| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| 9:45, gr.1 International Organizations - Wykład specjalizacyjny (319 bud.1105), Jowanka Jakubek-Lalik | | | 9:45, gr.1 European medical law and bioethics - Wykład specjalizacyjny (403 bud.1105), Leszek Bosek, Agnieszka Nogal | | 9:45, gr.1 Polish Administrative Law - Wykład specjalizacyjny (319 bud.1105), Adam Bosiacki | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:30, gr.1 Towards European Constitutionalism - Wykład specjalizacyjny (206 bud.1105), Adam Ploszka, Jakub Urbanik | | 11:30, gr.1 Prawo na co dzień - grupa szkolna - Warsztaty (010 bud.1231), Małgorzata Dziewanowska, Agnieszka Gutkowska | | | 11:30, gr.1 Introduction to comparative law - theory and practice - Wykład specjalizacyjny (2.4 bud.1232), Mateusz Pilich | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
12:00 | | | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
13:00 | | | | | | |
|
|
13:15, gr.1 Juristic Papyrology and Legal Pluralism in Greek and Roman Antiquity - Konsultacje nieobowiązkowe (206 bud.1105), Jakub Urbanik | | 13:15, gr.1 Canon law - Wykład specjalizacyjny (212 bud.1107), Dobrochna Bach-Golecka | | 13:15, gr.1 Criminal Investigation - Wykład specjalizacyjny (117 bud.1105), Paweł Waszkiewicz | 13:15, gr.1 Introduction to Trial Advocacy in Criminal Cases - Wykład specjalizacyjny (1.3 bud.1232), Piotr Girdwoyń | | 13:15, gr.1 Criminalistics and Forensic Studies - Ćwiczenia (117 bud.1105), Kacper Gradoń | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | 15:00, gr.1 Comparative Company Law - Konwersatorium (2.3 bud.1232), Konrad Osajda | | | 15:00, gr.1 Principles of environmental policy and law - Wykład specjalizacyjny (114 bud.1231), Maria Kenig-Witkowska | 15:00, gr.1 Legal Informatics - Wykład specjalizacyjny (1.4 bud.1232), Jacek Petzel | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:45, gr.1 Family and Succession Law - Wykład specjalizacyjny (2.8 bud.1232), Przemysław Sobolewski | | | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|