Plan zajęć przedmiotu Kształcenie kompetencji komunikacyjnych języka C - niemiecki, poz.2 [3200-L1-0KKKCN2] Semestr letni 2022/23
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Simon-Peter Baron von Kleist, Krzysztof Drużycki, Katarzyna Malesa, Hedwig Mauracher
8:00
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 01.074, budynek nr 1239
Anna Jędrzejczyk, Mariusz Mela, Grzegorz Pawłowski, Virginia Schulte, Boris Schwencke, Ewa Zwierzchoń-Grabowska
11:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Anna Jędrzejczyk, Mariusz Mela, Grzegorz Pawłowski, Virginia Schulte, Boris Schwencke, Ewa Zwierzchoń-Grabowska,
Sala 2.166, budynek nr 1239
Anna Jędrzejczyk, Mariusz Mela, Grzegorz Pawłowski, Virginia Schulte, Boris Schwencke, Ewa Zwierzchoń-Grabowska
13:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Anna Jędrzejczyk, Mariusz Mela, Grzegorz Pawłowski, Virginia Schulte, Boris Schwencke, Ewa Zwierzchoń-Grabowska,
Sala 01.080, budynek nr 1239
Środa
Simon-Peter Baron von Kleist, Krzysztof Drużycki, Katarzyna Malesa, Hedwig Mauracher
8:00
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 01.081, budynek nr 1239
Anna Jędrzejczyk, Mariusz Mela, Grzegorz Pawłowski, Virginia Schulte, Boris Schwencke, Ewa Zwierzchoń-Grabowska
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 8:00 - 9:30
Anna Jędrzejczyk, Mariusz Mela, Grzegorz Pawłowski, Virginia Schulte, Boris Schwencke, Ewa Zwierzchoń-Grabowska,
Sala Z.516, budynek nr 1239
Anna Jędrzejczyk, Mariusz Mela, Grzegorz Pawłowski, Virginia Schulte, Boris Schwencke, Ewa Zwierzchoń-Grabowska
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 8:00 - 9:30
Anna Jędrzejczyk, Mariusz Mela, Grzegorz Pawłowski, Virginia Schulte, Boris Schwencke, Ewa Zwierzchoń-Grabowska,
Sala 01.080, budynek nr 1239
Simon-Peter Baron von Kleist, Krzysztof Drużycki, Katarzyna Malesa, Hedwig Mauracher
9:45
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 01.073, budynek nr 1239
Anna Jędrzejczyk, Mariusz Mela, Grzegorz Pawłowski, Virginia Schulte, Boris Schwencke, Ewa Zwierzchoń-Grabowska
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 9:45 - 11:15
Anna Jędrzejczyk, Mariusz Mela, Grzegorz Pawłowski, Virginia Schulte, Boris Schwencke, Ewa Zwierzchoń-Grabowska,
Sala Z.516, budynek nr 1239
Anna Jędrzejczyk, Mariusz Mela, Grzegorz Pawłowski, Virginia Schulte, Boris Schwencke, Ewa Zwierzchoń-Grabowska
13:15
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 13:15 - 14:45
Anna Jędrzejczyk, Mariusz Mela, Grzegorz Pawłowski, Virginia Schulte, Boris Schwencke, Ewa Zwierzchoń-Grabowska,
Sala 2.170, budynek nr 1239
Anna Jędrzejczyk, Mariusz Mela, Grzegorz Pawłowski, Virginia Schulte, Boris Schwencke, Ewa Zwierzchoń-Grabowska
13:15
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 13:15 - 14:45
Anna Jędrzejczyk, Mariusz Mela, Grzegorz Pawłowski, Virginia Schulte, Boris Schwencke, Ewa Zwierzchoń-Grabowska,
Sala 2.158, budynek nr 1239
Anna Jędrzejczyk, Mariusz Mela, Grzegorz Pawłowski, Virginia Schulte, Boris Schwencke, Ewa Zwierzchoń-Grabowska
13:15
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 13:15 - 14:45
Anna Jędrzejczyk, Mariusz Mela, Grzegorz Pawłowski, Virginia Schulte, Boris Schwencke, Ewa Zwierzchoń-Grabowska,
Sala Z.516, budynek nr 1239
Anna Jędrzejczyk, Mariusz Mela, Grzegorz Pawłowski, Virginia Schulte, Boris Schwencke, Ewa Zwierzchoń-Grabowska
15:00
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 15:00 - 16:30
Anna Jędrzejczyk, Mariusz Mela, Grzegorz Pawłowski, Virginia Schulte, Boris Schwencke, Ewa Zwierzchoń-Grabowska,
Sala 2.158, budynek nr 1239
Anna Jędrzejczyk, Mariusz Mela, Grzegorz Pawłowski, Virginia Schulte, Boris Schwencke, Ewa Zwierzchoń-Grabowska
15:00
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 15:00 - 16:30
Anna Jędrzejczyk, Mariusz Mela, Grzegorz Pawłowski, Virginia Schulte, Boris Schwencke, Ewa Zwierzchoń-Grabowska,
Sala 3.124, budynek nr 1239
Anna Jędrzejczyk, Mariusz Mela, Grzegorz Pawłowski, Virginia Schulte, Boris Schwencke, Ewa Zwierzchoń-Grabowska
15:00
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 15:00 - 16:30
Anna Jędrzejczyk, Mariusz Mela, Grzegorz Pawłowski, Virginia Schulte, Boris Schwencke, Ewa Zwierzchoń-Grabowska,
Sala Z.516, budynek nr 1239
Czwartek
Anna Jędrzejczyk, Mariusz Mela, Grzegorz Pawłowski, Virginia Schulte, Boris Schwencke, Ewa Zwierzchoń-Grabowska
13:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Anna Jędrzejczyk, Mariusz Mela, Grzegorz Pawłowski, Virginia Schulte, Boris Schwencke, Ewa Zwierzchoń-Grabowska,
Sala 1.611, budynek nr 1239
Piątek
Simon-Peter Baron von Kleist, Krzysztof Drużycki, Katarzyna Malesa, Hedwig Mauracher
8:00
Ćwiczenia, grupa 2
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 01.075, budynek nr 1239
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek Dydaktyczny - Dobra 55