Plan zajęć przedmiotu Różnorodność biologiczna [1400-111RB] Semestr zimowy 2020/21
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Anna Bajer, Łukasz Banasiak, Piotr Bernatowicz, Piotr Bębas, Elżbieta Fuszara, Iwona Jasser, Anna Karnkowska, Paweł Koperski, Monika Mętrak, Rafał Milanowski, Julia Pawłowska, Marta Polańska, Katarzyna Roguz, Aleksandra Skawina, Małgorzata Stpiczyńska, Katarzyna Szczepańska, Małgorzata Waksmundzka, Marta Wrzosek, Marcin Zych
15:30
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 15:30 - 20:00
Anna Bajer, Łukasz Banasiak, Piotr Bernatowicz, Piotr Bębas, Elżbieta Fuszara, Iwona Jasser, Anna Karnkowska, Paweł Koperski, Monika Mętrak, Rafał Milanowski, Julia Pawłowska, Marta Polańska, Katarzyna Roguz, Aleksandra Skawina, Małgorzata Stpiczyńska, Katarzyna Szczepańska, Małgorzata Waksmundzka, Marta Wrzosek, Marcin Zych,
Sala 55A, budynek nr 3109
Czwartek
Anna Bajer, Łukasz Banasiak, Piotr Bernatowicz, Piotr Bębas, Elżbieta Fuszara, Iwona Jasser, Anna Karnkowska, Paweł Koperski, Monika Mętrak, Rafał Milanowski, Julia Pawłowska, Marta Polańska, Katarzyna Roguz, Aleksandra Skawina, Małgorzata Stpiczyńska, Katarzyna Szczepańska, Małgorzata Waksmundzka, Marta Wrzosek, Marcin Zych
10:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 10:15 - 14:45
Anna Bajer, Łukasz Banasiak, Piotr Bernatowicz, Piotr Bębas, Elżbieta Fuszara, Iwona Jasser, Anna Karnkowska, Paweł Koperski, Monika Mętrak, Rafał Milanowski, Julia Pawłowska, Marta Polańska, Katarzyna Roguz, Aleksandra Skawina, Małgorzata Stpiczyńska, Katarzyna Szczepańska, Małgorzata Waksmundzka, Marta Wrzosek, Marcin Zych,
Sala 55A, budynek nr 3109
Anna Bajer, Łukasz Banasiak, Piotr Bernatowicz, Piotr Bębas, Elżbieta Fuszara, Iwona Jasser, Anna Karnkowska, Paweł Koperski, Monika Mętrak, Rafał Milanowski, Julia Pawłowska, Marta Polańska, Katarzyna Roguz, Aleksandra Skawina, Małgorzata Stpiczyńska, Katarzyna Szczepańska, Małgorzata Waksmundzka, Marta Wrzosek, Marcin Zych
15:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 15:30 - 20:00
Anna Bajer, Łukasz Banasiak, Piotr Bernatowicz, Piotr Bębas, Elżbieta Fuszara, Iwona Jasser, Anna Karnkowska, Paweł Koperski, Monika Mętrak, Rafał Milanowski, Julia Pawłowska, Marta Polańska, Katarzyna Roguz, Aleksandra Skawina, Małgorzata Stpiczyńska, Katarzyna Szczepańska, Małgorzata Waksmundzka, Marta Wrzosek, Marcin Zych,
Sala 55A, budynek nr 3109
Piątek
Anna Bajer, Łukasz Banasiak, Piotr Bernatowicz, Piotr Bębas, Elżbieta Fuszara, Iwona Jasser, Anna Karnkowska, Paweł Koperski, Monika Mętrak, Rafał Milanowski, Julia Pawłowska, Marta Polańska, Katarzyna Roguz, Aleksandra Skawina, Małgorzata Stpiczyńska, Katarzyna Szczepańska, Małgorzata Waksmundzka, Marta Wrzosek, Bożena Zakryś, Marcin Zych
10:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy piątek, 10:15 - 14:45
Anna Bajer, Łukasz Banasiak, Piotr Bernatowicz, Piotr Bębas, Elżbieta Fuszara, Iwona Jasser, Anna Karnkowska, Paweł Koperski, Monika Mętrak, Rafał Milanowski, Julia Pawłowska, Marta Polańska, Katarzyna Roguz, Aleksandra Skawina, Małgorzata Stpiczyńska, Katarzyna Szczepańska, Małgorzata Waksmundzka, Marta Wrzosek, Bożena Zakryś, Marcin Zych,
Sala 55A, budynek nr 3109
Anna Bajer, Łukasz Banasiak, Piotr Bernatowicz, Piotr Bębas, Elżbieta Fuszara, Iwona Jasser, Anna Karnkowska, Paweł Koperski, Monika Mętrak, Rafał Milanowski, Julia Pawłowska, Marta Polańska, Katarzyna Roguz, Aleksandra Skawina, Małgorzata Stpiczyńska, Katarzyna Szczepańska, Małgorzata Waksmundzka, Marta Wrzosek, Marcin Zych
15:30
Ćwiczenia, grupa 5
każdy piątek, 15:30 - 20:00
Anna Bajer, Łukasz Banasiak, Piotr Bernatowicz, Piotr Bębas, Elżbieta Fuszara, Iwona Jasser, Anna Karnkowska, Paweł Koperski, Monika Mętrak, Rafał Milanowski, Julia Pawłowska, Marta Polańska, Katarzyna Roguz, Aleksandra Skawina, Małgorzata Stpiczyńska, Katarzyna Szczepańska, Małgorzata Waksmundzka, Marta Wrzosek, Marcin Zych,
Sala 55A, budynek nr 3109
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Gmach Wydziału Biologii - Miecznikowa 1