Uniwersytet Warszawski - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki
Przedmioty obieralne dla informatyki
Semestr zimowy 2020/21

Plan zajęć grupy przedmiotów

Zmień cykl dydaktyczny: Semestr zimowy 2019/20 - Semestr letni 2019/20 - Semestr zimowy 2020/21 - Semestr letni 2020/21

Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:30, gr.1
Handel elektroniczny - wprowadzenie - Wykład (4060), Tomasz Michalak
8:30, gr.1
Wybrane zagadnienia matematyki dyskretnej - Wykład (5870), Adam Malinowski
8:30, gr.1
Obliczeniowa teoria wyboru społecznego - Ćwiczenia (3320), Tomasz Michalak
8:30, gr.1
Teoria modeli skończonych - Wykład (5870), Szymon Toruńczyk
8:30, gr.1
Grafika komputerowa - Wykład (5050), Przemysław Kiciak
8:30, gr.1
Narzędzia wnioskowania - Wykład (5060), Anh Linh Nguyen, Andrzej Szałas
8:30, gr.1
Teoria informacji - Wykład (3180), Damian Niwiński
8:30, gr.1
Zaawansowane bazy danych - Wykład (4050), Krzysztof Ciebiera
8:30, gr.1
Zarządzanie projektami informatycznymi - Wykład (5060), Robert Dąbrowski
9:00
10:00
10:15, gr.1
Handel elektroniczny - wprowadzenie - Ćwiczenia (4060), Tomasz Michalak
10:15, gr.1
Wybrane zagadnienia matematyki dyskretnej - Ćwiczenia (5870), Adam Malinowski
10:15, gr.1
Obliczeniowa teoria wyboru społecznego - Wykład (3320), Tomasz Michalak, Piotr Skowron
10:15, gr.1
Teoria modeli skończonych - Ćwiczenia (5870), Szymon Toruńczyk
10:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Grafika komputerowa - Laboratorium (2042), Przemysław Kiciak
10:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Grafika komputerowa - Ćwiczenia (2042), Przemysław Kiciak
10:15, gr.1
Algorytmiczne i statystyczne aspekty sekwencjonowania DNA - Wykład (5820), Norbert Dojer
10:15, gr.1
Narzędzia wnioskowania - Ćwiczenia (3043), Anh Linh Nguyen, Andrzej Szałas
10:15, gr.1
Programowalne układy logiczne - Wykład (3150), Marcin Kościelnicki
10:15, gr.2
Teoria informacji - Ćwiczenia (3220), Eryk Kopczyński
10:15, gr.1
Programowanie w asemblerze - Laboratorium (3045), Zbigniew Jurkiewicz
10:15, gr.1
Rozpoznawanie obrazów: sieci neuronowe - Laboratorium (2044), Piotr Biliński
10:15, gr.2
Zaawansowane bazy danych - Laboratorium (2041)
10:15, gr.1
Statystyczna analiza danych 2 (wspólne z 1000-718SAD) - Wykład (2100), Ewa Szczurek
10:15, gr.1
Zarządzanie projektami informatycznymi - Laboratorium (2041), Robert Dąbrowski
10:15, gr.1
Algorytmy tekstowe - Ćwiczenia (5070), Wojciech Rytter
10:15, gr.1
Zaawansowane bazy danych - Laboratorium (2043), Krzysztof Ciebiera
11:00
12:00
12:15, gr.2
Obliczeniowa teoria wyboru społecznego - Ćwiczenia (3230), Piotr Skowron
12:15, gr.1
Algorytmika sieci Petriego - Wykład (5050), Wojciech Czerwiński
12:15, gr.1
Algorytmiczne i statystyczne aspekty sekwencjonowania DNA - Laboratorium (2043), Norbert Dojer, Anna Macioszek
12:15, gr.1
Programowalne układy logiczne - Laboratorium (3045), Marcin Kościelnicki
12:15, gr.1
Wstęp do analizy sieci społecznych - Wykład (5070), Marcin Dziubiński, Tomasz Michalak, Oskar Skibski
12:15, gr.1
Systemy wieloagentowe - Wykład (5060), Barbara Dunin-Kęplicz
12:15, gr.1
Programowanie w asemblerze - Wykład (5050), Zbigniew Jurkiewicz
12:15, gr.1
Rozpoznawanie obrazów: sieci neuronowe - Wykład (5440), Piotr Biliński
12:15, gr.1
Logika i teoria typów - Ćwiczenia (3130), Daria Walukiewicz-Chrząszcz
12:15, gr.1
Teoria aukcji - Wykład (4050), Marcin Dziubiński
12:15, gr.1
Algorytmy tekstowe - Wykład (4420), Wojciech Rytter
13:00
14:00
14:15, gr.1
Logika i teoria typów - Wykład (5050), Paweł Urzyczyn
14:15, gr.1
FinTech – Financial Technology - Wykład (2044), Tomasz Michalak
14:15, gr.1
Języki, automaty i obliczenia II - Wykład (5440), Sławomir Lasota
14:15, gr.1
Algorytmy parametryzowane - Wykład (2070), Marcin Pilipczuk, Michał Pilipczuk
14:15, gr.1
Programowanie w logice - Wykład (4060), Mirosława Miłkowska
14:15, gr.1
Algorytmika sieci Petriego - Ćwiczenia (5050), Wojciech Czerwiński
14:15, gr.1
Reprezentacja wiedzy - Wykład (4050), Wojciech Jaworski, Piotr Wasilewski
14:15, gr.1
Wstęp do analizy sieci społecznych - Ćwiczenia (5070), Marcin Dziubiński, Tomasz Michalak, Oskar Skibski
14:15, gr.1
Geometria obliczeniowa - Wykład (5060), Mirosław Kowaluk
14:15, gr.2
Języki, automaty i obliczenia II - Ćwiczenia (1780)
14:15, gr.1
Programowanie mikrokontrolerów - Wykład (5440), Marcin Engel, Marcin Peczarski
14:15, gr.1
Wprowadzenie do kognitywistyki - Wykład (3260), Piotr Wasilewski
14:15, gr.1
Systemy wieloagentowe - Ćwiczenia (5060), Barbara Dunin-Kęplicz
14:15, gr.2
Rozpoznawanie obrazów: sieci neuronowe - Laboratorium (2044), Piotr Biliński
14:15, gr.2
Programowanie w asemblerze - Laboratorium (2045), Zbigniew Jurkiewicz
14:15, gr.1
Systemy rozproszone - Wykład (4420), Konrad Iwanicki
14:15, gr.1
Algorytmy w genomice obliczeniowej (wspólne z 1000-719GP2) - Wykład (3150), Paweł Górecki
14:15, gr.1
Statystyczna analiza danych 2 (wspólne z 1000-718SAD) - Laboratorium (2042), Ewa Szczurek
14:15, gr.2
Algorytmy tekstowe - Ćwiczenia (5840), Jakub Radoszewski
14:15, gr.2
Programowanie w logice - Laboratorium (3043), Mirosława Miłkowska
14:15, gr.1
Teoria kategorii w podstawach informatyki - Wykład (5050), Andrzej Tarlecki
14:15, gr.1
Teoria aukcji - Ćwiczenia (4050), Marcin Dziubiński
15:00
16:00
16:15, gr.1
Języki, automaty i obliczenia II - Ćwiczenia (3240), Sławomir Lasota
16:15, gr.1
FinTech – Financial Technology - Ćwiczenia (2044), Tomasz Michalak
16:15, gr.1
Algorytmy parametryzowane - Ćwiczenia (2070), Wojciech Nadara
16:15, gr.1
Programowanie w logice - Laboratorium (3043), Mirosława Miłkowska
16:15, gr.1
Geometria obliczeniowa - Ćwiczenia (5060), Mirosław Kowaluk
16:15, gr.1
Teoria informacji - Ćwiczenia (3150), Damian Niwiński
16:15, gr.2
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Programowanie mikrokontrolerów - Laboratorium (3043), Marcin Engel, Marcin Peczarski
16:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Programowanie mikrokontrolerów - Laboratorium (3043), Marcin Engel, Marcin Peczarski
16:15, gr.1
Teorio-growe podejście do analizy sieci spolecznych - Wykład (4070), Tomasz Michalak
16:15, gr.1
Reprezentacja wiedzy - Laboratorium (2044), Wojciech Jaworski, Piotr Wasilewski
16:15, gr.1
Algorytmy w genomice obliczeniowej (wspólne z 1000-719GP2) - Laboratorium (2041), Paweł Górecki
16:15, gr.1
Systemy rozproszone - Laboratorium (3042), Konrad Iwanicki
16:15, gr.1
Kompresja danych - wprowadzenie - Wykład (4050), Wojciech Plandowski
16:15, gr.1
Wprowadzenie do kognitywistyki - Ćwiczenia (3260), Piotr Wasilewski
16:15, gr.2
Systemy rozproszone - Laboratorium (3045)
16:15, gr.2
Kompresja danych - wprowadzenie - Ćwiczenia (4070), Wojciech Plandowski
16:15, gr.1
Teoria kategorii w podstawach informatyki - Ćwiczenia (5050), Andrzej Tarlecki
17:00
18:00
18:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Programowanie mikrokontrolerów - Laboratorium (3043), Marcin Engel, Marcin Peczarski
18:15, gr.2
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Programowanie mikrokontrolerów - Laboratorium (3043), Marcin Engel, Marcin Peczarski
18:15, gr.1
Teorio-growe podejście do analizy sieci spolecznych - Ćwiczenia (4070), Tomasz Michalak
18:15, gr.1
Kompresja danych - wprowadzenie - Ćwiczenia (4050), Wojciech Plandowski
19:00
20:00

Zajęcie prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcie prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Gmach Wydziału Matematyki - Banacha 2