| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | 8:00, gr.1 Ćwiczenia (215 bud.1107), Wojciech Machała | | 8:00, gr.5 Ćwiczenia (2.6 bud.1232), Jakub Pawliczak | | 8:00, gr.13 Ćwiczenia (403 bud.1105), Rafał Morek | | 8:00, gr.16 Ćwiczenia (403 bud.1105), Agnieszka Koniewicz | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:45, gr.2 Ćwiczenia (215 bud.1107), Ewa Wojtaszek-Mik | | 9:45, gr.6 Ćwiczenia (2.6 bud.1232), Marcin Ciemiński | | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:30, gr.17 Ćwiczenia (3.4 bud.1232), Maciej Giaro | 11:30, gr.3 Ćwiczenia (215 bud.1107), Ewa Wojtaszek-Mik | | | 11:30, gr.2 Wykład (s.B bud.1104), Adam Brzozowski | | | 11:30, gr.20 Ćwiczenia (403 bud.1105), Karolina Panfil | 11:30, gr.7 Ćwiczenia (3.8 bud.1232), Dorota Krekora-Zając | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
13:15, gr.4 Ćwiczenia (215 bud.1107), Ewa Wojtaszek-Mik | | | 13:15, gr.12 Ćwiczenia (2.6 bud.1232), Witold Borysiak | | 13:15, gr.18 Ćwiczenia (215 bud.1107), Maria Boratyńska | | 13:15, gr.21 Ćwiczenia (211 bud.1107), Teresa Grzeszak | 13:15, gr.8 Ćwiczenia (3.8 bud.1232), Dorota Krekora-Zając | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | 15:00, gr.19 Ćwiczenia (212 bud.1107), Rafał Morek | 15:00, gr.1 Wykład (s.A.Mickiewicza aula bud.1104), Wojciech Kocot | | | | | 15:00, gr.22 Ćwiczenia (212 bud.1107), Teresa Grzeszak | 15:00, gr.9 Ćwiczenia (3.8 bud.1232), Marcin Ciemiński | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | 16:45, gr.23 Ćwiczenia (212 bud.1107), Agnieszka Koniewicz | 16:45, gr.10 Ćwiczenia (3.8 bud.1232), Jakub Pawliczak | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| 18:30, gr.11 Ćwiczenia (212 bud.1107), Teresa Grzeszak | | 18:30, gr.15 Ćwiczenia (3.3 bud.1232), Jakub Pawliczak | 18:30, gr.14 Ćwiczenia (3.4 bud.1232), Michał Gajdus, Bartłomiej Ostrzechowski | | | |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
20:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|