Plan zajęć przedmiotu Chemia ogólna [1200-111CHO] Semestr zimowy 2020/21
Ustawienia planu
Poniedziałek
Marta Fiedoruk-Pogrebniak, Robert Koncki, Anna Konopka, Agata Kowalczyk, Barbara Kowalewska, Dorota Matyszewska, Anna Nowicka, Ewa Poboży, Krystyna Pyrzyńska, Anna Ruszczyńska, Łukasz Tymecki, Barbara Wagner, Sylwia Żołądek
10:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 10:00 - 14:30
Marta Fiedoruk-Pogrebniak, Robert Koncki, Anna Konopka, Agata Kowalczyk, Barbara Kowalewska, Dorota Matyszewska, Anna Nowicka, Ewa Poboży, Krystyna Pyrzyńska, Anna Ruszczyńska, Łukasz Tymecki, Barbara Wagner, Sylwia Żołądek,
Sala 256, budynek nr 3212
Marta Fiedoruk-Pogrebniak, Robert Koncki, Anna Konopka, Agata Kowalczyk, Barbara Kowalewska, Dorota Matyszewska, Anna Nowicka, Ewa Poboży, Krystyna Pyrzyńska, Anna Ruszczyńska, Łukasz Tymecki, Barbara Wagner, Sylwia Żołądek
10:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 10:00 - 14:30
Marta Fiedoruk-Pogrebniak, Robert Koncki, Anna Konopka, Agata Kowalczyk, Barbara Kowalewska, Dorota Matyszewska, Anna Nowicka, Ewa Poboży, Krystyna Pyrzyńska, Anna Ruszczyńska, Łukasz Tymecki, Barbara Wagner, Sylwia Żołądek,
Sala 349, budynek nr 3212
Marta Fiedoruk-Pogrebniak, Robert Koncki, Anna Konopka, Agata Kowalczyk, Barbara Kowalewska, Dorota Matyszewska, Anna Nowicka, Ewa Poboży, Krystyna Pyrzyńska, Anna Ruszczyńska, Łukasz Tymecki, Barbara Wagner, Sylwia Żołądek
10:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 10:00 - 14:30
Marta Fiedoruk-Pogrebniak, Robert Koncki, Anna Konopka, Agata Kowalczyk, Barbara Kowalewska, Dorota Matyszewska, Anna Nowicka, Ewa Poboży, Krystyna Pyrzyńska, Anna Ruszczyńska, Łukasz Tymecki, Barbara Wagner, Sylwia Żołądek,
Sala 271, budynek nr 3212
Wtorek
Marta Fiedoruk-Pogrebniak, Anna Konopka, Barbara Kowalewska, Dorota Matyszewska, Ewa Nazaruk, Anna Nowicka, Iwona Paleska, Ewa Poboży, Anna Ruszczyńska, Łukasz Tymecki, Barbara Wagner, Sylwia Żołądek
10:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 10:30 - 15:00
Marta Fiedoruk-Pogrebniak, Anna Konopka, Barbara Kowalewska, Dorota Matyszewska, Ewa Nazaruk, Anna Nowicka, Iwona Paleska, Ewa Poboży, Anna Ruszczyńska, Łukasz Tymecki, Barbara Wagner, Sylwia Żołądek,
Sala 271, budynek nr 3212
Marta Fiedoruk-Pogrebniak, Anna Konopka, Barbara Kowalewska, Dorota Matyszewska, Ewa Nazaruk, Anna Nowicka, Iwona Paleska, Ewa Poboży, Anna Ruszczyńska, Łukasz Tymecki, Barbara Wagner, Sylwia Żołądek
10:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 10:30 - 15:00
Marta Fiedoruk-Pogrebniak, Anna Konopka, Barbara Kowalewska, Dorota Matyszewska, Ewa Nazaruk, Anna Nowicka, Iwona Paleska, Ewa Poboży, Anna Ruszczyńska, Łukasz Tymecki, Barbara Wagner, Sylwia Żołądek,
Sala 256, budynek nr 3212
Marta Fiedoruk-Pogrebniak, Anna Konopka, Barbara Kowalewska, Dorota Matyszewska, Ewa Nazaruk, Anna Nowicka, Iwona Paleska, Ewa Poboży, Anna Ruszczyńska, Łukasz Tymecki, Barbara Wagner, Sylwia Żołądek
10:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 10:30 - 15:00
Marta Fiedoruk-Pogrebniak, Anna Konopka, Barbara Kowalewska, Dorota Matyszewska, Ewa Nazaruk, Anna Nowicka, Iwona Paleska, Ewa Poboży, Anna Ruszczyńska, Łukasz Tymecki, Barbara Wagner, Sylwia Żołądek,
Sala 349, budynek nr 3212
Środa
Czwartek
Marta Fiedoruk-Pogrebniak, Katarzyna Hubkowska-Kosińska, Robert Koncki, Agata Kowalczyk, Barbara Kowalewska, Michał Michalec, Ewa Nazaruk, Anna Nowicka, Ewa Poboży, Piotr Połczyński, Anna Ruszczyńska, Łukasz Tymecki, Barbara Wagner, Sylwia Żołądek
14:45
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 14:45 - 19:15
Marta Fiedoruk-Pogrebniak, Katarzyna Hubkowska-Kosińska, Robert Koncki, Agata Kowalczyk, Barbara Kowalewska, Michał Michalec, Ewa Nazaruk, Anna Nowicka, Ewa Poboży, Piotr Połczyński, Anna Ruszczyńska, Łukasz Tymecki, Barbara Wagner, Sylwia Żołądek,
Sala 256, budynek nr 3212
Marta Fiedoruk-Pogrebniak, Katarzyna Hubkowska-Kosińska, Robert Koncki, Agata Kowalczyk, Barbara Kowalewska, Michał Michalec, Ewa Nazaruk, Anna Nowicka, Ewa Poboży, Piotr Połczyński, Anna Ruszczyńska, Łukasz Tymecki, Barbara Wagner, Sylwia Żołądek
14:45
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 14:45 - 19:15
Marta Fiedoruk-Pogrebniak, Katarzyna Hubkowska-Kosińska, Robert Koncki, Agata Kowalczyk, Barbara Kowalewska, Michał Michalec, Ewa Nazaruk, Anna Nowicka, Ewa Poboży, Piotr Połczyński, Anna Ruszczyńska, Łukasz Tymecki, Barbara Wagner, Sylwia Żołądek,
Sala 349, budynek nr 3212
Marta Fiedoruk-Pogrebniak, Katarzyna Hubkowska-Kosińska, Robert Koncki, Agata Kowalczyk, Barbara Kowalewska, Michał Michalec, Ewa Nazaruk, Anna Nowicka, Ewa Poboży, Piotr Połczyński, Anna Ruszczyńska, Łukasz Tymecki, Barbara Wagner, Sylwia Żołądek
14:45
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 14:45 - 19:15
Marta Fiedoruk-Pogrebniak, Katarzyna Hubkowska-Kosińska, Robert Koncki, Agata Kowalczyk, Barbara Kowalewska, Michał Michalec, Ewa Nazaruk, Anna Nowicka, Ewa Poboży, Piotr Połczyński, Anna Ruszczyńska, Łukasz Tymecki, Barbara Wagner, Sylwia Żołądek,
Sala 271, budynek nr 3212
Piątek
Beata Krasnodębska-Ostręga, Krzysztof Miecznikowski
8:15
Wykład, grupa 1
każdy piątek, 8:15 - 10:00
Sala Aula, budynek nr 3212
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Gmach Wydziału Chemii - Pasteura 1