Plan zajęć grupy przedmiotów (2024-02-19 - 2024-06-16)
- Jednostka:
- Wydział Chemii
- Grupa przedmiotów:
- Pracownie i seminaria specjalizacyjne w semestrze 2M
Ustawienia planu
- 2023-10-01 - 2024-02-18 (Liczba zajęć: 0)
- 2024-02-19 - 2024-06-16 (Liczba zajęć: 12)
- 2024-06-17 - 2025-06-08 (Liczba zajęć: 0)
Poniedziałek
Wtorek
SEM-SPE, gr. 1
8:15
Seminarium specjalizacyjne, grupa 1
każdy wtorek, 8:15 - 9:45
SEM-SPE, gr. 1 (104)
10:00
Seminarium specjalizacyjne, grupa 1
każdy wtorek, 10:00 - 11:30
Sala 104, budynek nr 3212
SEM-SPE, gr. 1 (305)
10:00
Seminarium specjalizacyjne, grupa 1
każdy wtorek, 10:00 - 11:30
Sala 305, budynek nr 3212
LAB-SPE, gr. 1 (lab)
10:00
Laboratorium specjalizacyjne, grupa 1
każdy wtorek, 10:00 - 14:00
Paulina Dominiak, Anna Hoser, Radosław Kamiński, Marta Kulik, Dorota Latek, Michał Lesiuk, Marcin Modrzejewski, Wojciech Sławiński, Leszek Stolarczyk,
Sala lab, budynek nr 3212
LAB-SPE, gr. 2
niestandardowa częstotliwośćLAB-SPE, gr. 1
niestandardowa częstotliwośćSEM-SPE, gr. 1 (SB)
14:45
Seminarium specjalizacyjne, grupa 1
każdy wtorek, 14:45 - 17:00
Sala SB, budynek nr 3212
Środa
Czwartek
LAB-SPE, gr. 1 (lab)
10:00
Laboratorium specjalizacyjne, grupa 1
każdy czwartek, 10:00 - 16:00
Michał Bystrzejewski, Wojciech Dzwolak, Joanna Jankowska, Wiktor Koźmiński, Michał Krajewski, Agata Królikowska, Paweł Krysiński, Paweł Oracz, Małgorzata Pająk, Barbara Pałys, Magdalena Pecul-Kudelska, Magdalena Skompska, Marcin Strawski, Marcin Wilczek, Anna Zawadzka-Kazimierczuk,
Sala lab, budynek nr 3212
LAB-SPE, gr. 1 (lab)
10:00
Laboratorium specjalizacyjne, grupa 1
każdy czwartek, 10:00 - 15:00
Paulina Dominiak, Anna Hoser, Radosław Kamiński, Marta Kulik, Dorota Latek, Michał Lesiuk, Marcin Modrzejewski, Wojciech Sławiński, Leszek Stolarczyk,
Sala lab, budynek nr 3212
LAB-SPE, gr. 1 (lab)
13:30
Laboratorium specjalizacyjne, grupa 1
każdy czwartek, 13:30 - 18:00
Krzysztof Bieńkowski, Dorota Buczyńska, Mikołaj Donten, Marta Fiedoruk-Pogrebniak, Sławomir Filipek, Tomasz Gierczak, Wojciech Hyk, Klaudia Kaniewska, Anna Kisiel-Kwiatek, Dorota Latek, Adam Lewera, Krzysztof Maksymiuk, Włodzimierz Makulski, Kamil Marcisz, Krzysztof Miecznikowski, Marek Orlik, Magdalena Skunik-Nuckowska, Renata Solarska, Krzysztof Stolarczyk, Kamil Strzelak, Bartłomiej Witkowski, Michalina Zaborowska-Mazurkiewicz,
Sala lab, budynek nr 3212
LAB-SPE, gr. 2
niestandardowa częstotliwośćLAB-SPE, gr. 1
niestandardowa częstotliwośćPiątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Gmach Wydziału Chemii - Pasteura 1