| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | 8:00, gr.1 Warsztaty (3.12 bud.1137), Jerzy Oppeln-Bronikowski | | 8:00, gr.8 Warsztaty (3.12 bud.1137), Marek Grzywacz | | 8:00, gr.15 Warsztaty (09 bud.1231), Katarzyna Zalasińska | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:45, gr.2 Warsztaty (09 bud.1231), Magdalena Śliwa-Wajda | | 9:45, gr.9 Warsztaty (3.12 bud.1137), Marek Grzywacz | | 9:45, gr.16 Warsztaty (09 bud.1231), Katarzyna Zalasińska | | 9:45, gr.23 Warsztaty (07 bud.1231), Karolina Wojciechowska | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:30, gr.3 Warsztaty (07 bud.1231), Dawid Ziółkowski | | 11:30, gr.10 Warsztaty (09 bud.1231), Dawid Ziółkowski | | 11:30, gr.17 Warsztaty (07 bud.1231), Magdalena Śliwa-Wajda | | 11:30, gr.24 Warsztaty (010 bud.1231), Karolina Wojciechowska | | 11:30, gr.29 Warsztaty (2.12 bud.1137), Aleksander Jakubowski | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
13:15, gr.4 Warsztaty (08 bud.1231), Magdalena Śliwa-Wajda | | 13:15, gr.11 Warsztaty (09 bud.1231), Katarzyna Chojecka | | 13:15, gr.18 Warsztaty (2.12 bud.1137), Jacek Piecha | | 13:15, gr.25 Warsztaty (010 bud.1231), Karolina Wojciechowska | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | 15:00, gr.5 Warsztaty (08 bud.1231), Marcin Dyl | | 15:00, gr.12 Warsztaty (09 bud.1231), Katarzyna Chojecka | | 15:00, gr.19 Warsztaty (2.12a bud.1137), Katarzyna Ziółkowska | | 15:00, gr.26 Warsztaty (09 bud.1231), Aleksander Jakubowski | | 15:00, gr.31 Warsztaty (2.12 bud.1137), Karolina Wojciechowska | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:45, gr.6 Warsztaty (08 bud.1231), Marcin Dyl | | | 16:45, gr.20 Warsztaty (08 bud.1231), Filip Elżanowski | | | 16:45, gr.32 Warsztaty (2.12 bud.1137), Karolina Wojciechowska | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:30, gr.7 Warsztaty (2.8 bud.1232), Jerzy Oppeln-Bronikowski | | | 18:30, gr.21 Warsztaty (08 bud.1231), Filip Elżanowski | | | |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
20:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|