| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:30, gr.1 Wnioskowanie w systemach inteligentnych - Wykład (4050), Andrzej Szałas | | 8:30, gr.2 Wstęp do biologii obliczeniowej - Laboratorium (2045), Bartosz Wilczyński | | 8:30, gr.6 Statystyczna analiza danych - Laboratorium (2042), Agnieszka Stępień-Baran | 8:30, gr.3 Wstęp do biologii obliczeniowej - Laboratorium (2041), Bartosz Wilczyński | 8:30, gr.3 /niestandardowa częstotliwość/ Statystyczna analiza danych - Ćwiczenia (1780), Krzysztof Koras | | | 8:30, gr.5 Statystyczna analiza danych - Laboratorium (3043), Piotr Pokarowski | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
10:15, gr.1 Algorytmika - Wykład (4420), Łukasz Kowalik, Marcin Pilipczuk | 10:15, gr.1 Wnioskowanie w systemach inteligentnych - Ćwiczenia (4050), Andrzej Szałas | | 10:15, gr.1 Wstęp do biologii obliczeniowej - Wykład (4070), Bartosz Wilczyński | | 10:15, gr.7 Statystyczna analiza danych - Laboratorium (2042), Agnieszka Stępień-Baran | 10:15, gr.2 /niestandardowa częstotliwość/ Statystyczna analiza danych - Ćwiczenia (1780), Magda Markowska | | 10:15, gr.2 Sztuczna inteligencja i systemy doradcze - Ćwiczenia (3230), Ewa Madalińska-Bugaj | 10:15, gr.1 Statystyczna analiza danych - Wykład (5440), Ewa Szczurek | | 10:15, gr.4 /niestandardowa częstotliwość/ Statystyczna analiza danych - Ćwiczenia (1780), Piotr Pokarowski | 10:15, gr.2 Algorytmika - Ćwiczenia (5870), Anna Zych-Pawlewicz | 10:15, gr.1 Sztuczna inteligencja i systemy doradcze - Wykład (3180), Dominik Ślęzak | 10:15, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Statystyczna analiza danych - Ćwiczenia (2280), Dorota Celińska-Kopczyńska | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
12:15, gr.3 Sztuczna inteligencja i systemy doradcze - Ćwiczenia (3240), Anh Linh Nguyen | 12:15, gr.3 Statystyczna analiza danych - Laboratorium (2045), Krzysztof Gogolewski | 12:15, gr.2 Wnioskowanie w systemach inteligentnych - Ćwiczenia (4050), Andrzej Szałas | 12:15, gr.1 Algorytmika - Ćwiczenia (2280), Łukasz Kowalik | | 12:15, gr.6 /niestandardowa częstotliwość/ Statystyczna analiza danych - Ćwiczenia (1770), Błażej Miasojedow | 12:15, gr.1 Weryfikacja wspomagana komputerowo - Wykład (2280), Bartosz Klin | 12:15, gr.1 Wstęp do biologii obliczeniowej - Laboratorium (2044), Bartosz Wilczyński | | 12:15, gr.1 Systemy uczące się - Laboratorium (2042), Hung Son Nguyen | | 12:15, gr.4 Statystyczna analiza danych - Laboratorium (3043), Piotr Pokarowski | 12:15, gr.1 Statystyczna analiza danych - Laboratorium (2043), Dorota Celińska-Kopczyńska | | 12:15, gr.2 Statystyczna analiza danych - Laboratorium (2041), Dorota Celińska-Kopczyńska | 12:15, gr.1 Sztuczna inteligencja i systemy doradcze - Ćwiczenia (3120), Marcin Szczuka | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
14:15, gr.5 /niestandardowa częstotliwość/ Statystyczna analiza danych - Ćwiczenia (1770), Błażej Miasojedow | | 14:15, gr.7 /niestandardowa częstotliwość/ Statystyczna analiza danych - Ćwiczenia (1770), Błażej Miasojedow | 14:15, gr.2 Systemy uczące się - Laboratorium (2042), Andrzej Janusz | 14:15, gr.1 Zaawansowane systemy operacyjne - Wykład (3180), Janina Mincer-Daszkiewicz | | 14:15, gr.1 Systemy uczące się - Wykład (3180), Hung Son Nguyen | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | 16:00, gr.2 Zaawansowane systemy operacyjne - Laboratorium (2043), Marcin Kościelnicki, Paweł Żuk | 16:00, gr.1 Zaawansowane systemy operacyjne - Laboratorium (2044), Marcin Kościelnicki, Paweł Żuk | | | | |
|
|
16:15, gr.1 Weryfikacja wspomagana komputerowo - Laboratorium (2042), Grzegorz Fabiański | | | 16:15, gr.3 Systemy uczące się - Laboratorium (2045), Eyad Kannout | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|