Uniwersytet Warszawski - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Geografii i Studiów Regionalnych
Przedmioty obowiązkowe, dzienne studia I stopnia (spec. Geografia społ.-ekon. stosowana) - sem. 4
Semestr letni 2019/20

Plan zajęć grupy przedmiotów

Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
Wyświetlaj na planie: (domyślne ustawienia zmień w Preferencjach)Format:Schemat kolorów:















PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00-9:30, WYK gr.1
Podstawy administracji publicznej (115) - Mirosław Grochowski
8:00-9:30, WYK gr.1
Metody analizy przestrzennej (115) - Magdalena Fuhrmann
8:00-9:30, WYK gr.1
Systemy Informacji Geograficznej (102) - Wojciech Pokojski
9:00
9:45-11:15, CW gr.1
Systemy Informacji Geograficznej (20B-prac.komp.) - Wojciech Pokojski
9:45-11:15, CW gr.6
Systemy Informacji Geograficznej (20B-prac.komp.) - Mariusz Porczek
10:00
11:00
11:30-13:00, WYK gr.1
Gospodarka przestrzenna w gminie (115) - Mirosław Grochowski
11:30-13:00, CW gr.4
Systemy Informacji Geograficznej (20B-prac.komp.) - Mariusz Porczek
12:00
13:00
13:15-14:45, CW gr.1
Metody analizy przestrzennej (20B-prac.komp.) - Magdalena Fuhrmann, Dorota Mantey
13:15-14:45, CW gr.2
Systemy Informacji Geograficznej (20B-prac.komp.) - Piotr Werner
13:15-14:45, CW gr.1
Podstawy administracji publicznej (115) - Tomasz Zegar
13:15-14:45, CW gr.5
Systemy Informacji Geograficznej (20B-prac.komp.) - Mariusz Porczek
14:00
15:0015:00-16:30, CW gr.2
Metody analizy przestrzennej (20B-prac.komp.) - Magdalena Fuhrmann, Dorota Mantey
15:00-16:30, WYK gr.1
Geografia tropikalna (102) - Anna Dudek, Maciej Jędrusik, Jerzy Makowski, Tomasz Wites
15:00-16:30, CW gr.3
Systemy Informacji Geograficznej (20B-prac.komp.) - Piotr Werner
15:00-16:30, CW gr.2
Podstawy administracji publicznej (115) - Tomasz Zegar
16:00
16:45-18:15, CW gr.2
Gospodarka przestrzenna w gminie (115) - Tomasz Zegar
16:45-18:15, CW gr.1
Gospodarka przestrzenna w gminie (115) - Tomasz Zegar
17:00
18:00
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Pałac Czetwertyńskich