Plan zajęć przedmiotu Postępowanie karne - warsztaty [2200-1P016WS] Semestr letni 2021/22
Ustawienia planu
Poniedziałek
Aleksandra Komar-Nalepa
11:30
Warsztaty, grupa 1
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 09, budynek nr 1231
Aleksandra Komar-Nalepa
13:15
Warsztaty, grupa 2
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 09, budynek nr 1231
Anna Grochowska-Wasilewska
18:30
Warsztaty, grupa 3
każdy poniedziałek, 18:30 - 20:00
Sala 07, budynek nr 1231
Wtorek
Katarzyna Girdwoyń
13:15
Warsztaty, grupa 4
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 1.025, budynek nr 1239
Katarzyna Girdwoyń
15:00
Warsztaty, grupa 5
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala 1.025, budynek nr 1239
Środa
Justyna Głębocka
11:30
Warsztaty, grupa 6
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 319, budynek nr 1105
Czwartek
Justyna Głębocka
8:00
Warsztaty, grupa 7
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 09, budynek nr 1231
Justyna Głębocka
9:45
Warsztaty, grupa 18
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 319, budynek nr 1105
Katarzyna Girdwoyń
9:45
Warsztaty, grupa 8
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 09, budynek nr 1231
Katarzyna Girdwoyń
11:30
Warsztaty, grupa 9
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 09, budynek nr 1231
Katarzyna Girdwoyń
13:15
Warsztaty, grupa 10
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala 1.026, budynek nr 1239
Marcin Warchoł
16:45
Warsztaty, grupa 11
każdy czwartek, 16:45 - 18:15
Sala 1.026, budynek nr 1239
Anna Grochowska-Wasilewska
18:30
Warsztaty, grupa 12
każdy czwartek, 18:30 - 20:00
Sala 1.026, budynek nr 1239
Piątek
Justyna Głębocka
8:00
Warsztaty, grupa 13
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 1.024, budynek nr 1239
Justyna Głębocka
9:45
Warsztaty, grupa 19
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 08, budynek nr 1231
Katarzyna Girdwoyń
9:45
Warsztaty, grupa 14
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 1.024, budynek nr 1239
Anna Grochowska-Wasilewska
15:00
Warsztaty, grupa 15
każdy piątek, 15:00 - 16:30
Sala 1.024, budynek nr 1239
Anna Grochowska-Wasilewska
16:45
Warsztaty, grupa 16
każdy piątek, 16:45 - 18:15
Sala 1.024, budynek nr 1239
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: