Plan zajęć przedmiotu Algebra liniowa [2400-PP1AL] Semestr zimowy 2019/20
Ustawienia planu
Poniedziałek
Mirosław Sobolewski
8:00
Wykład, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:35
Sala A.Mickiewicza aula, budynek nr 1104
Tadeusz Koźniewski
16:45
Wykład, grupa 2
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:20
Sala Aula Siwińskiego, budynek nr 1356
Wtorek
Małgorzata Jastrzębska, Mirosław Sobolewski
8:00
Ćwiczenia, grupa 108
każdy wtorek, 8:00 - 9:35
Sala B103, budynek nr 1355
Mirosław Sobolewski, Bartosz Źrałek
8:00
Ćwiczenia, grupa 101
każdy wtorek, 8:00 - 9:35
Sala B104, budynek nr 1355
Zofia Miśkiewicz, Mirosław Sobolewski
9:45
Ćwiczenia, grupa 113
każdy wtorek, 9:45 - 11:20
Sala A101, budynek nr 1354
Małgorzata Jastrzębska, Mirosław Sobolewski
9:45
Ćwiczenia, grupa 107
każdy wtorek, 9:45 - 11:20
Sala B103, budynek nr 1355
Mirosław Sobolewski, Bartosz Źrałek
9:45
Ćwiczenia, grupa 102
każdy wtorek, 9:45 - 11:20
Sala B104, budynek nr 1355
Zofia Miśkiewicz, Mirosław Sobolewski
11:30
Ćwiczenia, grupa 121
każdy wtorek, 11:30 - 13:05
Sala A101, budynek nr 1354
Mirosław Sobolewski
11:30
Ćwiczenia, grupa 110
każdy wtorek, 11:30 - 13:05
Sala B103, budynek nr 1355
Jan Nawrocki, Mirosław Sobolewski
11:30
Ćwiczenia, grupa 103
każdy wtorek, 11:30 - 13:05
Sala B104, budynek nr 1355
Jacek Sadowski, Mirosław Sobolewski
13:15
Ćwiczenia, grupa 122
każdy wtorek, 13:15 - 14:50
Sala A101, budynek nr 1354
Mirosław Sobolewski
13:15
Ćwiczenia, grupa 109
każdy wtorek, 13:15 - 14:50
Sala B103, budynek nr 1355
Jan Nawrocki, Mirosław Sobolewski
13:15
Ćwiczenia, grupa 104
każdy wtorek, 13:15 - 14:50
Sala B104, budynek nr 1355
Mirosław Sobolewski, Robert Śmiech
15:00
Ćwiczenia, grupa 111
każdy wtorek, 15:00 - 16:35
Sala B103, budynek nr 1355
Maciej Gałązka, Mirosław Sobolewski
15:00
Ćwiczenia, grupa 105
każdy wtorek, 15:00 - 16:35
Sala B104, budynek nr 1355
Mariusz Skałba, Mirosław Sobolewski
16:45
Ćwiczenia, grupa 112
każdy wtorek, 16:45 - 18:20
Sala B103, budynek nr 1355
Maciej Gałązka, Mirosław Sobolewski
16:45
Ćwiczenia, grupa 106
każdy wtorek, 16:45 - 18:20
Sala B104, budynek nr 1355
Środa
Czwartek
Małgorzata Jastrzębska, Mirosław Sobolewski
8:00
Ćwiczenia, grupa 108
każdy czwartek, 8:00 - 9:35
Sala B103, budynek nr 1355
Zofia Miśkiewicz, Mirosław Sobolewski
9:45
Ćwiczenia, grupa 113
każdy czwartek, 9:45 - 11:20
Sala A101, budynek nr 1354
Małgorzata Jastrzębska, Mirosław Sobolewski
9:45
Ćwiczenia, grupa 107
każdy czwartek, 9:45 - 11:20
Sala B103, budynek nr 1355
Zofia Miśkiewicz, Mirosław Sobolewski
11:30
Ćwiczenia, grupa 121
każdy czwartek, 11:30 - 13:05
Sala A101, budynek nr 1354
Mirosław Sobolewski
11:30
Ćwiczenia, grupa 110
każdy czwartek, 11:30 - 13:05
Sala B103, budynek nr 1355
Jacek Sadowski, Mirosław Sobolewski
13:15
Ćwiczenia, grupa 122
każdy czwartek, 13:15 - 14:50
Sala A101, budynek nr 1354
Mirosław Sobolewski
13:15
Ćwiczenia, grupa 109
każdy czwartek, 13:15 - 14:50
Sala B103, budynek nr 1355
Mirosław Sobolewski, Robert Śmiech
15:00
Ćwiczenia, grupa 111
każdy czwartek, 15:00 - 16:35
Sala B103, budynek nr 1355
Mariusz Skałba, Mirosław Sobolewski
16:45
Ćwiczenia, grupa 112
każdy czwartek, 16:45 - 18:20
Sala B103, budynek nr 1355
Piątek
Mirosław Sobolewski, Bartosz Źrałek
8:00
Ćwiczenia, grupa 101
każdy piątek, 8:00 - 9:35
Sala B104, budynek nr 1355
Mirosław Sobolewski, Bartosz Źrałek
9:45
Ćwiczenia, grupa 102
każdy piątek, 9:45 - 11:20
Sala B104, budynek nr 1355
Jan Nawrocki, Mirosław Sobolewski
11:30
Ćwiczenia, grupa 103
każdy piątek, 11:30 - 13:05
Sala B104, budynek nr 1355
Jan Nawrocki, Mirosław Sobolewski
13:15
Ćwiczenia, grupa 104
każdy piątek, 13:15 - 14:50
Sala B104, budynek nr 1355
Maciej Gałązka, Mirosław Sobolewski
15:00
Ćwiczenia, grupa 105
każdy piątek, 15:00 - 16:35
Sala B104, budynek nr 1355
Maciej Gałązka, Mirosław Sobolewski
16:45
Ćwiczenia, grupa 106
każdy piątek, 16:45 - 18:20
Sala B104, budynek nr 1355
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: