Uniwersytet Warszawski - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki
Przedmioty obieralne dla informatyki
Semestr zimowy 2019/20

Plan zajęć grupy przedmiotów


Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:30, gr.1
Zaawansowane bazy danych - Laboratorium (2041), Krzysztof Stencel
8:30, gr.1
Rozpoznawanie obrazów: sieci neuronowe - Laboratorium (2045), Piotr Biliński
8:30, gr.1
Wybrane zagadnienia matematyki dyskretnej - Wykład (5870), Adam Malinowski
8:30, gr.1
Obliczeniowa teoria wyboru społecznego - Ćwiczenia (3320), Tomasz Michalak
8:30, gr.1
Narzędzia wnioskowania - Wykład (5060), Anh Linh Nguyen, Andrzej Szałas
8:30, gr.1
Teoria informacji - Wykład (3180), Tomasz Gogacz
8:30, gr.2
Rozpoznawanie obrazów: sieci neuronowe - Laboratorium (3045), Piotr Biliński
8:30, gr.1
Zarządzanie projektami informatycznymi - Wykład (5060), Robert Dąbrowski
9:00
10:00
10:15, gr.1
Rozpoznawanie obrazów: sieci neuronowe - Wykład (5070), Piotr Biliński
10:15, gr.1
Zaawansowane bazy danych - Wykład (4050), Krzysztof Stencel
10:15, gr.1
Wybrane zagadnienia matematyki dyskretnej - Ćwiczenia (5870), Adam Malinowski
10:15, gr.1
Obliczeniowa teoria wyboru społecznego - Wykład (3320), Tomasz Michalak
10:15, gr.1
Narzędzia wnioskowania - Ćwiczenia (3043), Anh Linh Nguyen, Andrzej Szałas
10:15, gr.1
Programowalne układy logiczne - Wykład (3150), Marcin Kościelnicki
10:15, gr.1
Algorytmiczne i statystyczne aspekty sekwencjonowania DNA - Wykład (5820), Norbert Dojer
10:15, gr.1
Programowanie w asemblerze - Laboratorium (3045), Zbigniew Jurkiewicz
10:15, gr.2
Teoria informacji - Ćwiczenia (3220), Tomasz Gogacz
10:15, gr.2
Zaawansowane bazy danych - Laboratorium (2041), Krzysztof Ciebiera
10:15, gr.1
Statystyczna analiza danych 2 (wspólne z 1000-718SAD) - Wykład (2100), Ewa Szczurek
10:15, gr.1
Zarządzanie projektami informatycznymi - Laboratorium (2041), Robert Dąbrowski
10:15, gr.1
Algorytmy tekstowe - Ćwiczenia (5070), Wojciech Rytter
11:00
12:00
12:15, gr.2
Obliczeniowa teoria wyboru społecznego - Ćwiczenia (4050), Tomasz Michalak
12:15, gr.1
Wstęp do analizy sieci społecznych - Wykład (5070), Marcin Dziubiński, Tomasz Michalak, Oskar Skibski
12:15, gr.1
Programowalne układy logiczne - Laboratorium (3045), Marcin Kościelnicki
12:15, gr.1
Algorytmiczne i statystyczne aspekty sekwencjonowania DNA - Laboratorium (2043), Norbert Dojer, Anna Macioszek
12:15, gr.1
Programowanie w asemblerze - Wykład (5050), Zbigniew Jurkiewicz
12:15, gr.1
Systemy wieloagentowe - Wykład (5060), Barbara Dunin-Kęplicz
12:15, gr.1
Teoria aukcji - Wykład (4050), Marcin Dziubiński
12:15, gr.1
Grafy rzadkie - Wykład monograficzny (3160), Marcin Pilipczuk, Michał Pilipczuk
12:15, gr.1
Algorytmy tekstowe - Wykład (4420), Wojciech Rytter
13:00
14:00
14:15, gr.1
Programowanie w logice - Wykład (4060), Mirosława Miłkowska
14:15, gr.1
Reprezentacja wiedzy - Wykład (4050), Wojciech Jaworski, Piotr Wasilewski
14:15, gr.1
Programowanie mikrokontrolerów - Wykład (3043), Marcin Peczarski
14:15, gr.1
Wstęp do analizy sieci społecznych - Ćwiczenia (5070), Marcin Dziubiński, Tomasz Michalak, Oskar Skibski
14:15, gr.1
Języki, automaty i obliczenia II - Wykład (4060), Wojciech Czerwiński
14:15, gr.1
Geometria obliczeniowa - Wykład (5060), Mirosław Kowaluk
14:15, gr.2
Programowanie w asemblerze - Laboratorium (2045), Zbigniew Jurkiewicz
14:15, gr.1
Systemy rozproszone - Wykład (4420), Konrad Iwanicki
14:15, gr.1
Systemy wieloagentowe - Ćwiczenia (5060), Barbara Dunin-Kęplicz
14:15, gr.1
Wprowadzenie do kognitywistyki - Wykład (3260), Piotr Wasilewski
14:15, gr.1
Statystyczna analiza danych 2 (wspólne z 1000-718SAD) - Laboratorium (2042), Ewa Szczurek
14:15, gr.2
Algorytmy tekstowe - Ćwiczenia (5060), Jakub Radoszewski
14:15, gr.1
Teoria aukcji - Ćwiczenia (4050), Marcin Dziubiński
14:15, gr.1
Grafy rzadkie - Ćwiczenia (3160), Marcin Pilipczuk, Michał Pilipczuk
14:15, gr.1
Teoria kategorii w podstawach informatyki - Wykład (5050), Andrzej Tarlecki
15:00
16:00
16:15, gr.1
Programowanie w logice - Laboratorium (3043), Mirosława Miłkowska
16:15, gr.1
Reprezentacja wiedzy - Laboratorium (2044), Wojciech Jaworski, Piotr Wasilewski
16:15, gr.1
Teoria informacji - Ćwiczenia (3150), Eryk Kopczyński
16:15, gr.2
Języki, automaty i obliczenia II - Ćwiczenia (3140), Rafał Stefański
16:15, gr.1
Programowanie mikrokontrolerów - Laboratorium (3043), Marcin Peczarski
16:15, gr.1
Języki, automaty i obliczenia II - Ćwiczenia (4060), Janusz Schmude
16:15, gr.1
Geometria obliczeniowa - Ćwiczenia (5060), Mirosław Kowaluk
16:15, gr.2
Systemy rozproszone - Laboratorium (3045), Mateusz Banaszek
16:15, gr.2
Programowanie w logice - Laboratorium (3043), Mirosława Miłkowska
16:15, gr.1
Systemy rozproszone - Laboratorium (3042), Konrad Iwanicki
16:15, gr.1
Kompresja danych - wprowadzenie - Wykład (4050), Wojciech Plandowski
16:15, gr.1
Wprowadzenie do kognitywistyki - Ćwiczenia (3260), Piotr Wasilewski
16:15, gr.2
Kompresja danych - wprowadzenie - Ćwiczenia (4050), Wojciech Plandowski
16:15, gr.1
Teoria kategorii w podstawach informatyki - Ćwiczenia (5050), Andrzej Tarlecki
17:00
18:00
18:15, gr.1
Kompresja danych - wprowadzenie - Ćwiczenia (4050), Wojciech Plandowski
19:00
20:00
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Gmach Wydziału Matematyki - Banacha 2