Uniwersytet Warszawski - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Prawa i Administracji
Wykłady specjalizacyjne i konwersatoria dla III roku studiów prawniczych
Semestr zimowy 2018/19

Plan zajęć grupy przedmiotów


Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
9:00
9:45, gr.1
Law of banking contracts - Wykład specjalizacyjny (213 bud.1107), Marcin Olechowski
9:45, gr.1
Kryminologia - Wykład specjalizacyjny (1.4 bud.1232), Monika Płatek
9:45, gr.1
Mixed jurisdictions worldwide - Wykład specjalizacyjny (2.6 bud.1232), Jan Rudnicki
9:45, gr.1
Prawo własności przemysłowej - Wykład specjalizacyjny (212 bud.1107), Krystyna Szczepanowska-Kozłowska
9:45, gr.1
Problematyka części ogólnej prawa zobowiązań w praktyce orzeczniczej - Wykład specjalizacyjny (1.2 bud.1232), Beata Janiszewska
9:45, gr.1
Prawo dowodowe w polskim procesie karnym - Konwersatorium (1.3 bud.1232), Beata Bieńkowska
9:45, gr.1
Prawo karne Islamu - Konwersatorium (2.3 bud.1232), Agnieszka Gutkowska
9:45, gr.1
Zwalczanie przestępczości - Wykład specjalizacyjny (1.2 bud.1232), Paweł Waszkiewicz
9:45, gr.1
Prawo cywilne wobec medycyny i biotechnologii - Wykład specjalizacyjny (211 bud.1107), Leszek Bosek
9:45, gr.1
Law and Economics - Konwersatorium (1.2 bud.1232), Rafał Stroiński
10:00
11:00
11:30, gr.1
Europejskie prawo rolne - Konwersatorium (213 bud.1107), Paweł Czechowski
11:30, gr.1
Sukcesja państw w prawie międzynarodowym - Wykład (114 bud.1231), Karol Karski
11:30, gr.1
Prawo na co dzień - grupa szkolna - Warsztaty (2.4 bud.1232), Małgorzata Dziewanowska, Agnieszka Gutkowska
11:30, gr.1
Prawo medyczne - Wykład specjalizacyjny (215 bud.1107), Maria Boratyńska
11:30, gr.1
Rodzina w prawie rzymskim - Konwersatorium (211 bud.1107), Maria Zabłocka
11:30, gr.1
Ochrona wspólników i akcjonariuszy mniejszościowych w spółkach kapitałowych i grupach spółek - Konwersatorium (2.6 bud.1232), Dominika Wajda
11:30, gr.1
Ład korporacyjny spółek akcyjnych - Konwersatorium (1.4 bud.1232), Adam Opalski
11:30, gr.1
Proces amerykański - Wykład specjalizacyjny (211 bud.1107), Tadeusz Tomaszewski
11:30, gr.1
Uwarunkowania prawne działalności organizacji pozarządowych - Konwersatorium (07 bud.1231), Maria Supera-Markowska
11:30, gr.1
Teoria pracy operacyjnej - Konwersatorium (1.2 bud.1232), Kacper Gradoń
12:00
13:00
13:15, gr.1
Granice opodatkowania - prawne instrumenty ochrony źródeł podatkowych - Konwersatorium (1.4 bud.1232)
13:15, gr.1
Internacjonalizacja prawa karnego - Wykład specjalizacyjny (213 bud.1107), Michał Królikowski
13:15, gr.1
Wina w prawie karnym - Wykład specjalizacyjny (1.2 bud.1232), Zbigniew Jędrzejewski
13:15, gr.1
Rzymskie prawo zobowiązań - wybrane zagadnienia - Konwersatorium (1.3 bud.1232), Zuzanna Benincasa
13:15, gr.1
Unifikacja i kodyfikacja polskiego prawa prywatnego w XX w. - Konwersatorium (211 bud.1107), Robert Jastrzębski
13:15, gr.1
European legal tradition - Wykład (215 bud.1107), Tomasz Giaro
13:15, gr.1
Historia kryminalistyki - Wykład specjalizacyjny (s.A2 bud.1232), Piotr Girdwoyń
13:15, gr.1
Introduction to Polish Civil Procedure - Konwersatorium (1.3 bud.1232), Piotr Rylski
13:15, gr.1
Nauka prawa na ziemiach polskich XIX-XX w. - Konwersatorium (211 bud.1107), Grażyna Bałtruszajtys-Piotrowska
13:15, gr.1
An Introduction to Japanese Law: The Principle Features of Japanese Law - Wykład specjalizacyjny (2.6 bud.1232), Teruji Suzuki
13:15, gr.1
Law and Religion in Poland - Konwersatorium (216 bud.1107), Wojciech Brzozowski
13:15, gr.2
Kryminologia - Ćwiczenia (2.4 bud.1232), Małgorzata Dziewanowska
13:15, gr.1
Mediacje i inne Alternatywne Metody Rozwiązywania Sporów Prawnych - Konwersatorium (1.4 bud.1232), Ewa Gmurzyńska
13:15, gr.1
Prawa pacjenta - Wykład specjalizacyjny (s.D bud.1104), Przemysław Konieczniak
13:15, gr.1
Dawna Litwa (XIV-XVIII): Społeczeństwo i ustrój - Konwersatorium (212 bud.1107), Andrzej Zakrzewski
13:15, gr.1
Role i zadania prawników w zmieniającym się społeczeństwie - Konwersatorium (2.3 bud.1232), Bartosz Lewandowski
13:15, gr.1
Obrót nieruchomościami - Konwersatorium (2.6 bud.1232), Maria Boratyńska
14:00
15:0015:00, gr.1
Prawo spółdzielcze - Wykład specjalizacyjny (2.3 bud.1232), Krzysztof Pietrzykowski
15:00, gr.1
Historia państwa i prawa PRL w dziełach sztuki filmowej - Konwersatorium (213 bud.1107), Jarosław Kuisz
15:00, gr.1
Comparative Contract Law - Konwersatorium (1.3 bud.1232), Konrad Osajda
15:00, gr.1
Przekształcenia organizacyjne spółek i innych podmiotów gospodarczych a prawo pracy - Konwersatorium (102 bud.1137), Monika Latos-Miłkowska
15:00, gr.1
Urban Management - Konwersatorium (211 bud.1107), Jowanka Jakubek-Lalik
15:00, gr.1
Prawa i wolności osobiste i polityczne - Konwersatorium (1.3 bud.1232), Marcin Wiącek
15:00, gr.1
Prawo i ustrój PRL - Wykład specjalizacyjny (1.2 bud.1232), Robert Jastrzębski
15:00, gr.1
Vienna Convention on the Sale of Goods - Wykład specjalizacyjny (2.3 bud.1232), Wojciech Kocot
15:00, gr.1
Polskie prawo wyznaniowe - Konwersatorium (1.4 bud.1232), Paweł Borecki
15:00, gr.1
Wybrane zagadnienia fenomenologii kryminalnej - Konwersatorium (211 bud.1107), Agnieszka Gutkowska
15:00, gr.1
Postępowanie karne w sprawach o przestępstwa gospodarcze - Konwersatorium (2.6 bud.1232), Szymon Pawelec
15:00, gr.1
Źródła kultury prawnej Zjednoczonej Europy - Wykład specjalizacyjny (s.A2 bud.1232), Franciszek Longchamps de Berier
15:00, gr.1
Postępowanie upadłościowe i restrukturyzacyjne - Konwersatorium (212 bud.1107), Andrzej Harla
15:00, gr.1
Konstytucyjne granice wolności jednostki - Wykład specjalizacyjny (s.B bud.1104), Ryszard Piotrowski
16:00
16:45, gr.1
System kontroli administracji publicznej w Polsce - Wykład specjalizacyjny (2.6 bud.1232), Jacek Jagielski
16:45, gr.1
Europejska Unia Gospodarcza i Walutowa - Wykład specjalizacyjny (1.4 bud.1232), Hanna Gronkiewicz-Waltz
16:45, gr.1
Nauka o państwie - Wykład specjalizacyjny (1.2 bud.1232), Jan Majchrowski
16:45, gr.1
International Humanitarian Law of Armed Conflicts (IHL) - Konwersatorium (s.A3 bud.1232), Elżbieta Mikos-Skuza
16:45, gr.1
Umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania i ich znaczenie dla opodatkowania transgranicznej działalności gospodarczej i transgranicznego transferu dochodów - Wykład specjalizacyjny (102 bud.1137), Hanna Litwińczuk
16:45, gr.1
Wstęp do taktyki kryminalistycznej - Wykład specjalizacyjny (2.6 bud.1232), Paweł Waszkiewicz
16:45, gr.1
Klinika mediacji - Warsztaty (2.8 bud.1232), Ewa Gmurzyńska, Rafał Morek
16:45, gr.1
Prawo autorskie a postęp techniczny - Konwersatorium (211 bud.1107), Wojciech Machała
16:45, gr.1
Rachunkowość spółek - Wykład specjalizacyjny (3.4 bud.1232), Leszek Borowiec
16:45, gr.1
Prawo do informacji i ochrona danych osobowych - Wykład specjalizacyjny (212 bud.1107), Arwid Mednis
16:45, gr.1
Freedom of Religion in the US Supreme Court Jurisprudence - Wykład specjalizacyjny (1.2 bud.1232), Franciszek Longchamps de Berier
16:45, gr.1
Cold cases. Śledztwa w sprawach zakończonych ze względu na niewykrycie rzeczywistych sprawców - Warsztaty (117 bud.1105), Paweł Waszkiewicz
17:00
18:00
18:30, gr.1
Wstęp do nauki prawa podatkowego - Konwersatorium (1.2 bud.1232), Witold Modzelewski
18:30, gr.1
Prawo ochrony środowiska - aspekty administracyjno-prawne - Wykład specjalizacyjny (s.B bud.1104), Jacek Piecha
18:30, gr.1
Cywilnoprawna ochrona konsumentów - Wykład specjalizacyjny (211 bud.1107), Ewa Wojtaszek-Mik
19:00
20:00