Uniwersytet Warszawski - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki
Przedmioty obieralne dla informatyki
Semestr letni 2019/20

Plan zajęć grupy przedmiotów

Zmień cykl dydaktyczny: Semestr zimowy 2019/20 - Semestr letni 2019/20 - Semestr zimowy 2020/21 - Semestr letni 2020/21

Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:30, gr.1
Handel elektroniczny - wprowadzenie - Wykład (4070), Tomasz Michalak
8:30, gr.4
Przetwarzanie dużych danych i programowanie na klastrach - Laboratorium (2041), Grzegorz Bokota
8:30, gr.1
Wnioskowanie w serwisach i systemach informatycznych - Wykład (4050), Andrzej Szałas
8:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Statystyczna analiza danych - Ćwiczenia (3130), Piotr Zawiła-Niedźwiecki
8:30, gr.2
Wstęp do biologii obliczeniowej - Laboratorium (2045), Bartosz Wilczyński
8:30, gr.1
Zaawansowane programowanie funkcyjne - Wykład (4050), Marcin Benke, Daria Walukiewicz-Chrząszcz
8:30, gr.1
Podstawowe zagadnienia prawne przydatne w życiu informatyka - Wykład (3180), Maciej Zackiewicz
8:30, gr.6
Statystyczna analiza danych - Laboratorium (3041), Piotr Radziński
8:30, gr.2
Data mining - Laboratorium (2045), Andrzej Janusz
8:30, gr.1
Sieci Petriego - Ćwiczenia (3240), Piotr Hofman
8:30, gr.2
Głębokie sieci neuronowe - Laboratorium (2043), Piotr Tempczyk
8:30, gr.1
Eksploracja i przetwarzanie dużych zbiorów danych - Wykład (4050), Dominik Ślęzak
8:30, gr.5
Statystyczna analiza danych - Laboratorium (3043), Anna Macioszek
9:00
10:00
10:15, gr.1
Denotacyjna inżynieria języków programowania - Laboratorium (2041), Aleksy Schubert
10:15, gr.1
Algorytmika - Ćwiczenia (3230), Łukasz Kowalik
10:15, gr.3
Algorytmika - Ćwiczenia (2070), Krzysztof Fleszar
10:15, gr.2
Statystyczna analiza danych - Laboratorium (2045), Michał Ciach
10:15, gr.1
Handel elektroniczny - wprowadzenie - Ćwiczenia (4070), Tomasz Michalak
10:15, gr.1
Wnioskowanie w serwisach i systemach informatycznych - Ćwiczenia (4050), Andrzej Szałas
10:15, gr.1
Przetwarzanie języka naturalnego - Wykład (4060), Wojciech Jaworski
10:15, gr.1
Podstawowe zagadnienia prawne przydatne w życiu informatyka - Ćwiczenia (3180)
10:15, gr.1
Zaawansowane programowanie funkcyjne - Laboratorium (2041), Marcin Benke, Daria Walukiewicz-Chrząszcz
10:15, gr.1
Wstęp do biologii obliczeniowej - Wykład (4070), Bartosz Wilczyński
10:15, gr.4
/niestandardowa częstotliwość/ Statystyczna analiza danych - Ćwiczenia (3140), Paweł Górecki
10:15, gr.9
/niestandardowa częstotliwość/ Statystyczna analiza danych - Ćwiczenia (2270), Dorota Celińska-Kopczyńska
10:15, gr.1
Głębokie sieci neuronowe - Wykład (5440), Piotr Biliński, Robert Bogucki, Marek Cygan, Marcin Mucha
10:15, gr.4
Sztuczna inteligencja i systemy doradcze - Ćwiczenia (3250), Marcin Szczuka
10:15, gr.2
Sztuczna inteligencja i systemy doradcze - Ćwiczenia (3230), Ewa Madalińska-Bugaj
10:15, gr.1
Statystyczna analiza danych - Wykład (5440), Ewa Szczurek
10:15, gr.1
Głębokie sieci neuronowe - Laboratorium (3044), Marcin Możejko
10:15, gr.1
Eksploracja i przetwarzanie dużych zbiorów danych - Ćwiczenia (4050), Andrzej Janusz
10:15, gr.2
Algorytmika - Ćwiczenia (5870), Anna Zych-Pawlewicz
10:15, gr.5
/niestandardowa częstotliwość/ Statystyczna analiza danych - Ćwiczenia (2280), Anna Macioszek
10:15, gr.1
Teoria współbieżności - Ćwiczenia (3240), Piotr Hofman
10:15, gr.1
Sztuczna inteligencja i systemy doradcze - Wykład (3180), Dominik Ślęzak
10:15, gr.6
/niestandardowa częstotliwość/ Statystyczna analiza danych - Ćwiczenia (3160), Magda Grynkiewicz
10:15, gr.1
Data mining - Wykład (3320), Hung Son Nguyen
10:15, gr.1
Interakcja człowiek-komputer - Wykład (5050), Wiesław Bartkowski, Emilia Bojańczyk
11:00
12:00
12:15, gr.3
Statystyczna analiza danych - Laboratorium (2045), Michał Ciach
12:15, gr.1
Denotacyjna inżynieria języków programowania - Wykład (4060), Andrzej Blikle
12:15, gr.1
Algorytmika - Wykład (5440), Łukasz Kowalik, Marcin Pilipczuk
12:15, gr.3
Sztuczna inteligencja i systemy doradcze - Ćwiczenia (3240), Anh Linh Nguyen
12:15, gr.2
Wnioskowanie w serwisach i systemach informatycznych - Ćwiczenia (4050), Andrzej Szałas
12:15, gr.1
Przetwarzanie dużych danych i programowanie na klastrach - Wykład (3180), Jacek Sroka
12:15, gr.1
Przetwarzanie języka naturalnego - Laboratorium (3044), Wojciech Jaworski
12:15, gr.1
Algorytmiczna teoria gier koalicyjnych - Wykład (4050), Oskar Skibski
12:15, gr.1
Weryfikacja wspomagana komputerowo - Wykład (2280), Aleksy Schubert
12:15, gr.1
Wstęp do biologii obliczeniowej - Laboratorium (2043), Bartosz Wilczyński
12:15, gr.9
Statystyczna analiza danych - Laboratorium (3045), Dorota Celińska-Kopczyńska
12:15, gr.4
Głębokie sieci neuronowe - Laboratorium (2043), Krzysztof Ciebiera
12:15, gr.3
Przetwarzanie dużych danych i programowanie na klastrach - Laboratorium (2041), Jan Kopański
12:15, gr.1
Systemy uczące się - Laboratorium (2042), Hung Son Nguyen
12:15, gr.3
Głębokie sieci neuronowe - Laboratorium (2044), Piotr Biliński
12:15, gr.1
Teoria współbieżności - Wykład (3170), Piotr Hofman
12:15, gr.1
Przedsiębiorczość w małej firmie - Wykład (5060), Agnieszka Brzozowska, Beata Glinka, Paweł Kłobukowski
12:15, gr.4
Statystyczna analiza danych - Laboratorium (3043), Grzegorz Głowienko
12:15, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Statystyczna analiza danych - Ćwiczenia (2270), Magda Grynkiewicz
12:15, gr.1
Statystyczna analiza danych - Laboratorium (2043), Piotr Radziński
12:15, gr.4
Systemy uczące się - Laboratorium (2041), Hung Son Nguyen
12:15, gr.1
Teoria implementacji - Wykład (5050), Marcin Dziubiński
12:15, gr.1
Algorytmy w genomice obliczeniowej (wspólne z 1000-719GP2) - Wykład (5060), Paweł Górecki
12:15, gr.1
Data mining - Laboratorium (2045), Andrzej Janusz
12:15, gr.1
Rachunek lambda - Wykład (4070), Paweł Urzyczyn
12:15, gr.1
Interakcja człowiek-komputer - Laboratorium (3043), Wiesław Bartkowski, Emilia Bojańczyk
13:00
14:00
14:15, gr.1
Technologie chmury - Wykład (2043), Michał Sierakowski
14:15, gr.1
Przetwarzanie dużych danych i programowanie na klastrach - Laboratorium (2041), Jacek Sroka
14:15, gr.1
Sieci Petriego - Wykład (3250), Piotr Chrząstowski-Wachtel
14:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Sztuczna inteligencja w dowodzeniu twierdzeń - Wykład (5050), Cezary Kaliszyk
14:15, gr.1
FinTech – Financial Technology - Wykład (4060), Tomasz Michalak
14:15, gr.1
Projekt z uczenia maszynowego - Wykład (2045), Piotr Biliński
14:15, gr.1
Geometria obrazu - Wykład (5050), Mirosław Kowaluk
14:15, gr.1
Automaty a półgrupy - Wykład (3130), Mikołaj Bojańczyk
14:15, gr.1
Algorytmiczna teoria gier koalicyjnych - Ćwiczenia (4050), Oskar Skibski
14:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Sztuczna inteligencja w dowodzeniu twierdzeń - Wykład (5060), Cezary Kaliszyk
14:15, gr.2
Obliczenia superkomputerowe - Laboratorium (2043), Paweł Żuk
14:15, gr.1
Zaawansowane systemy operacyjne - Wykład (3180), Janina Mincer-Daszkiewicz
14:15, gr.1
Teorio-growe podejście do analizy sieci spolecznych - Wykład (4060), Tomasz Michalak
14:15, gr.1
Systemy uczące się - Wykład (3180), Hung Son Nguyen
14:15, gr.1
Kryptografia dla informatyków I - Wykład (2100), Stefan Dziembowski
14:15, gr.1
Przedsiębiorczość w małej firmie - Ćwiczenia (1770), Agnieszka Brzozowska, Beata Glinka, Paweł Kłobukowski
14:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Algorytmiczne i matematyczne podstawy ochrony prywatności - Wykład (4060), Marek Klonowski
14:15, gr.1
Programowanie w logice i w Prologu - Wykład (5060), Mirosława Miłkowska
14:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Sztuczna inteligencja w dowodzeniu twierdzeń - Wykład (4060), Cezary Kaliszyk
14:15, gr.1
Zaawansowane metody sztucznej inteligencji - Wykład (4070), Barbara Dunin-Kęplicz
14:15, gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Statystyczna analiza danych - Ćwiczenia (1780), Piotr Radziński
14:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Sztuczna inteligencja w dowodzeniu twierdzeń - Wykład (5060), Cezary Kaliszyk
14:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Algorytmiczne i matematyczne podstawy ochrony prywatności - Wykład (5060), Marek Klonowski
14:15, gr.1
Algorytmy w genomice obliczeniowej (wspólne z 1000-719GP2) - Laboratorium (3041), Paweł Górecki
14:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Algorytmiczne i matematyczne podstawy ochrony prywatności - Wykład (4060), Marek Klonowski
14:15, gr.1
Rachunek lambda - Ćwiczenia (4070), Paweł Urzyczyn
14:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Sztuczna inteligencja w dowodzeniu twierdzeń - Wykład (4060), Cezary Kaliszyk
14:15, gr.1
Teoria implementacji - Ćwiczenia (5050), Dorota Celińska-Kopczyńska
14:15, gr.1
Obliczenia superkomputerowe - Wykład (3130), Krzysztof Rządca
14:15, gr.2
Rachunek lambda - Ćwiczenia (5870), Daria Walukiewicz-Chrząszcz
15:00
16:00
16:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Sztuczna inteligencja w dowodzeniu twierdzeń - Ćwiczenia (5050), Sebastian Jaszczur
16:15, gr.1
Technologie chmury - Laboratorium (2043), Michał Sierakowski
16:15, gr.1
Tworzenie aplikacji i rozproszonych systemów na platformie Google Cloud - Wykład (5060)
16:15, gr.1
Projekt z uczenia maszynowego - Laboratorium (2045), Piotr Biliński
16:15, gr.1
Weryfikacja wspomagana komputerowo - Laboratorium (2042), Jakub Zakrzewski
16:15, gr.2
Przetwarzanie dużych danych i programowanie na klastrach - Laboratorium (2041), Jacek Sroka
16:15, gr.1
FinTech – Financial Technology - Ćwiczenia (4060), Jarosław Socha
16:15, gr.1
Automaty a półgrupy - Ćwiczenia (3130), Nathan Lhote
16:15, gr.1
Geometria obrazu - Ćwiczenia (5050), Paweł Gołąb
16:15, gr.2
Zaawansowane systemy operacyjne - Laboratorium (2043), Marcin Kościelnicki, Paweł Żuk
16:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Sztuczna inteligencja w dowodzeniu twierdzeń - Ćwiczenia (5060), Sebastian Jaszczur
16:15, gr.1
Zaawansowane systemy operacyjne - Laboratorium (2042), Marcin Kościelnicki, Paweł Żuk
16:15, gr.1
Teorio-growe podejście do analizy sieci spolecznych - Ćwiczenia (4060), Tomasz Michalak
16:15, gr.1
Kody korekcyjne - Wykład (5060), Wojciech Plandowski
16:15, gr.1
Programowanie w logice i w Prologu - Laboratorium (2043), Mirosława Miłkowska
16:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Sztuczna inteligencja w dowodzeniu twierdzeń - Ćwiczenia (4060), Sebastian Jaszczur
16:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Zaawansowane metody sztucznej inteligencji - Ćwiczenia (3045), Barbara Dunin-Kęplicz
16:15, gr.1
Kryptografia dla informatyków I - Ćwiczenia (2100), Stefan Dziembowski
16:15, gr.3
Systemy uczące się - Laboratorium (2045), Eyad Kannout
16:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Zaawansowane metody sztucznej inteligencji - Laboratorium (3045), Inga Rüb
16:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Sztuczna inteligencja w dowodzeniu twierdzeń - Ćwiczenia (5060), Sebastian Jaszczur
16:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Sztuczna inteligencja w dowodzeniu twierdzeń - Ćwiczenia (4060), Sebastian Jaszczur
16:15, gr.1
Obliczenia superkomputerowe - Laboratorium (2045), Krzysztof Rządca
16:15, gr.1
Kombinatoryka słów - Wykład (5060), Wojciech Plandowski
17:00
18:00
18:15, gr.1
Tworzenie aplikacji i rozproszonych systemów na platformie Google Cloud - Laboratorium (2043)
18:15, gr.1
Tworzenie aplikacji i rozproszonych systemów na platformie Google Cloud - Laboratorium (2042)
18:15, gr.1
Kody korekcyjne - Ćwiczenia (5060), Wojciech Plandowski
18:15, gr.1
Kombinatoryka słów - Ćwiczenia (5060), Wojciech Plandowski
19:00
20:00

Zajęcie prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcie prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Gmach Wydziału Matematyki - Banacha 2