Uniwersytet Warszawski - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki
Przedmioty obowiązkowe dla I roku informatyki
(2020-10-01 - 2021-01-31)

To jest plan przecięty w wybranym przedziale dat! Oznacza to, że mogą się na nim znaleźć zarówno przedmioty semestralne jak i roczne i trymestralne: wyświetlane są tylko te przedmioty, które prowadzone są w cyklach dydaktycznych okalających dany przedział dat.
Wybrany podział planu:     
wcześniejPoniższy plan jest aktualny w dniach: 2020-10-01 - 2021-01-31późniejpokaż przedziały
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:30, gr.5
Ćwiczenia (3220 bud.3320), Tomasz Piasecki
8:30, gr.9
Ćwiczenia (3160 bud.3320), Andrzej Kozłowski
8:30, gr.2
Laboratorium (3044 bud.3320), Marek Sokołowski
8:30, gr.3
Laboratorium (2042 bud.3320), Piotr Hofman
8:30, gr.6
Ćwiczenia (3150 bud.3320), Michał Przybyłek
8:30, gr.3
Ćwiczenia (3160 bud.3320), Paweł Siedlecki
8:30, gr.2
Ćwiczenia (3120 bud.3320), Sławomir Tomaszewski
8:30, gr.10
Ćwiczenia (3170 bud.3320), Andrzej Kozłowski
8:30, gr.7
Ćwiczenia (1770 bud.3320), Sławomir Tomaszewski
8:30, gr.8
Ćwiczenia (3140 bud.3320), Jacek Sadowski
8:30, gr.5
Ćwiczenia (3230 bud.3320), Michał Przybyłek
8:30, gr.6
Ćwiczenia (5050 bud.3320), Marcin Małogrosz
8:30, gr.8
Ćwiczenia (3170 bud.3320), Sławomir Tomaszewski
8:30, gr.7
Ćwiczenia (3140 bud.3320), Jacek Sadowski
8:30, gr.7
Ćwiczenia (2100 bud.3320), Eryk Kopczyński
8:30, gr.4
Ćwiczenia (3160 bud.3320), Marcin Małogrosz
8:30, gr.10
Ćwiczenia (3042 bud.3320), Andrzej Kozłowski
8:30, gr.4
Ćwiczenia (3150 bud.3320), Marcin Małogrosz
8:30, gr.8
Ćwiczenia (3220 bud.3320), Jacek Sadowski
8:30, gr.7
Ćwiczenia (2280 bud.3320), Sławomir Tomaszewski
8:30, gr.3
Ćwiczenia (3160 bud.3320), Paweł Siedlecki
8:30, gr.5
Ćwiczenia (3130 bud.3320), Michał Przybyłek
8:30, gr.10
Ćwiczenia (1780 bud.3320), Andrzej Kozłowski
9:00
10:00
10:15, gr.1
Wykład (4420 bud.3320), Piotr Chrząstowski-Wachtel
10:15, gr.1
Wykład (5440 bud.3320), Marcin Kubica
10:15, gr.8
Ćwiczenia (3120 bud.3320), Sławomir Tomaszewski
10:15, gr.2
Ćwiczenia (3160 bud.3320), Paweł Siedlecki
10:15, gr.1
Wykład (5440 bud.3320), Marcin Kubica
10:15, gr.1
Wykład (4420 bud.3320), Piotr Chrząstowski-Wachtel
10:15, gr.1
Wykład (5440 bud.3320), Paweł Strzelecki
10:15, gr.1
Ćwiczenia (2280 bud.3320), Jakub Koncki
10:15, gr.2
Ćwiczenia (5820 bud.3320), Paweł Siedlecki
10:15, gr.3
Ćwiczenia (3160 bud.3320), Sławomir Tomaszewski
10:15, gr.4
Ćwiczenia (3170 bud.3320), Marcin Małogrosz
10:15, gr.5
Ćwiczenia (3230 bud.3320), Tomasz Piasecki
10:15, gr.6
Ćwiczenia (2100 bud.3320), Michał Przybyłek
10:15, gr.7
Ćwiczenia (1770 bud.3320), Jacek Sadowski
10:15, gr.9
Ćwiczenia (3042 bud.3320), Andrzej Kozłowski
10:15, gr.9
Ćwiczenia (1780 bud.3320), Andrzej Kozłowski
11:00
12:00
12:15, gr.11
Ćwiczenia (5820 bud.3320), Paweł Urzyczyn
12:15, gr.1
Ćwiczenia (3120 bud.3320), Marcin Kubica
12:15, gr.2
Ćwiczenia (2100 bud.3320), Piotr Chrząstowski-Wachtel
12:15, gr.3
Ćwiczenia (1770 bud.3320), Piotr Hofman
12:15, gr.3
Ćwiczenia (3240 bud.3320), Jacek Chrząszcz
12:15, gr.10
Ćwiczenia (3130 bud.3320), Tomasz Gogacz
12:15, gr.5
Ćwiczenia (3160 bud.3320), Michał Startek
12:15, gr.1
Ćwiczenia (3140 bud.3320), Artur Zaroda
12:15, gr.7
Ćwiczenia (3150 bud.3320), Daria Walukiewicz-Chrząszcz
12:15, gr.5
Laboratorium (2044 bud.3320), Maciej Zielenkiewicz
12:15, gr.9
Ćwiczenia (3220 bud.3320), Michał Godziszewski
12:15, gr.6
Ćwiczenia (3170 bud.3320), Anh Linh Nguyen
12:15, gr.7
Laboratorium (3043 bud.3320), Bartosz Piotrowski
12:15, gr.6
Ćwiczenia (3160 bud.3320), Łukasz Bożyk
12:15, gr.6
Ćwiczenia (3260 bud.3320), Jacek Chrząszcz
12:15, gr.1
Ćwiczenia (3120 bud.3320), Marcin Kubica
12:15, gr.2
Laboratorium (2041 bud.3320), Jakub Pawlewicz
12:15, gr.5
Ćwiczenia (5840 bud.3320), Piotr Skowron
12:15, gr.5
Laboratorium (3042 bud.3320), Michał Startek
12:15, gr.7
Laboratorium (2043 bud.3320), Marcin Dziubiński
12:15, gr.1
Ćwiczenia (3140 bud.3320), Artur Zaroda
12:15, gr.4
Ćwiczenia (3150 bud.3320), Daria Walukiewicz-Chrząszcz
12:15, gr.3
Laboratorium (2044 bud.3320), Grzegorz Fabiański
12:15, gr.2
Ćwiczenia (3130 bud.3320), Piotr Chrząstowski-Wachtel
12:15, gr.3
Ćwiczenia (3170 bud.3320), Piotr Hofman
12:15, gr.2
Wykład (4420 bud.3320), Jacek Chrząszcz
12:15, gr.1
Wykład (3180 bud.3320), Paweł Urzyczyn
12:15, gr.1
Wykład (5440 bud.3320), Paweł Bechler
13:00
14:00
14:15, gr.5
Ćwiczenia (2100 bud.3320), Agnieszka Kozubek-Krycuń
14:15, gr.8
Ćwiczenia (3160 bud.3320), Jerzy Tyszkiewicz
14:15, gr.7
Ćwiczenia (3170 bud.3320), Marcin Dziubiński
14:15, gr.1
Ćwiczenia (3130 bud.3320), Piotr Wasilewski
14:15, gr.2
Ćwiczenia (4070 bud.3320), Jan Zyśko
14:15, gr.4
Ćwiczenia (3150 bud.3320), Daria Walukiewicz-Chrząszcz
14:15, gr.2
Ćwiczenia (3220 bud.3320), Jakub Pawlewicz
14:15, gr.7
Ćwiczenia (5060 bud.3320), Eryk Kopczyński
14:15, gr.6
Ćwiczenia (3240 bud.3320), Jacek Chrząszcz
14:15, gr.6
Ćwiczenia (3320 bud.3320), Łukasz Bożyk
14:15, gr.3
Ćwiczenia (1770 bud.3320), Wanda Niemyska
14:15, gr.1
Laboratorium (3045 bud.3320), Artur Zaroda
14:15, gr.5
Ćwiczenia (3160 bud.3320), Michał Startek
14:15, gr.2
Ćwiczenia (3120 bud.3320), Jakub Pawlewicz
14:15, gr.3
Ćwiczenia (3130 bud.3320), Jacek Chrząszcz
14:15, gr.4
Laboratorium (2042 bud.3320), Konrad Durnoga
14:15, gr.5
Ćwiczenia (5840 bud.3320), Piotr Skowron
14:15, gr.6
Laboratorium (3041 bud.3320), Grzegorz Pierczyński
14:15, gr.6
Laboratorium (3042 bud.3320), Grzegorz Fabiański
14:15, gr.7
Ćwiczenia (3140 bud.3320), Marcin Dziubiński
14:15, gr.1
Laboratorium (2041 bud.3320), Eryk Kopczyński
14:15, gr.6
Ćwiczenia (1780 bud.3320), Marcin Małogrosz
14:15, gr.2
Ćwiczenia (3170 bud.3320), Sławomir Tomaszewski
14:15, gr.1
Ćwiczenia (3140 bud.3320), Paweł Bechler
15:00
16:0016:00, gr.2
/jednokrotnie/ Wykład (sala nieznana), Jarosław Deminet
16:00, gr.1
/jednokrotnie/ Wykład (sala nieznana), Jarosław Deminet
16:00, gr.3
/jednokrotnie/ Wykład (sala nieznana), Jarosław Deminet
16:15, gr.4
Ćwiczenia (3140 bud.3320), Marcin Małogrosz
16:15, gr.1
Ćwiczenia (3120 bud.3320), Jakub Koncki
16:15, gr.3
Ćwiczenia (3160 bud.3320), Sławomir Tomaszewski
16:15, gr.1
Ćwiczenia (3170 bud.3320), Paweł Bechler
17:00
18:00
19:00
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Gmach Wydziału Matematyki - Banacha 2