Uniwersytet Warszawski - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Polonistyki
Wszystkie przedmioty polonistyczne - oferta ILP (3001...) , IJP (3003...) i IPS (3007...)
Semestr zimowy 2020/21

Plan zajęć grupy przedmiotów

Zmień cykl dydaktyczny: Semestr letni 2019/20 - Semestr zimowy 2020/21 - Semestr letni 2020/21 - Rok akademicki 2020/21

Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.3
Warsztaty interpretacji tekstu (7 bud.1102) - Tomasz Wroczyński
8:00, gr.1
Wprowadzenie do nauki o mediach - Wykład (8 bud.1102), Ewa Modrzejewska
8:00, gr.6
Stylistyka - Ćwiczenia (37 bud.1102), Katarzyna Kłosińska
8:00, gr.5
Wprowadzenie do nauki o literaturze - Ćwiczenia (26 bud.1102), Adrianna Karbowiak
8:00, gr.2
Wprowadzenie do nauki o literaturze - Ćwiczenia (26 bud.1102), Adrianna Karbowiak
8:00, gr.5
Stylistyka - Ćwiczenia (37 bud.1102), Katarzyna Kłosińska
8:00, gr.1
Techniki autoprezentacji - Ćwiczenia (44 bud.1102), Tomasz Kowalczuk
8:00, gr.2
Historia polskich edycji literatury powszechnej (wraz z elementami translatologii) - Ćwiczenia (50 bud.1102), Agata Wdowik
8:00, gr.3
Programy autorskie i podręczniki polonistyczne w liceum - Ćwiczenia (10 bud.1102), Urszula Napieraj
8:00, gr.1
Prawo w mediach - Wykład (8 bud.1102), Lech Jaworski
8:00, gr.2
Językowe aspekty przekładu - Ćwiczenia (27 bud.1102), Magdalena Sykurska-Derwojed
8:00, gr.4
Stylistyka - Ćwiczenia (29 bud.1102), Marcin Będkowski
8:00, gr.3
Podręczniki i programy polonistyczne w szkole podstawowej. Prawo oświatowe - Ćwiczenia (7 bud.1102), Michał Friedrich
8:00, gr.3
Wprowadzenie do nauki o literaturze - Ćwiczenia (17 bud.1102), Wojciech Kordyzon
8:00, gr.2
Podręczniki i programy polonistyczne w szkole podstawowej. Prawo oświatowe - Ćwiczenia (7 bud.1102), Michał Friedrich
8:00, gr.7
Stylistyka - Ćwiczenia (37 bud.1102), Mateusz Adamczyk
8:00, gr.3
Psychologia - Ćwiczenia (8 bud.1102), Jan Zdunik
8:00, gr.1
Językoznawstwo ogólne - Wykład (4 bud.1102), Jadwiga Linde-Usiekniewicz
8:00, gr.1
Warsztat autora mediów społecznościowych - Warsztaty (10 bud.1102), Magda Ciereszko
8:00, gr.3
Stylistyka - Ćwiczenia (37 bud.1102), Iwona Burkacka
8:00, gr.1
Wprowadzenie do nauki o literaturze - Ćwiczenia (17 bud.1102), Wojciech Kordyzon
8:00, gr.3
Wstęp do językoznawstwa synchronicznego - Ćwiczenia (27 bud.1102), Aleksandra Żurek-Huszcz
8:00, gr.6
Wstęp do językoznawstwa synchronicznego - Ćwiczenia (37 bud.1102), Magdalena Sykurska-Derwojed
8:00, gr.2
Analiza komparatystyczna - Ćwiczenia (10 bud.1102), Żaneta Nalewajk-Turecka
8:00, gr.7
Gramatyka opisowa języka polskiego II - Ćwiczenia (29 bud.1102), Monika Jabłońska
8:00, gr.6
Wprowadzenie do nauki o literaturze - Ćwiczenia (8 bud.1102), Katarzyna Trębacka
8:00, gr.4
Wprowadzenie do nauki o literaturze - Ćwiczenia (8 bud.1102), Katarzyna Trębacka
8:00, gr.2
Warsztaty medialne (przekład medialny, porównawcza analiza mediów i wersji przekładów) (8 bud.1102) - Robert Birkholc, Piotr Kubiński
8:00, gr.1
Opracowanie językowe tekstu naukowego - Ćwiczenia (17 bud.1102), Barbara Pędzich
8:00, gr.2
Podstawy przygotowania i edycji tekstu - Ćwiczenia (26 bud.1102), Dominika Pękalska
8:00, gr.2
Kultura języka polskiego II - Ćwiczenia (27 bud.1102), Jarosław Łachnik, Dorota Zdunkiewicz-Jedynak
8:00, gr.5
Analiza komparatystyczna - Ćwiczenia (19 bud.1102), Weronika Lipszyc
8:00, gr.1
Podstawy przygotowania i edycji tekstu - Ćwiczenia (26 bud.1102), Dominika Pękalska
8:00, gr.1
Analiza porównawcza tekstów literackich - Ćwiczenia (6 bud.1102), Anna Tenczyńska
8:00, gr.1
Literatura i kultura lat 1918-1945 - Ćwiczenia (7 bud.1102), Andrzej Kowalczyk
9:00
9:45, gr.1
Historia przekładów literackich (język angielski) - Konwersatorium (46 bud.1102), Małgorzata Ślarzyńska
9:45, gr.3
Gatunki wypowiedzi w szkole. Warsztat dla nauczycieli - Ćwiczenia (10 bud.1102), Helena Balcerek, Agnieszka Mikołajczuk
9:45, gr.2
Edukacja medialna w szkole - Ćwiczenia (3 bud.1102), Katarzyna Maciejak
9:45, gr.1
Warsztaty krytyki retorycznej (52 bud.1102) - Agnieszka Szurek
9:45, gr.3
Retoryka w komunikowaniu publicznym - Ćwiczenia (8 bud.1102), Agnieszka Budzyńska-Daca, Ewa Modrzejewska
9:45, gr.2
Stylistyka - Ćwiczenia (27 bud.1102), Magdalena Wanot-Miśtura
9:45, gr.3
Historia polskich edycji literatury powszechnej (wraz z elementami translatologii) - Ćwiczenia (50 bud.1102), Agata Wdowik
9:45, gr.2
Techniki autoprezentacji - Ćwiczenia (44 bud.1102), Tomasz Kowalczuk
9:45, gr.1
Stylistyka - Ćwiczenia (27 bud.1102), Magdalena Wanot-Miśtura
9:45, gr.1
Janion, Tokarczuk i zombie – współczesne gry i rozprawy z XIX wiekiem - Konwersatorium (45 bud.1102), Damian Makuch
9:45, gr.1
Literatura dla dzieci i młodzieży - Ćwiczenia (7 bud.1102), Joanna Frużyńska
9:45, gr.3
Informacja naukowa w pracy redaktora i wydawcy - Ćwiczenia (50 bud.1102), Grzegorz Bąbiak
9:45, gr.1
Psychologia - Ćwiczenia (44 bud.1102), Jan Zdunik
9:45, gr.11
Historia języka polskiego - Wykład (4 bud.1102), Izabela Winiarska-Górska
9:45, gr.1
Podręczniki i programy polonistyczne w szkole podstawowej. Prawo oświatowe - Ćwiczenia (7 bud.1102), Michał Friedrich
9:45, gr.4
Kultura języka polskiego II - Ćwiczenia (37 bud.1102), Iwona Burkacka, Magdalena Wanot-Miśtura
9:45, gr.1
Gramatyka opisowa języka polskiego II - Ćwiczenia (29 bud.1102), Marek Łaziński
9:45, gr.8
Kultura języka polskiego II - Ćwiczenia (26 bud.1102), Mateusz Adamczyk, Marcin Będkowski
9:45, gr.1
Językowe aspekty przekładu - Ćwiczenia (27 bud.1102), Magdalena Sykurska-Derwojed
9:45, gr.4
Wstęp do językoznawstwa synchronicznego - Ćwiczenia (27 bud.1102), Aleksandra Żurek-Huszcz
9:45, gr.1
Teksty literatury współczesnej - analiza kontekstowa - Ćwiczenia (26 bud.1102), Jagoda Wierzejska
9:45, gr.1
Między słowami. Wyrazy, konstrukcje i pojęcia w tłumaczeniu. Translatorium z języka angielskiego, poziom B2+ (3 bud.1102) - Marta Falkowska
9:45, gr.1
Gry wideo i sztuka cyfrowa. Horyzonty interpretacyjne - Konwersatorium (10 bud.1102), Piotr Kubiński
9:45, gr.9
Wstęp do językoznawstwa synchronicznego - Ćwiczenia (37 bud.1102), Magdalena Sykurska-Derwojed
9:45, gr.3
Literatura polska lat 1918-1945 - Ćwiczenia (19 bud.1102), Andrzej Kowalczyk
9:45, gr.11
Gramatyka opisowa języka polskiego II - Wykład (sala nieznana), Krystyna Waszak
9:45, gr.6
Gramatyka opisowa języka polskiego II - Ćwiczenia (6 bud.1102), Monika Jabłońska
9:45, gr.5
Literatura najnowsza - Ćwiczenia (19 bud.1102), Łukasz Pawłowski
9:45, gr.4
Gramatyka opisowa języka polskiego II - Ćwiczenia (27 bud.1102), Marta Chojnacka-Kuraś
9:45, gr.1
Wstęp do językoznawstwa synchronicznego - Ćwiczenia (37 bud.1102), Mirosław Bańko
9:45, gr.1
Współczesna polska polityka językowa - Konwersatorium (53 bud.1102), Andrzej Markowski
9:45, gr.3
Kultura języka polskiego II - Ćwiczenia (27 bud.1102), Jarosław Łachnik, Dorota Zdunkiewicz-Jedynak
9:45, gr.1
Literatura nowoczesna: „inny” kanon - Konwersatorium (26 bud.1102), Łukasz Książyk
9:45, gr.6
Analiza komparatystyczna - Ćwiczenia (19 bud.1102), Weronika Lipszyc
9:45, gr.2
Analiza porównawcza tekstów literackich - Ćwiczenia (6 bud.1102), Anna Tenczyńska
9:45, gr.1
Warsztaty medialne (przekład medialny, porównawcza analiza mediów i wersji przekładów) (8 bud.1102) - Robert Birkholc, Piotr Kubiński
9:45, gr.2
Wiedza o kulturze - Ćwiczenia (4 bud.1120), Sara Herczyńska
9:45, gr.2
Literatura i kultura lat 1918-1945 - Ćwiczenia (7 bud.1102), Andrzej Kowalczyk
9:45, gr.2
Funkcjonowanie wydawnictwa. Organizacja - marketing - prawo autorskie - Ćwiczenia (50 bud.1102), Agata Wdowik
9:45, gr.2
Opracowanie językowe tekstu naukowego - Ćwiczenia (17 bud.1102), Barbara Pędzich
9:45, gr.1
Funkcjonowanie wydawnictwa. Organizacja - marketing - prawo autorskie - Ćwiczenia (50 bud.1102), Agata Wdowik
10:00
11:00
11:30, gr.2
Mechanizmy uczenia się i strategie nauczania - Ćwiczenia (8 bud.1102), Ewa Kozłowska
11:30, gr.1
Retoryka w komunikowaniu publicznym - Ćwiczenia (44 bud.1102), Agnieszka Budzyńska-Daca, Ewa Modrzejewska
11:30, gr.1
Gramatyka kontrastywna (język angielski) - Ćwiczenia (46 bud.1102), Marzena Stępień
11:30, gr.1
Wprowadzenie do edytorstwa leksykograficznego - Wykład (4 bud.1102), Anna Cegieła
11:30, gr.1
Edukacja medialna w szkole - Ćwiczenia (3 bud.1102), Katarzyna Maciejak
11:30, gr.1
Psychologia - Ćwiczenia (10 bud.1102), Jan Zdunik
11:30, gr.1
Informacja naukowa w pracy redaktora i wydawcy - Ćwiczenia (50 bud.1102), Grzegorz Bąbiak
11:30, gr.4
Opracowanie językowe tekstu naukowego - Ćwiczenia (27 bud.1102), Magdalena Wanot-Miśtura
11:30, gr.1
Język polski na dawnych Kresach Wschodnich - historia i współczesność - Konwersatorium (28D bud.1102), Halina Karaś
11:30, gr.1
Warsztat pracy naukowej - Warsztaty (37 bud.1102), Damian Makuch, Izabela Winiarska-Górska
11:30, gr.1
Warsztat pracy naukowej - Warsztaty (6 bud.1102), Damian Makuch, Izabela Winiarska-Górska
11:30, gr.1
Gatunki wypowiedzi w szkole. Warsztat dla nauczycieli - Ćwiczenia (17 bud.1102), Helena Balcerek, Agnieszka Mikołajczuk
11:30, gr.3
Warsztat pracy naukowej - Warsztaty (6 bud.1102), Damian Makuch, Izabela Winiarska-Górska
11:30, gr.1
Literatura dla dzieci i młodzieży - Ćwiczenia (7 bud.1102), Joanna Frużyńska
11:30, gr.3
Warsztat pracy naukowej - Warsztaty (37 bud.1102), Damian Makuch, Izabela Winiarska-Górska
11:30, gr.1
Literatura najnowsza - Ćwiczenia (8 bud.1102), Karol Hryniewicz
11:30, gr.1
Wiedza o kulturze - Wykład (17 bud.1102), Roman Chymkowski
11:30, gr.2
Gramatyka opisowa języka polskiego II - Ćwiczenia (29 bud.1102), Marek Łaziński
11:30, gr.2
Retoryka w komunikowaniu publicznym - Ćwiczenia (10 bud.1102), Agnieszka Budzyńska-Daca, Ewa Modrzejewska
11:30, gr.1
Psycholingwistyka - Ćwiczenia (6 bud.1102), Ewa Kozłowska, Agnieszka Mikołajczuk
11:30, gr.1
Historia języka polskiego - Ćwiczenia (3 bud.1102), Wanda Decyk-Zięba
11:30, gr.1
Metodologia badań literackich - Wykład (4 bud.1102), Urszula Kowalczuk, Michał Kuziak, Przemysław Pietrzak
11:30, gr.2
Historia języka polskiego - Ćwiczenia (37 bud.1102), Izabela Winiarska-Górska
11:30, gr.4
Wprowadzenie do edytorstwa - Ćwiczenia (45 bud.1102), Sławomir Buryła
11:30, gr.4
Informacja naukowa w pracy redaktora i wydawcy - Ćwiczenia (50 bud.1102), Grzegorz Bąbiak
11:30, gr.8
Gramatyka opisowa języka polskiego II - Ćwiczenia (27 bud.1102), Elżbieta Piotrowska
11:30, gr.3
Literatura dla dzieci i młodzieży - Ćwiczenia (7 bud.1102), Joanna Frużyńska
11:30, gr.5
Warsztat pracy naukowej - Warsztaty (29 bud.1102), Alina Kępińska, Alina Molisak
11:30, gr.5
Warsztat pracy naukowej - Warsztaty (26 bud.1102), Alina Kępińska, Alina Molisak
11:30, gr.1
Dociekania semantyczne - Konwersatorium (37 bud.1102), Krystyna Waszak
11:30, gr.1
Nauczanie języka polskiego jako obcego jako działanie dyplomacji publicznej - Konwersatorium (s.Czytelnia II, kl.B bud.1221), Piotr Kajak
11:30, gr.6
Warsztat pracy naukowej - Warsztaty (29 bud.1102), Jan Potkański, Izabela Winiarska-Górska
11:30, gr.1
Wprowadzenie do edytorstwa - Ćwiczenia (44 bud.1102), Elżbieta Wichrowska
11:30, gr.2
Teksty literatury współczesnej - analiza kontekstowa - Ćwiczenia (46 bud.1102), Jagoda Wierzejska
11:30, gr.3
Gramatyka opisowa języka polskiego II - Ćwiczenia (27 bud.1102), Magdalena Zawisławska
11:30, gr.6
Warsztat pracy naukowej - Warsztaty (26 bud.1102), Jan Potkański, Izabela Winiarska-Górska
11:30, gr.9
Wprowadzenie do nauki o literaturze - Ćwiczenia (26 bud.1102), Paweł Kuligowski
11:30, gr.1
Translatorium (j. angielski B2+) (6 bud.1102) - Joanna Jeziorska-Haładyj
11:30, gr.7
Wprowadzenie do nauki o literaturze - Ćwiczenia (26 bud.1102), Roman Krzywy
11:30, gr.7
Literatura najnowsza - Ćwiczenia (19 bud.1102), Łukasz Pawłowski
11:30, gr.5
Gramatyka opisowa języka polskiego II - Ćwiczenia (27 bud.1102), Marta Chojnacka-Kuraś
11:30, gr.1
Początek. Proza i krytyka literacka o transformacji społeczno-politycznej i literackiej po roku 1944 w polskiej prozie XX wieku - Konwersatorium (46 bud.1102), Hanna Gosk
11:30, gr.1
Dramat w nowoczesności, nowoczesność w dramacie vol.2 - Konwersatorium (18 bud.1102), Magda Nabiałek
11:30, gr.3
Edukacja medialna w szkole - Ćwiczenia (3 bud.1102), Magdalena Trysińska
11:30, gr.1
Leksykografia - Wykład (sala nieznana), Mirosław Bańko
11:30, gr.1
Analiza komparatystyczna - Ćwiczenia (10 bud.1102), Ewa Szczęsna
11:30, gr.1
Teoria mediów z elementami historii i metodologii badań medialnych - Wykład (8 bud.1102), Robert Birkholc, Piotr Kubiński
11:30, gr.3
Funkcjonowanie wydawnictwa. Organizacja - marketing - prawo autorskie - Ćwiczenia (50 bud.1102), Agata Wdowik
11:30, gr.7
Warsztat pracy naukowej - Warsztaty (29 bud.1102), Alina Kępińska, Karol Samsel
11:30, gr.8
Wprowadzenie do nauki o literaturze - Ćwiczenia (7 bud.1102), Dominika Pękalska
11:30, gr.4
Funkcjonowanie wydawnictwa. Organizacja - marketing - prawo autorskie - Ćwiczenia (50 bud.1102), Agata Wdowik
11:30, gr.10
Wprowadzenie do nauki o literaturze - Ćwiczenia (7 bud.1102), Dominika Pękalska
11:30, gr.5
Kultura języka polskiego II - Ćwiczenia (27 bud.1102), Andrzej Markowski, Magdalena Wanot-Miśtura
11:30, gr.9
Warsztat pracy naukowej - Warsztaty (29 bud.1102), Alina Kępińska, Karol Samsel
11:30, gr.9
Warsztat pracy naukowej - Warsztaty (6 bud.1102), Alina Kępińska, Karol Samsel
11:30, gr.7
Warsztat pracy naukowej - Warsztaty (6 bud.1102), Alina Kępińska, Karol Samsel
12:00
13:00
13:15, gr.1
Mechanizmy uczenia się i strategie nauczania - Ćwiczenia (8 bud.1102), Helena Balcerek
13:15, gr.1
Translatorium, część 2 (język angielski) - Warsztaty (52 bud.1102), Agnieszka Szurek
13:15, gr.1
Dialektologia - Ćwiczenia (29 bud.1102), Halina Karaś
13:15, gr.1
Język reklamy - Ćwiczenia (17 bud.1102), Piotr Lehr-Spławiński
13:15, gr.1
W teatrze Dionizosa. Tragedia – misterium – moralitet – dramat liturgiczny w teatrze przełomu XIX i XX w. - Konwersatorium (45 bud.1102), Maria Olszewska
13:15, gr.1
Gramatyka funkcjonalna języka polskiego jako obcego - Wykład (46 bud.1102), Marta Piasecka
13:15, gr.2
Informacja naukowa w pracy redaktora i wydawcy - Ćwiczenia (50 bud.1102), Grzegorz Bąbiak
13:15, gr.2
Język reklamy - Ćwiczenia (17 bud.1102), Piotr Lehr-Spławiński
13:15, gr.2
Warsztat pracy naukowej - Warsztaty (37 bud.1102), Karol Samsel, Izabela Winiarska-Górska
13:15, gr.2
Dialektologia - Ćwiczenia (29 bud.1102), Halina Karaś
13:15, gr.4
Warsztat pracy naukowej - Warsztaty (6 bud.1102), Karol Samsel, Izabela Winiarska-Górska
13:15, gr.2
Psychologia - Ćwiczenia (7 bud.1102), Jan Zdunik
13:15, gr.2
Warsztat pracy naukowej - Warsztaty (6 bud.1102), Karol Samsel, Izabela Winiarska-Górska
13:15, gr.4
Retoryka w komunikowaniu publicznym - Ćwiczenia (19 bud.1102), Agnieszka Budzyńska-Daca, Ewa Modrzejewska
13:15, gr.4
Edukacja medialna w szkole - Ćwiczenia (3 bud.1102), Katarzyna Maciejak
13:15, gr.4
Warsztat pracy naukowej - Warsztaty (37 bud.1102), Karol Samsel, Izabela Winiarska-Górska
13:15, gr.5
Opracowanie językowe tekstu naukowego - Ćwiczenia (27 bud.1102), Magdalena Wanot-Miśtura
13:15, gr.3
Techniki autoprezentacji - Ćwiczenia (44 bud.1102), Tomasz Kowalczuk
13:15, gr.1
Metodologia badań językoznawczych - synchroniczna - Wykład (4 bud.1102), Krystyna Waszak
13:15, gr.1
Metodologia badań językoznawczych - diachroniczna - Wykład (8 bud.1102), Alina Kępińska
13:15, gr.1
Metodyka języka polskiego w liceum - Warsztaty (44 bud.1102), Tomasz Kowalczuk
13:15, gr.6
Dialektologia - Ćwiczenia (3 bud.1102), Halina Karaś
13:15, gr.6
Opracowanie językowe tekstu naukowego - Ćwiczenia (27 bud.1102), Magdalena Wanot-Miśtura
13:15, gr.5
Dialektologia - Ćwiczenia (3 bud.1102), Halina Karaś
13:15, gr.2
Psycholingwistyka - Ćwiczenia (6 bud.1102), Ewa Kozłowska, Agnieszka Mikołajczuk
13:15, gr.3
Redakcja językowa tekstu II - Ćwiczenia (50 bud.1102), Zofia Smuga
13:15, gr.1
Warsztat debat i dyskusji - Warsztaty (10 bud.1102), Agnieszka Budzyńska-Daca
13:15, gr.2
Literatura najnowsza - Ćwiczenia (17 bud.1102), Karol Hryniewicz
13:15, gr.2
Literatura dla dzieci i młodzieży - Ćwiczenia (7 bud.1102), Joanna Frużyńska
13:15, gr.3
Historia języka polskiego - Ćwiczenia (37 bud.1102), Izabela Winiarska-Górska
13:15, gr.11
Kultura języka polskiego II - Wykład (sala nieznana), Iwona Burkacka
13:15, gr.1
Warsztat twórczego pisania - Warsztaty (10 bud.1102), Piotr Lehr-Spławiński
13:15, gr.2
Literatura polska lat 1918-1945 - Ćwiczenia (26 bud.1102), Tomasz Wójcik
13:15, gr.8
Wstęp do językoznawstwa synchronicznego - Ćwiczenia (29 bud.1102), Magdalena Sykurska-Derwojed
13:15, gr.7
Opracowanie językowe tekstu naukowego - Ćwiczenia (27 bud.1102), Jarosław Łachnik
13:15, gr.1
Poezja europejskiego romantyzmu. Warsztaty interpretacji - Konwersatorium (19 bud.1102), Tomasz Jędrzejewski
13:15, gr.2
Między słowami. Wyrazy, konstrukcje i pojęcia w tłumaczeniu. Translatorium z języka angielskiego, poziom B2+ (3 bud.1102) - Marta Falkowska
13:15, gr.6
Literatura najnowsza - Ćwiczenia (10 bud.1102), Jan Potkański
13:15, gr.1
Język filmu - Ćwiczenia (7 bud.1102), Krzysztof Kopczyński
13:15, gr.2
Język filmu - Ćwiczenia (7 bud.1102), Krzysztof Kopczyński
13:15, gr.3
Analiza komparatystyczna - Ćwiczenia (10 bud.1102), Robert Birkholc
13:15, gr.1
Warsztat krytyka poezji  - Konwersatorium (46 bud.1102), Jan Potkański
13:15, gr.10
Warsztat pracy naukowej - Warsztaty (29 bud.1102), Alina Kępińska, Karol Samsel
13:15, gr.8
Warsztat pracy naukowej - Warsztaty (6 bud.1102), Alina Kępińska, Karol Samsel
13:15, gr.8
Warsztat pracy naukowej - Warsztaty (29 bud.1102), Alina Kępińska, Karol Samsel
13:15, gr.10
Warsztat pracy naukowej - Warsztaty (6 bud.1102), Alina Kępińska, Karol Samsel
13:15, gr.3
Opracowanie językowe tekstu naukowego - Ćwiczenia (3 bud.1102), Barbara Pędzich
13:15, gr.7
Wstęp do językoznawstwa synchronicznego - Ćwiczenia (27 bud.1102), Magdalena Pliszka
13:15, gr.5
Literatura polska lat 1918-1945 - Ćwiczenia (7 bud.1102), Alina Molisak
13:15, gr.4
Analiza komparatystyczna - Ćwiczenia (8 bud.1102), Marcin Leszczyński
14:00
15:0015:00, gr.1
Programy autorskie i podręczniki polonistyczne w liceum - Ćwiczenia (44 bud.1102), Tomasz Kowalczuk
15:00, gr.4
Dialektologia - Ćwiczenia (29 bud.1102), Halina Karaś
15:00, gr.1
Historia polskich edycji literatury powszechnej (wraz z elementami translatologii) - Ćwiczenia (50 bud.1102), Dariusz Dziurzyński
15:00, gr.3
Dialektologia - Ćwiczenia (29 bud.1102), Halina Karaś
15:00, gr.1
Redakcja językowa tekstu II - Ćwiczenia (27 bud.1102), Anna Cegieła
15:00, gr.3
Mechanizmy uczenia się i strategie nauczania - Ćwiczenia (8 bud.1102), Ewa Kozłowska
15:00, gr.1
Pedagogiczne aspekty warsztatu lektora - Ćwiczenia (46 bud.1102), Przemysław Gębal
15:00, gr.1
Warsztaty interpretacji tekstu (45 bud.1102) - Jarosław Klejnocki
15:00, gr.2
Wprowadzenie do edytorstwa - Ćwiczenia (26 bud.1102), Elżbieta Wichrowska
15:00, gr.2
Gatunki wypowiedzi w szkole. Warsztat dla nauczycieli - Ćwiczenia (10 bud.1102), Helena Balcerek, Agnieszka Mikołajczuk
15:00, gr.2
Programy autorskie i podręczniki polonistyczne w liceum - Ćwiczenia (44 bud.1102), Tomasz Kowalczuk
15:00, gr.2
Literatura dla dzieci i młodzieży - Ćwiczenia (7 bud.1102), Joanna Frużyńska
15:00, gr.1
Wprowadzenie do nauki o mediach - Wykład (17 bud.1102), Ewa Modrzejewska
15:00, gr.6
Kultura języka polskiego II - Ćwiczenia (37 bud.1102), Marcin Będkowski, Katarzyna Kłosińska
15:00, gr.4
Historia języka polskiego - Ćwiczenia (29 bud.1102), Izabela Stąpor
15:00, gr.1
Między dialogiem a milczeniem - język bohaterów najnowszych polskich filmów fabularnych - Konwersatorium (28D bud.1102), Monika Kresa
15:00, gr.1
Przekład artystyczny. Konwersatorium translatologiczne angielskie B2+ - Translatorium (3 bud.1102), Marcin Leszczyński
15:00, gr.7
Dialektologia - Ćwiczenia (27 bud.1102), Halina Karaś
15:00, gr.3
Literatura dla dzieci i młodzieży - Ćwiczenia (10 bud.1102), Joanna Frużyńska
15:00, gr.1
Słowa i obrazy. Wybrane zagadnienia komparatystyki interdyscyplinarnej - Konwersatorium (26 bud.1102), Weronika Lipszyc
15:00, gr.2
Metodyka języka polskiego w liceum - Warsztaty (44 bud.1102), Tomasz Kowalczuk
15:00, gr.8
Literatura najnowsza - Ćwiczenia (19 bud.1102), Łukasz Pawłowski
15:00, gr.2
Język mediów - Ćwiczenia (7 bud.1102), Magdalena Trysińska
15:00, gr.3
Język mediów - Ćwiczenia (8 bud.1102), Katarzyna Maciejak
15:00, gr.5
Historia języka polskiego - Ćwiczenia (3 bud.1102), Izabela Stąpor
15:00, gr.1
Kultura języka polskiego II - Ćwiczenia (27 bud.1102), Iwona Burkacka, Jarosław Łachnik
15:00, gr.1
Literatura polska lat 1918-1945 - Ćwiczenia (46 bud.1102), Jagoda Wierzejska
15:00, gr.4
Język mediów - Ćwiczenia (8 bud.1102), Katarzyna Maciejak
15:00, gr.1
Język polski jako obcy - Warsztaty (6 bud.1102), Marta Piasecka
15:00, gr.5
Wstęp do językoznawstwa synchronicznego - Ćwiczenia (29 bud.1102), Magdalena Sykurska-Derwojed
15:00, gr.3
Wprowadzenie do edytorstwa - Ćwiczenia (50 bud.1102), Grzegorz Bąbiak
15:00, gr.1
Język mediów - Ćwiczenia (7 bud.1102), Magdalena Trysińska
15:00, gr.3
Literatura najnowsza - Ćwiczenia (26 bud.1102), Karol Hryniewicz
15:00, gr.2
Wstęp do językoznawstwa synchronicznego - Ćwiczenia (29 bud.1102), Aleksandra Żurek-Huszcz
15:00, gr.2
Wstęp do językoznawstwa synchronicznego - Ćwiczenia (37 bud.1102), Mirosław Bańko
15:00, gr.1
Wiedza o kulturze - Ćwiczenia (4 bud.1120), Justyna Schollenberger
15:00, gr.1
Literatura polska i amerykańska XIX, XX i XXI wieku w kontekście literatury światowej - Konwersatorium (10 bud.1102), Thomas Starky
15:00, gr.7
Analiza komparatystyczna - Ćwiczenia (6 bud.1102), Anna Tenczyńska, Patrycja Wojda
15:00, gr.6
Literatura polska lat 1918-1945 - Ćwiczenia (19 bud.1102), Łukasz Pawłowski
15:00, gr.4
Literatura polska lat 1918-1945 - Ćwiczenia (7 bud.1102), Alina Molisak
15:00, gr.10
Wstęp do językoznawstwa synchronicznego - Ćwiczenia (27 bud.1102), Magdalena Pliszka
16:00
16:45, gr.1
Psychologiczny warsztat nauczyciela polonisty - Warsztaty (46 bud.1102), Jan Zdunik
16:45, gr.3
Język reklamy - Ćwiczenia (17 bud.1102), Piotr Lehr-Spławiński
16:45, gr.4
Język reklamy - Ćwiczenia (17 bud.1102), Piotr Lehr-Spławiński
16:45, gr.2
Warsztaty interpretacji tekstu (45 bud.1102) - Jarosław Klejnocki
16:45, gr.1
Literackie konteksty Internetu - Ćwiczenia (8 bud.1102), Paweł Jaskulski
16:45, gr.2
Redakcja językowa tekstu II - Ćwiczenia (27 bud.1102), Anna Cegieła
16:45, gr.2
Literackie konteksty Internetu - Ćwiczenia (8 bud.1102), Paweł Jaskulski
16:45, gr.7
Kultura języka polskiego II - Ćwiczenia (37 bud.1102), Marcin Będkowski, Katarzyna Kłosińska
16:45, gr.4
Literackie konteksty Internetu - Ćwiczenia (17 bud.1102), Paweł Jaskulski
16:45, gr.3
Literackie konteksty Internetu - Ćwiczenia (17 bud.1102), Paweł Jaskulski
16:45, gr.3
Teksty literatury współczesnej - analiza kontekstowa - Ćwiczenia (46 bud.1102), Jagoda Wierzejska
16:45, gr.1
Literatura dziecięca – wersja dla dorosłych - Konwersatorium (19 bud.1102), Maciej Skowera
16:45, gr.6
Historia języka polskiego - Ćwiczenia (3 bud.1102), Izabela Stąpor
16:45, gr.4
Literatura najnowsza - Ćwiczenia (26 bud.1102), Karol Hryniewicz
16:45, gr.1
Metodyka języka polskiego jako obcego - Ćwiczenia (10 bud.1102), Beata Jędryka
16:45, gr.1
Wstęp do językoznawstwa synchronicznego - Ćwiczenia (37 bud.1102), Mirosław Bańko
16:45, gr.8
Analiza komparatystyczna - Ćwiczenia (10 bud.1102), Patrycja Wojda, Olga Wybodowska
16:45, gr.4
Język filmu - Ćwiczenia (7 bud.1102), Krzysztof Kopczyński
16:45, gr.3
Język filmu - Ćwiczenia (7 bud.1102), Krzysztof Kopczyński
17:00
18:00
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: