury danych - Ćwiczenia (2070), Mirosław Kowaluk | 12:15, gr.4 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Metody numeryczne - Laboratorium (2043), Piotr Krzyżanowski | 12:15, gr.6 Metody numeryczne - Ćwiczenia (3170), Leszek Marcinkowski | 12:15, gr.6 Algorytmy i struktury danych - Laboratorium (3041), Juliusz Straszyński | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
14:15, gr.1 Semantyka i weryfikacja programów - Wykład (3180), Bartosz Klin | | | 14:15, gr.7 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Metody numeryczne - Laboratorium (2043), Piotr Krzyżanowski | 14:15, gr.6 Algorytmy i struktury danych - Ćwiczenia (2070), Krzysztof Diks | | | 14:15, gr.7 Algorytmy i struktury danych - Ćwiczenia (4070), Wojciech Plandowski | 14:15, gr.4 Funkcje analityczne - Ćwiczenia (3160), Henryk Żołądek | 14:15, gr.3 Algorytmy i struktury danych - Laboratorium (2045), Łukasz Sznuk | 14:15, gr.3 Metody numeryczne - Ćwiczenia (2070), Piotr Krzyżanowski | 14:15, gr.1 Metody numeryczne - Ćwiczenia (3320), Piotr Kowalczyk | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
16:15, gr.8 Algorytmy i struktury danych - Laboratorium (3044), Konrad Majewski | 16:15, gr.6 Semantyka i weryfikacja programów - Ćwiczenia (3130), Tomasz Gogacz | 16:15, gr.4 Algorytmy i struktury danych - Laboratorium (2041), Jan Ludziejewski | 16:15, gr.2 Algorytmy i struktury danych - Laboratorium (3045), Tomasz Waleń | | 16:15, gr.5 Funkcje analityczne - Ćwiczenia (2100), Galina Filipuk | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|