Uniwersytet Warszawski - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Instytut Historyczny
Przedmioty dla I roku studiów licencjackich
Semestr zimowy 2019/20

Plan zajęć grupy przedmiotów

Zmień cykl dydaktyczny: Semestr letni 2019/20 - Semestr zimowy 2020/21

Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.2
Wstęp do badań historycznych - Ćwiczenia (s.E bud.1108), Jacek Kordel
8:00, gr.2
Historia starożytna I semestr - Ćwiczenia (14 bud.1108), Marek Stępień
9:00
9:45, gr.6
Historia starożytna I semestr - Ćwiczenia (10 bud.1108), Paweł Nowakowski
9:45, gr.3
Wstęp do badań historycznych - Ćwiczenia (12 bud.1108), Grzegorz Myśliwski
9:45, gr.10
Wstęp do badań historycznych - Ćwiczenia (6 bud.1108), Aneta Pieniądz
9:45, gr.5
Historia starożytna I semestr - Ćwiczenia (4 bud.1108), Łukasz Niesiołowski-Spano
9:45, gr.1
Historia starożytna I semestr - Ćwiczenia (16 bud.1108), Marek Stępień
10:00
11:00
11:30, gr.9
Wstęp do badań historycznych - Ćwiczenia (s.D-poddasze bud.1108), Maciej Mycielski
11:30, gr.5
Wstęp do badań historycznych - Ćwiczenia (14 bud.1108), Krzysztof Skwierczyński
11:30, gr.1
Historia starożytnych Greków - Wykład (s.C bud.1104), Marek Węcowski
11:30, gr.3
Historia starożytna I semestr - Ćwiczenia (8 bud.1108), Marek Stępień
11:30, gr.8
Historia starożytna I semestr - Ćwiczenia (6 bud.1108), Marek Węcowski
12:00
13:00
13:15, gr.9
Historia starożytna I semestr - Ćwiczenia (16 bud.1108), Aleksander Wolicki
13:15, gr.8
Wstęp do badań historycznych - Ćwiczenia (s.A bud.1108), Maciej Mycielski
13:15, gr.7
Historia starożytna I semestr - Ćwiczenia (12 bud.1108), Paweł Nowakowski
13:15, gr.6
Wstęp do badań historycznych - Ćwiczenia (16 bud.1108), Piotr Ugniewski
13:15, gr.4
Historia starożytna I semestr - Ćwiczenia (8 bud.1108), Marek Stępień
14:0014:00, gr.8
Technologia informacyjna - Ćwiczenia (2045 bud.3320), Jacek Bednarz
14:00, gr.4
Technologia informacyjna - Ćwiczenia (2041 bud.3320), Michał Bassa
14:00, gr.11
Technologia informacyjna - Ćwiczenia (2043 bud.3320), Michał Sztyber
14:00, gr.10
Technologia informacyjna - Ćwiczenia (2042 bud.3320), Jacek Bednarz
14:00, gr.9
Technologia informacyjna - Ćwiczenia (2041 bud.3320), Michał Bassa
15:0015:00, gr.4
Wstęp do badań historycznych - Ćwiczenia (21 bud.1108), Jerzy Pysiak
16:0016:00, gr.2
Technologia informacyjna - Ćwiczenia (2041 bud.3320), Jacek Bednarz
16:00, gr.5
Technologia informacyjna - Ćwiczenia (2045 bud.3320), Waldemar Raźniak
16:00, gr.14
Technologia informacyjna - Ćwiczenia (2041 bud.3320), Michał Kutwin
16:00, gr.13
Technologia informacyjna - Ćwiczenia (2043 bud.3320), Michał Kadlof
16:00, gr.12
Technologia informacyjna - Ćwiczenia (2042 bud.3320), Michał Bassa
16:45, gr.7
Wstęp do badań historycznych - Ćwiczenia (4 bud.1108), Katarzyna Wagner
16:45, gr.1
Wstęp do badań historycznych - Ćwiczenia (14 bud.1108), Błażej Brzostek
17:00
18:0018:00, gr.1
Technologia informacyjna - Ćwiczenia (2042 bud.3320), Paweł Kędzior
18:00, gr.3
Technologia informacyjna - Ćwiczenia (2041 bud.3320), Waldemar Raźniak
18:00, gr.7
Technologia informacyjna - Ćwiczenia (2041 bud.3320), Jan Bihałowicz
18:00, gr.6
Technologia informacyjna - Ćwiczenia (2045 bud.3320), Waldemar Raźniak
19:00
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: