| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | | | 8:00-9:30, KON gr.1 Global tourism trends (ERASMUS) (107) - Katarzyna Podhorodecka | 8:00-9:30, KON gr.1 Contemporary changes of urban space (ERASMUS) (126) - Mirosław Grochowski | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | 8:45-11:00, WYK gr.1 Geography of the World (ERASMUS) (111) - Paweł Cywiński, Anna Dudek, Barbara Jaczewska, Maciej Kałaska, Sylwia Kulczyk, Katarzyna Podhorodecka | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| 9:45-11:15, KON gr.1 Problems of contemporary climatology (ERASMUS) (221) - Monika Lisowska | 9:45-11:15, CW gr.1 Environmental change - from Ice Age to global warming (ERASMUS) (028-laboratorium) - Piotr Szwarczewski | | 9:45-11:15, WYK gr.1 Baltic Sea environment and its protection (ERASMUS) (111) - Artur Magnuszewski | | | | | |
|
|
10:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | 11:30-13:00, WYK gr.1 Global problems in the contemporary world (ERASMUS) (111) - Alina Awramiuk-Godun, Anna Dudek, Barbara Jaczewska, Katarzyna Podhorodecka | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
13:15-14:45, KON gr.1 Smart, green and sustainable cities (ERASMUS) (8) - Ada Górna | | | | 13:15-14:45, WYK gr.1 Natural environment of Poland (ERASMUS) (111) - Maciej Dąbski, Alina Gerlée, Kinga Kulesza, Maciej Lenartowicz, Artur Magnuszewski, Andrzej Richling, Iwona Szumacher | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | 15:00-17:15, CW gr.1 Introduction to functionality and applications of Geographic Information Systems (ERASMUS) (20A-prac.komp.) - Izabela Gołębiowska, Jerzy Lechnio, Maciej Lenartowicz | | 15:00-16:30, KON gr.1 Landscape of the Earth (ERASMUS) (221) - Iwona Szumacher, Piotr Szwarczewski | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:45-18:15, WYK gr.1 Wetlands - biodiversity and change (ERASMUS) (102) - Dariusz Woronko | | | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|