Plan zajęć przedmiotu Prawo pracy - ćwiczenia [2200-1CB057] Rok akademicki 2018/19
Ustawienia planu
Poniedziałek
Agnieszka Zwolińska
9:45
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 3.12, budynek nr 1137
Agnieszka Zwolińska
11:30
Ćwiczenia, grupa 4
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 3.12, budynek nr 1137
Eliza Maniewska
18:30
Ćwiczenia, grupa 16
każdy poniedziałek, 18:30 - 20:00
Sala 08, budynek nr 1231
Wtorek
Jacek Lewkowicz
13:15
Ćwiczenia, grupa 17
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 213, budynek nr 1107
Środa
Katarzyna Wieczorek, Aleksandra Ziętek-Capiga
9:45
Ćwiczenia, grupa 14
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 3.12, budynek nr 1137
Małgorzata Barzycka-Banaszczyk, Aleksandra Ziętek-Capiga
11:30
Ćwiczenia, grupa 13
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 3.12, budynek nr 1137
Eliza Maniewska
13:15
Ćwiczenia, grupa 12
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 3.12, budynek nr 1137
Anna Dubowik
15:00
Ćwiczenia, grupa 20
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala 010, budynek nr 1231
Eliza Maniewska
15:00
Ćwiczenia, grupa 11
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala 3.12, budynek nr 1137
Anna Dubowik
16:45
Ćwiczenia, grupa 18
każda środa, 16:45 - 18:15
Sala 010, budynek nr 1231
Anna Dubowik
18:30
Ćwiczenia, grupa 19
każda środa, 18:30 - 20:00
Sala 010, budynek nr 1231
Czwartek
Agnieszka Zwolińska
8:00
Ćwiczenia, grupa 9
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 2.12, budynek nr 1137
Gabriela Gospodarek, Aleksandra Ziętek-Capiga
9:45
Ćwiczenia, grupa 10
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 2.12, budynek nr 1137
Piątek
Piotr Grzebyk, Eliza Maniewska
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 102, budynek nr 1137
Michał Raczkowski
9:45
Ćwiczenia, grupa 6
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 3.12, budynek nr 1137
Gabriela Gospodarek
9:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 102, budynek nr 1137
Michał Raczkowski
11:30
Ćwiczenia, grupa 7
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 3.12, budynek nr 1137
Michał Raczkowski
13:15
Ćwiczenia, grupa 8
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 3.12, budynek nr 1137
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: