Uniwersytet Warszawski - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Algebra liniowa 2400-PP1AL
Plan zajęć - Semestr zimowy 2019/20

Zmień cykl dydaktyczny: Semestr zimowy 2019/20 - Semestr letni 2018/19 - Semestr zimowy 2018/19

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2019-11-18 - 2019-11-24  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.1
Wykład (s.Aula A.Mickiewicza bud.1104), Mirosław Sobolewski
8:00, gr.101
Ćwiczenia (s.B104 bud.1355), Bartosz Źrałek
8:00, gr.108
Ćwiczenia (s.B103 bud.1355), Małgorzata Jastrzębska
8:00, gr.108
Ćwiczenia (s.B103 bud.1355), Małgorzata Jastrzębska
8:00, gr.101
Ćwiczenia (s.B104 bud.1355), Bartosz Źrałek
9:00
9:45, gr.102
Ćwiczenia (s.B104 bud.1355), Bartosz Źrałek
9:45, gr.107
Ćwiczenia (s.B103 bud.1355), Małgorzata Jastrzębska
9:45, gr.113
Ćwiczenia (s.A101 bud.1354), Zofia Michalik
9:45, gr.107
Ćwiczenia (s.B103 bud.1355), Małgorzata Jastrzębska
9:45, gr.113
Ćwiczenia (s.A101 bud.1354), Zofia Michalik
9:45, gr.102
Ćwiczenia (s.B104 bud.1355), Bartosz Źrałek
10:00
11:00
11:30, gr.103
Ćwiczenia (s.B104 bud.1355), Jan Nawrocki
11:30, gr.110
Ćwiczenia (s.B103 bud.1355), Mirosław Sobolewski
11:30, gr.121
Ćwiczenia (s.A101 bud.1354), Zofia Michalik
11:30, gr.110
Ćwiczenia (s.B103 bud.1355), Mirosław Sobolewski
11:30, gr.121
Ćwiczenia (s.A101 bud.1354), Zofia Michalik
11:30, gr.103
Ćwiczenia (s.B104 bud.1355), Jan Nawrocki
12:00
13:00
13:15, gr.104
Ćwiczenia (s.B104 bud.1355), Jan Nawrocki
13:15, gr.109
Ćwiczenia (s.B103 bud.1355), Mirosław Sobolewski
13:15, gr.122
Ćwiczenia (s.A101 bud.1354), Jacek Sadowski
13:15, gr.109
Ćwiczenia (s.B103 bud.1355), Mirosław Sobolewski
13:15, gr.122
Ćwiczenia (s.A101 bud.1354), Jacek Sadowski
13:15, gr.104
Ćwiczenia (s.B104 bud.1355), Jan Nawrocki
14:00
15:0015:00, gr.105
Ćwiczenia (s.B104 bud.1355), Maciej Gałązka
15:00, gr.111
Ćwiczenia (s.B103 bud.1355), Robert Śmiech
15:00, gr.111
Ćwiczenia (s.B103 bud.1355), Robert Śmiech
15:00, gr.105
Ćwiczenia (s.B104 bud.1355), Maciej Gałązka
16:00
16:45, gr.2
Wykład (s.Aula A bud.1356), Tadeusz Koźniewski
16:45, gr.106
Ćwiczenia (s.B104 bud.1355), Maciej Gałązka
16:45, gr.112
Ćwiczenia (s.B103 bud.1355), Mariusz Skałba
16:45, gr.112
Ćwiczenia (s.B103 bud.1355), Mariusz Skałba
16:45, gr.106
Ćwiczenia (s.B104 bud.1355), Maciej Gałązka
17:00
18:00