Plan zajęć przedmiotu Prawo konstytucyjne [2200-1P009] Rok akademicki 2018/19
Ustawienia planu
Poniedziałek
Jan Podkowik
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 3.8, budynek nr 1232
Jan Podkowik
9:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 3.8, budynek nr 1232
Jan Podkowik
11:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 3.8, budynek nr 1232
Jan Podkowik
13:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 3.8, budynek nr 1232
Robert Rybski, Agnieszka Wiltos
15:00
Ćwiczenia, grupa 5
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 3.8, budynek nr 1232
Wtorek
Marcin Stębelski
8:00
Ćwiczenia, grupa 6
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 3.3, budynek nr 1232
Marcin Stębelski
9:45
Ćwiczenia, grupa 7
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 3.3, budynek nr 1232
Marcin Stębelski
11:30
Ćwiczenia, grupa 8
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 3.3, budynek nr 1232
Marcin Stębelski
13:15
Ćwiczenia, grupa 9
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 3.3, budynek nr 1232
Adam Krzywoń
15:00
Ćwiczenia, grupa 10
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala 213, budynek nr 1107
Adam Krzywoń
16:45
Ćwiczenia, grupa 11
każdy wtorek, 16:45 - 18:15
Sala 213, budynek nr 1107
Adam Krzywoń
18:30
Ćwiczenia, grupa 12
każdy wtorek, 18:30 - 20:00
Sala 213, budynek nr 1107
Środa
Łukasz Hnatkowski
8:00
Ćwiczenia, grupa 13
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 2.8, budynek nr 1232
Monika Żabicka-Kłopotek
9:45
Ćwiczenia, grupa 14
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 2.8, budynek nr 1232
Monika Żabicka-Kłopotek
11:30
Ćwiczenia, grupa 15
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 212, budynek nr 1107
Monika Żabicka-Kłopotek
13:15
Ćwiczenia, grupa 16
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 212, budynek nr 1107
Monika Żabicka-Kłopotek
15:00
Ćwiczenia, grupa 17
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala 212, budynek nr 1107
Rafał Smoleń
16:45
Ćwiczenia, grupa 18
każda środa, 16:45 - 18:15
Sala 3.4, budynek nr 1232
Robert Rybski, Rafał Smoleń
18:30
Ćwiczenia, grupa 19
każda środa, 18:30 - 20:00
Sala 3.4, budynek nr 1232
Czwartek
Marek Zubik
11:30
Wykład, grupa 1
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala A.Mickiewicza aula, budynek nr 1104
Agnieszka Wiltos
13:15
Ćwiczenia, grupa 20
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala 2.4, budynek nr 1232
Klaudia Dąbrowska
15:00
Ćwiczenia, grupa 21
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Sala 2.4, budynek nr 1232
Jan Podkowik
16:45
Ćwiczenia, grupa 22
każdy czwartek, 16:45 - 18:15
Sala 2.3, budynek nr 1232
Ryszard Piotrowski
18:30
Wykład, grupa 2
każdy czwartek, 18:30 - 20:00
Sala C, budynek nr 1104
Piątek
Marcin Szwed
13:15
Ćwiczenia, grupa 23
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 2.8, budynek nr 1232
Marcin Szwed
15:00
Ćwiczenia, grupa 24
każdy piątek, 15:00 - 16:30
Sala 2.8, budynek nr 1232
Monika Żabicka-Kłopotek
16:45
Ćwiczenia, grupa 25
każdy piątek, 16:45 - 18:15
Sala 2.8, budynek nr 1232
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: