Plan zajęć przedmiotu Geometria z algebrą liniową I (potok I) [1000-111bGA1a] Semestr zimowy 2018/19
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Krzysztof Ziemiański
8:30
Wykład, grupa 2
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Sala 4420, budynek nr 3320
Sławomir Nowak
8:30
Wykład, grupa 1
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Sala 3180, budynek nr 3320
Jacek Micał
12:15
Ćwiczenia, grupa 9
każdy wtorek, 12:15 - 14:00
Sala 3240, budynek nr 3320
Michał Korch
12:15
Ćwiczenia, grupa 6
każdy wtorek, 12:15 - 14:00
Sala 3160, budynek nr 3320
Andrzej Strojnowski
12:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 12:15 - 14:00
Sala 3140, budynek nr 3320
Weronika Buczyńska
12:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 12:15 - 14:00
Sala 3120, budynek nr 3320
Agnieszka Bodzenta-Skibińska
14:15
Ćwiczenia, grupa 10
każdy wtorek, 14:15 - 16:00
Sala 3260, budynek nr 3320
Konrad Pióro
14:15
Ćwiczenia, grupa 8
każdy wtorek, 14:15 - 16:00
Sala 3230, budynek nr 3320
Arkadiusz Męcel
14:15
Ćwiczenia, grupa 7
każdy wtorek, 14:15 - 16:00
Sala 3220, budynek nr 3320
Tadeusz Koźniewski
14:15
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 14:15 - 16:00
Sala 3150, budynek nr 3320
Stanisław Betley
14:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 14:15 - 16:00
Sala 3250, budynek nr 3320
Agnieszka Bojanowska-Jackowska
14:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 14:15 - 16:00
Sala 1770, budynek nr 3320
Środa
Czwartek
Piątek
Michał Korch
10:15
Ćwiczenia, grupa 6
każdy piątek, 10:15 - 12:00
Sala 1770, budynek nr 3320
Jacek Micał
12:15
Ćwiczenia, grupa 9
każdy piątek, 12:15 - 14:00
Sala 3130, budynek nr 3320
Arkadiusz Męcel
12:15
Ćwiczenia, grupa 7
każdy piątek, 12:15 - 14:00
Sala 3220, budynek nr 3320
Stanisław Betley
12:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy piątek, 12:15 - 14:00
Sala 3240, budynek nr 3320
Agnieszka Bodzenta-Skibińska
14:15
Ćwiczenia, grupa 10
każdy piątek, 14:15 - 16:00
Sala 3250, budynek nr 3320
Konrad Pióro
14:15
Ćwiczenia, grupa 8
każdy piątek, 14:15 - 16:00
Sala 3230, budynek nr 3320
Tadeusz Koźniewski
14:15
Ćwiczenia, grupa 5
każdy piątek, 14:15 - 16:00
Sala 3150, budynek nr 3320
Andrzej Strojnowski
14:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy piątek, 14:15 - 16:00
Sala 3140, budynek nr 3320
Agnieszka Bojanowska-Jackowska
14:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy piątek, 14:15 - 16:00
Sala 2280, budynek nr 3320
Weronika Buczyńska
14:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 14:15 - 16:00
Sala 3120, budynek nr 3320
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Gmach Wydziału Matematyki - Banacha 2