Uniwersytet Warszawski - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki
Przedmioty obowiązkowe dla II roku (3. semestr) JSIM - wariant 3I+4M
(2020-10-01 - 2021-01-31)

To jest plan przecięty w wybranym przedziale dat! Oznacza to, że mogą się na nim znaleźć zarówno przedmioty semestralne jak i roczne i trymestralne: wyświetlane są tylko te przedmioty, które prowadzone są w cyklach dydaktycznych okalających dany przedział dat.
Wybrany podział planu:     
wcześniejPoniższy plan jest aktualny w dniach: 2020-10-01 - 2021-01-31późniejpokaż przedziały
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:30, gr.1
Wykład (5440), Filip Murlak
8:30, gr.2
Laboratorium (2042), Andrzej Jackowski
8:30, gr.6
Ćwiczenia (3220), Paweł Traczyk
8:30, gr.6
Laboratorium (2043), Piotr Cyrankiewicz
8:30, gr.5
Ćwiczenia (3240), Artur Zaroda
8:30, gr.5
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Ćwiczenia (3250), Andrzej Nagórko
8:30, gr.4
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Ćwiczenia (3250), Witold Marciszewski
8:30, gr.1
Ćwiczenia (3140), Marcin Engel
8:30, gr.3
Ćwiczenia (3260), Krzysztof Szafran
8:30, gr.3
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Ćwiczenia (4060), Mikołaj Krupski
8:30, gr.2
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Ćwiczenia (4050), Stanisław Betley
8:30, gr.1
Wykład (4420), Marcin Engel
8:30, gr.1
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Ćwiczenia (4050), Stanisław Betley
8:30, gr.4
Ćwiczenia (3220), Witold Marciszewski
8:30, gr.1
Ćwiczenia (2270), Michał Jóźwikowski
8:30, gr.2
Ćwiczenia (3140), Stanisław Betley
8:30, gr.5
Ćwiczenia (3230), Tomasz Piasecki
8:30, gr.2
Ćwiczenia (3250), Zofia Grochulska
9:00
10:00
10:15, gr.7
Ćwiczenia (3240), Konrad Majewski
10:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Ćwiczenia (3250), Witold Marciszewski
10:15, gr.1
Laboratorium (2044), Andrzej Jackowski
10:15, gr.2
Ćwiczenia (2100), Krzysztof Rządca
10:15, gr.3
Laboratorium (3042), Krzysztof Szafran
10:15, gr.2
Ćwiczenia (3230), Zofia Grochulska
10:15, gr.3
Ćwiczenia (3130), Przemysław Ohrysko
10:15, gr.5
Laboratorium (2043), Artur Zaroda
10:15, gr.1
Ćwiczenia (3260), Michał Jóźwikowski
10:15, gr.6
Ćwiczenia (5870), Agata Janowska
10:15, gr.1
Wykład (4050), Witold Marciszewski
10:15, gr.1
Wykład (3180), Mikołaj Krupski
10:15, gr.5
Ćwiczenia (3230), Andrzej Nagórko
10:15, gr.1
Ćwiczenia (3220), Witold Marciszewski
10:15, gr.1
Ćwiczenia (3250), Michał Jóźwikowski
10:15, gr.3
Ćwiczenia (5060), Przemysław Ohrysko
10:15, gr.1
Ćwiczenia (3140), Stanisław Betley
11:00
12:00
12:15, gr.1
Laboratorium (2041), Filip Murlak
12:15, gr.3
Laboratorium (3042), Marcin Peczarski
12:15, gr.7
Laboratorium (3041), Patrycja Węgrzynowicz
12:15, gr.7
Laboratorium (3045), Paweł Kucharczyk
12:15, gr.6
Laboratorium (2042), NHAT LE
12:15, gr.5
Laboratorium (3043), Michał Wichrowski
12:15, gr.2
Laboratorium (2045), Przemysław Rutka
12:15, gr.4
Laboratorium (2043), Michał Kutwin
12:15, gr.1
Wykład (5840), Paweł Goldstein
12:15, gr.1
Wykład (3180), Marek Bodnar
12:15, gr.9
Laboratorium (2044), Aleksy Schubert
12:15, gr.3
Ćwiczenia (1770), Mikołaj Krupski
12:15, gr.8
Ćwiczenia (1770), Mirosława Miłkowska
12:15, gr.4
Laboratorium (3045), Agata Janowska
12:15, gr.1
Wykład (5840), Paweł Goldstein
12:15, gr.1
Wykład (3180), Marek Bodnar
13:00
14:00
14:15, gr.1
Laboratorium (3041), Przemysław Rutka
14:15, gr.2
Laboratorium (2043), Paweł Kucharczyk
14:15, gr.8
Laboratorium (2045), NHAT LE
14:15, gr.3
Laboratorium (2042), Zbigniew Jurkiewicz
14:15, gr.8
Laboratorium (3042), Patrycja Węgrzynowicz
14:15, gr.5
Ćwiczenia (3120), Tomasz Piasecki
14:15, gr.5
Laboratorium (3043), Tomasz Gogacz
14:15, gr.6
Laboratorium (3044), Maciej Zielenkiewicz
14:15, gr.4
Laboratorium (3045), Marcin Peczarski
14:15, gr.6
Ćwiczenia (4070), Galina Filipuk
14:15, gr.1
Ćwiczenia (3130), Michał Jóźwikowski
14:15, gr.6
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Ćwiczenia (4070), Paweł Traczyk
14:15, gr.4
Ćwiczenia (3230), Przemysław Ohrysko
14:15, gr.7
Laboratorium (2044), Daniel Kałuża
14:15, gr.8
Laboratorium (3044), Konrad Iwanicki
14:15, gr.6
Ćwiczenia (3240), Galina Filipuk
14:15, gr.4
Ćwiczenia (2100), Przemysław Ohrysko
14:15, gr.4
Ćwiczenia (4060), Agata Janowska
15:00
16:00
16:15, gr.9
Laboratorium (5470), Wojciech Dubiel
17:00
18:00

Zajęcie prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcie prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Gmach Wydziału Matematyki - Banacha 2