Uniwersytet Warszawski - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Algebra liniowa 2400-PP1AL
Plan zajęć - Semestr zimowy 2018/19

Zmień cykl dydaktyczny: Semestr zimowy 2020/21 - Semestr zimowy 2019/20

Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.1
Wykład (s.Aula A.Mickiewicza bud.1104), Tadeusz Koźniewski
8:00, gr.108
Ćwiczenia (s.B103 bud.1341), Małgorzata Jastrzębska
8:00, gr.113
Ćwiczenia (s.Aula B bud.1341), Michał Korch
8:00, gr.106
Ćwiczenia (s.B111 bud.1341), Krzysztof Lech
8:00, gr.108
Ćwiczenia (s.B103 bud.1341), Małgorzata Jastrzębska
8:00, gr.113
Ćwiczenia (s.Aula A bud.1341), Michał Korch
8:00, gr.106
Ćwiczenia (s.B111 bud.1341), Krzysztof Lech
9:00
9:45, gr.121
Ćwiczenia (s.B110 bud.1341), Michał Korch
9:45, gr.107
Ćwiczenia (s.B103 bud.1341), Małgorzata Jastrzębska
9:45, gr.101
Ćwiczenia (s.B111 bud.1341), Wojciech Politarczyk
9:45, gr.121
Ćwiczenia (s.B110 bud.1341), Michał Korch
9:45, gr.107
Ćwiczenia (s.B103 bud.1341), Małgorzata Jastrzębska
9:45, gr.101
Ćwiczenia (s.B111 bud.1341), Wojciech Politarczyk
10:00
11:00
11:30, gr.123
Ćwiczenia (s.B002 bud.1341), Mariusz Tobolski
11:30, gr.122
Ćwiczenia (s.B110 bud.1341), Rami Ayoush
11:30, gr.112
Ćwiczenia (s.Aula D bud.1341), Mirosław Sobolewski
11:30, gr.110
Ćwiczenia (s.B103 bud.1341), Wojciech Politarczyk
11:30, gr.102
Ćwiczenia (s.B111 bud.1341), Maciej Gałązka
11:30, gr.123
Ćwiczenia (s.B002 bud.1341), Mariusz Tobolski
11:30, gr.122
Ćwiczenia (s.B110 bud.1341), Rami Ayoush
11:30, gr.112
Ćwiczenia (s.Aula D bud.1341), Mirosław Sobolewski
11:30, gr.110
Ćwiczenia (s.B103 bud.1341), Wojciech Politarczyk
11:30, gr.102
Ćwiczenia (s.B111 bud.1341), Maciej Gałązka
12:00
13:00
13:15, gr.109
Ćwiczenia (s.B103 bud.1341), Mirosław Sobolewski
13:15, gr.103
Ćwiczenia (s.B111 bud.1341), Daniel Hoffmann
13:15, gr.109
Ćwiczenia (s.B103 bud.1341), Mirosław Sobolewski
13:15, gr.103
Ćwiczenia (s.B111 bud.1341), Daniel Hoffmann
14:00
15:0015:00, gr.111
Ćwiczenia (s.B103 bud.1341), Maciej Gałązka
15:00, gr.104
Ćwiczenia (s.B111 bud.1341), Daniel Hoffmann
15:00, gr.111
Ćwiczenia (s.B103 bud.1341), Maciej Gałązka
15:00, gr.104
Ćwiczenia (s.B111 bud.1341), Daniel Hoffmann
16:00
16:45, gr.2
Wykład (s.Aula A bud.1341), Mirosław Sobolewski
16:45, gr.105
Ćwiczenia (s.B111 bud.1341), Jan Nawrocki
16:45, gr.105
Ćwiczenia (s.B111 bud.1341), Jan Nawrocki
17:00
18:00
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: