Plan zajęć przedmiotu Fizjologia roślin i zwierząt [1400-125FRZ] Semestr zimowy 2021/22
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Piotr Bernatowicz, Piotr Bębas, Anna Drożak, Elżbieta Fuszara, Tomasz Krupnik, Paweł Majewski, Magdalena Markowska, Robert Meronka, Monika Ostaszewska-Bugajska, Anna Podgórska-Grzybowska, Marta Polańska, Elżbieta Romanowska, Aleksandra Skawina, Bożena Szal, Wioleta Wasilewska-Dębowska
14:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 14:30 - 15:30
Piotr Bernatowicz, Piotr Bębas, Anna Drożak, Elżbieta Fuszara, Tomasz Krupnik, Paweł Majewski, Magdalena Markowska, Robert Meronka, Monika Ostaszewska-Bugajska, Anna Podgórska-Grzybowska, Marta Polańska, Elżbieta Romanowska, Aleksandra Skawina, Bożena Szal, Wioleta Wasilewska-Dębowska,
Sala 21D, budynek nr 3109
Piotr Bernatowicz, Piotr Bębas, Anna Drożak, Elżbieta Fuszara, Tomasz Krupnik, Paweł Majewski, Magdalena Markowska, Robert Meronka, Monika Ostaszewska-Bugajska, Anna Podgórska-Grzybowska, Marta Polańska, Elżbieta Romanowska, Aleksandra Skawina, Bożena Szal, Wioleta Wasilewska-Dębowska
14:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 14:30 - 15:30
Piotr Bernatowicz, Piotr Bębas, Anna Drożak, Elżbieta Fuszara, Tomasz Krupnik, Paweł Majewski, Magdalena Markowska, Robert Meronka, Monika Ostaszewska-Bugajska, Anna Podgórska-Grzybowska, Marta Polańska, Elżbieta Romanowska, Aleksandra Skawina, Bożena Szal, Wioleta Wasilewska-Dębowska,
Sala 21D, budynek nr 3109
Piotr Bernatowicz, Piotr Bębas, Anna Drożak, Elżbieta Fuszara, Tomasz Krupnik, Paweł Majewski, Magdalena Markowska, Robert Meronka, Monika Ostaszewska-Bugajska, Anna Podgórska-Grzybowska, Marta Polańska, Elżbieta Romanowska, Aleksandra Skawina, Bożena Szal, Wioleta Wasilewska-Dębowska
15:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 15:30 - 19:00
Piotr Bernatowicz, Piotr Bębas, Anna Drożak, Elżbieta Fuszara, Tomasz Krupnik, Paweł Majewski, Magdalena Markowska, Robert Meronka, Monika Ostaszewska-Bugajska, Anna Podgórska-Grzybowska, Marta Polańska, Elżbieta Romanowska, Aleksandra Skawina, Bożena Szal, Wioleta Wasilewska-Dębowska,
Sala 21D, budynek nr 3109
Środa
Piotr Bernatowicz, Piotr Bębas, Anna Drożak, Elżbieta Fuszara, Tomasz Krupnik, Paweł Majewski, Magdalena Markowska, Robert Meronka, Monika Ostaszewska-Bugajska, Anna Podgórska-Grzybowska, Marta Polańska, Elżbieta Romanowska, Aleksandra Skawina, Bożena Szal, Wioleta Wasilewska-Dębowska
14:30
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 14:30 - 19:00
Piotr Bernatowicz, Piotr Bębas, Anna Drożak, Elżbieta Fuszara, Tomasz Krupnik, Paweł Majewski, Magdalena Markowska, Robert Meronka, Monika Ostaszewska-Bugajska, Anna Podgórska-Grzybowska, Marta Polańska, Elżbieta Romanowska, Aleksandra Skawina, Bożena Szal, Wioleta Wasilewska-Dębowska,
Sala 21D, budynek nr 3109
Czwartek
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Gmach Wydziału Biologii - Miecznikowa 1