Uniwersytet Warszawski - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Postępowanie karne - warsztaty 2200-1P016W
Plan zajęć - Semestr letni 2019/20

Zmień cykl dydaktyczny: Semestr letni 2020/21 - Semestr letni 2019/20

Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.1
Warsztaty (3.4 bud.1232), Anna Grochowska-Wasilewska
8:00, gr.8
Warsztaty (08 bud.1231), Marcin Warchoł
8:00, gr.21
Warsztaty (09 bud.1231), Kacper Oleksy
8:00, gr.28
Warsztaty (08 bud.1231), Justyna Głębocka
9:00
9:45, gr.2
Warsztaty (3.4 bud.1232), Anna Grochowska-Wasilewska
9:45, gr.9
Warsztaty (08 bud.1231), Aleksandra Komar-Nalepa
9:45, gr.16
Warsztaty (319 bud.1105), Aleksandra Komar-Nalepa
9:45, gr.22
Warsztaty (09 bud.1231), Szymon Pawelec
9:45, gr.29
Warsztaty (08 bud.1231), Justyna Głębocka
10:00
11:00
11:30, gr.3
Warsztaty (09 bud.1231), Anna Grochowska-Wasilewska
11:30, gr.10
Warsztaty (08 bud.1231), Aleksandra Komar-Nalepa
11:30, gr.17
Warsztaty (319 bud.1105), Aleksandra Komar-Nalepa
11:30, gr.23
Warsztaty (09 bud.1231), Szymon Pawelec
11:30, gr.30
Warsztaty (08 bud.1231), Justyna Głębocka
12:00
13:00
13:15, gr.4
Warsztaty (09 bud.1231), Jakub Znamierowski
13:15, gr.11
Warsztaty (1.025 bud.1239), Katarzyna Girdwoyń
13:15, gr.18
Warsztaty (416 bud.1105), Katarzyna Girdwoyń
13:15, gr.24
Warsztaty (319 bud.1105), Jakub Znamierowski
13:15, gr.31
Warsztaty (08 bud.1231), Kacper Oleksy
14:00
15:0015:00, gr.12
Warsztaty (1.025 bud.1239), Katarzyna Girdwoyń
15:00, gr.19
Warsztaty (08 bud.1231), Katarzyna Girdwoyń
15:00, gr.25
Warsztaty (s.E bud.1104), Kacper Oleksy
15:00, gr.32
Warsztaty (09 bud.1231), Kacper Oleksy
16:00
16:45, gr.13
Warsztaty (319 bud.1105), Anna Grochowska-Wasilewska
16:45, gr.26
Warsztaty (s.E bud.1104), Jakub Znamierowski
17:00
18:00
18:30, gr.14
Warsztaty (416 bud.1105), Anna Grochowska-Wasilewska
18:30, gr.27
Warsztaty (s.E bud.1104), Jakub Znamierowski
19:00
20:00