Plan zajęć przedmiotu Programowanie obiektowe [1000-212bPO] Semestr letni 2020/21
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Tomasz Waleń
8:30
Laboratorium, grupa 7
każda środa, 8:30 - 10:00
Sala 3042, budynek nr 3320
Tomasz Kazana
8:30
Ćwiczenia, grupa 6
każda środa, 8:30 - 10:00
Sala 3240, budynek nr 3320
Janusz Jabłonowski
10:15
Wykład, grupa 1
każda środa, 10:15 - 12:00
Sala 3180, budynek nr 3320
Tomasz Kazana
12:15
Ćwiczenia, grupa 11
każda środa, 12:15 - 14:00
Sala 3230, budynek nr 3320
Krzysztof Gogolewski
12:15
Laboratorium, grupa 10
każda środa, 12:15 - 14:00
Sala 3044, budynek nr 3320
Jarosław Paszek
12:15
Ćwiczenia, grupa 9
każda środa, 12:15 - 14:00
Sala 3130, budynek nr 3320
Jacek Chrząszcz
12:15
Laboratorium, grupa 8
każda środa, 12:15 - 14:00
Sala 3042, budynek nr 3320
Marcin Dziubiński
12:15
Ćwiczenia, grupa 7
każda środa, 12:15 - 14:00
Sala 3150, budynek nr 3320
Michał Kutwin
12:15
Laboratorium, grupa 6
każda środa, 12:15 - 14:00
Sala 2045, budynek nr 3320
Krzysztof Szafran
12:15
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 12:15 - 14:00
Sala 3140, budynek nr 3320
Tomasz Waleń
12:15
Laboratorium, grupa 4
każda środa, 12:15 - 14:00
Sala 3043, budynek nr 3320
Artur Zaroda
12:15
Laboratorium, grupa 2
każda środa, 12:15 - 14:00
Sala 3041, budynek nr 3320
Janusz Jabłonowski
12:15
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 12:15 - 14:00
Sala 3120, budynek nr 3320
Adam Wiktor
14:15
Laboratorium, grupa 11
każda środa, 14:15 - 16:00
Sala 2044, budynek nr 3320
Krzysztof Gogolewski
14:15
Ćwiczenia, grupa 10
każda środa, 14:15 - 16:00
Sala 3170, budynek nr 3320
Jarosław Paszek
14:15
Laboratorium, grupa 9
każda środa, 14:15 - 16:00
Sala 2042, budynek nr 3320
Jacek Chrząszcz
14:15
Ćwiczenia, grupa 8
każda środa, 14:15 - 16:00
Sala 3150, budynek nr 3320
Krzysztof Szafran
14:15
Laboratorium, grupa 5
każda środa, 14:15 - 16:00
Sala 3044, budynek nr 3320
Tomasz Waleń
14:15
Ćwiczenia, grupa 4
każda środa, 14:15 - 16:00
Sala 3130, budynek nr 3320
Michał Kutwin
14:15
Laboratorium, grupa 3
każda środa, 14:15 - 16:00
Sala 2045, budynek nr 3320
Artur Zaroda
14:15
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 14:15 - 16:00
Sala 3120, budynek nr 3320
Janusz Jabłonowski
14:15
Laboratorium, grupa 1
każda środa, 14:15 - 16:00
Sala 2041, budynek nr 3320
Czwartek
Piątek
Krzysztof Szafran
14:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy piątek, 14:15 - 16:00
Sala 3170, budynek nr 3320
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Gmach Wydziału Matematyki - Banacha 2