Uniwersytet Warszawski - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Mikrobiologia [1400-113MIK] Semestr zimowy 2023/24

Zmień cykl dydaktyczny Wybierz cykl dydaktyczny
Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Renata Godlewska, Anna Grudniak, Karolina Jaworska, Anna Łasica, Agnieszka Wyszyńska
8:00 Laboratorium, grupa 10 każda środa, 8:00 - 9:45 Sala 9B, budynek nr 3109
Dariusz Bartosik, Łukasz Dziewit, Renata Godlewska, Piotr Golec, Tomasz Jagielski, Anna Łasica, Renata Matlakowska, Monika Radlińska, Agnieszka Wyszyńska
8:00 Wykład, grupa 1 każda środa, 8:00 - 9:45 Sala 9B, budynek nr 3109
Renata Godlewska, Anna Grudniak, Karolina Jaworska, Anna Łasica, Agnieszka Wyszyńska
10:00 Laboratorium, grupa 2 każda środa, 10:00 - 13:30 Sala 405A, budynek nr 3109
Renata Godlewska, Anna Grudniak, Karolina Jaworska, Anna Łasica, Agnieszka Wyszyńska
10:00 Laboratorium, grupa 1 każda środa, 10:00 - 13:30 Sala 303A, budynek nr 3109
Renata Godlewska, Anna Grudniak, Karolina Jaworska, Anna Łasica, Agnieszka Wyszyńska
14:30 Laboratorium, grupa 8 każda środa, 14:30 - 18:00 Sala 303A, budynek nr 3109
Renata Godlewska, Anna Grudniak, Karolina Jaworska, Anna Łasica, Agnieszka Wyszyńska
14:30 Laboratorium, grupa 3 każda środa, 14:30 - 18:00 Sala 405A, budynek nr 3109

Czwartek

Renata Godlewska, Anna Grudniak, Karolina Jaworska, Anna Łasica, Agnieszka Wyszyńska
10:00 Laboratorium, grupa 5 każdy czwartek, 10:00 - 13:30 Sala 405A, budynek nr 3109
Renata Godlewska, Anna Grudniak, Karolina Jaworska, Anna Łasica, Agnieszka Wyszyńska
10:00 Laboratorium, grupa 4 każdy czwartek, 10:00 - 13:30 Sala 303A, budynek nr 3109
Renata Godlewska, Anna Grudniak, Karolina Jaworska, Anna Łasica, Agnieszka Wyszyńska
14:30 Laboratorium, grupa 9 każdy czwartek, 14:30 - 18:00 Sala 405A, budynek nr 3109
Renata Godlewska, Anna Grudniak, Karolina Jaworska, Anna Łasica, Agnieszka Wyszyńska
14:30 Laboratorium, grupa 6 każdy czwartek, 14:30 - 18:00 Sala 303A, budynek nr 3109

Piątek

Renata Godlewska, Anna Grudniak, Karolina Jaworska, Anna Łasica, Agnieszka Wyszyńska
10:00 Laboratorium, grupa 7 każdy piątek, 10:00 - 13:30 Sala 303A, budynek nr 3109

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Gmach Wydziału Biologii - Miecznikowa 1

Krakowskie Przedmieście 26/28
00-927 Warszawa
tel: +48 22 55 20 000 https://uw.edu.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.3.0 (2024-03-22)